Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 106 komentarzy

Moim zdaniem

Lech Mucha - Pogodny, uczciwy, inteligentny, leniwy konserwatysta.Mężczyzna,katolik,mąż i ojciec, motocyklista. Zawodowo - chirurg, amatorsko - muzyk, pisarz, płetwonurek...

Gdyby nawet ONR-owcy przemaszerowali przez Brukselę...

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Parlament Europejski wchodząc w spór z legalnie wybranym polskim rządem, uzurpuje sobie, czyli ponadpaństwowej Unii, prawo do decydowania, kto będzie rządził w niepodległym kraju! Jak to nazwać?

Obserwując sytuację polityczną w Polsce i na arenie międzynarodowej nie da się nie zauważyć faktu, że od czasu zmiany władzy mamy do czynienia ze skoordynowaną akcją eurokratów i antypolskiej totalnej opozycji, skupionej wokół KOD-u, Platformy Obywatelskiej, Nowoczesnej, a w mniejszym stopniu Polskiego Stronnictwa Ludowego.  Jedni i drudzy, wykorzystując zarówno polskie jak i zagraniczne media, prowadzą bezprecedensową kampanię oszczerstw i nacisków, skierowaną przeciw Polsce. I chyba tylko ktoś zupełnie niezorientowany dałby wiarę słowom Martina Schulza, który po głosowaniu w sprawie antypolskiej rezolucji w Parlamencie Europejskim powiedział obłudnie: "chcę podkreślić, że spór z Prawem i Sprawiedliwością nie jest sporem z Polską, chyba że przyjęto by logikę, iż PiS i Polska to jedno i to samo, a tak nie jest. PiS to jedna z polskich partii, są też inne".  
Atak na legalną władzę, wyłonioną zgodnie z zasadami demokracji, jest atakiem na Polskę!Zrozumie to każdy, kto choć pobieżnie śledzi to, co się w Parlamencie Europejskim, jak i w części mediów światowych mówi i robi.
Następne pytanie nasuwa się samo: kto jest siłą sprawczą, a kto wykonawcą. Czy ośrodek antypolskich działań mieści się nad Wisłą, w siedzibie którejś z opozycyjnych partii, względnie przy ulicy Czerskiej, czy też znajduje się w Berlinie albo Brukseli? O tym, że targowica finansowana jest spoza Polski, między innymi przez niejakiego Sorosa wiemy bardzo dobrze.  Ponieważ nie sądzę, by znalazł się ktoś przy zdrowych zmysłach, kto jest w stanie uwierzyć w sprawczą siłę takich Einsteinów polskiej polityki, jak Petru, Kijowski, czy Schetyna, należy przyjąć, że - podobnie jak centrum finansowe - również antypolski ośrodek ideologiczny znajduje się gdzieś poza granicami naszego kraju, a nieudacznicy z opozycji są tylko marionetkami w rękach tych, którym zależy na marginalizacji i wasalizacji Polski!
Dlatego można podejrzewać, że wybryk działaczy Platformy Obywatelskiej, którzy zażądali od ministra Ziobro delegalizacji ONR pod zarzutem propagowania faszyzmu, jest prawdopodobnie inspirowany z zewnątrz. Oskarżenie to jest zupełnie wyssane z palca, jednak cały plan polega zapewne na tym, że jeśli rząd nie zareaguje, środowiska wrogie Polsce mogą posunąć się do dalszych, skierowanych w stronę władz oskarżeń, o sprzyjanie faszystom.  Ale perfidia tego oskarżenia jest znacznie głębsza. Zrozumiemy to, jeśli zadamy sobie pytanie: na czym polega bycie faszystą? Lewacy stawiają znak równości pomiędzy faszyzmem, a prawicą, co jest nieuprawnione. Równie błędne jest przypisywanie cech faszystowskich każdej organizacji, której członkowie potrafią przemaszerować w zwartej kolumnie przez miasto zwłaszcza, jeśli jeszcze niosą jakieś flagi w kolorach innych niż tęczowe. (Ci spod znaku tęczy nie będą maszerować noga w nogę żeby nawet chcieli, bo nie potrafią!) Otóż wszystko to, to klasyczna lewacka demagogia. A jak jest w rzeczywistości? Posługując się cytatem z Benito Mussoliniego, który tak faszyzm zdefiniował: "wszystko dla państwa, nic poza państwem, nic przeciw państwu", należy tę ideologię zrozumieć, jako dążenie do podporządkowania wszystkiego, w tym znacznej części wolności, większości praw i  wielu norm -jakiejś organizacji państwowej. A zatem to nie brunatna koszula czyni faszystę, ale przekonanie, że dobro państwa jest wartością najwyższą!
 
Jak w świetle tej definicji wygląda sama Unia Europejska i niektóre państwa członkowskie?
 
W Belgii dokonano kilka dni temu pierwszej eutanazji na osobie niepełnoletniej. Podobne prawo pozwalające na zabicie dziecka powyżej dwunastego roku życia obowiązuje w sąsiedniej Holandii.
W wielu krajach dopuszcza się eutanazję dorosłych, a w większości krajów Unii dopuszcza się aborcję.
A czy to nie w hitlerowskich Niemczech i na obszarach przez nazistów podbitych, mordowano ludzi niepełnosprawnych, tylko dlatego, że byli niepełnosprawni? Kto uśmiercał dzieci w komorach gazowych? Czy to przypadkiem nie za rządów nazistów, w 1934 roku dopuszczona zastała aborcja bez zagrożenia życia matki? Unia Europejska przeżywa największy, być może śmiertelny kryzys, ale eurokraci zajmują sie Polską, Trybunałem Konstytucyjnym, wyimaginowanym zagrożeniem demokracji, polskim prawem antyaborcyjnym i kornikami w Puszczy Białowieskiej! Próbują nam Polakom narzucić swój punkt widzenia. Pomijam już nawet to, że jest to punkt widzenia całkiem nonsensowny i doprowadzi Unię do upadku podobnie, jak Hitler doprowadził do upadku III Rzeszę! Czy taka próba podporządkowania unijnej centrali wszystkiego, włącznie z gospodarką leśną, narzucanie swoich praw, jak na przykład prawa do aborcji, albo legalizacji związków jednopłciowych, próba mieszania się do naszej Konstytucji, brużdżenie legalnie wybranej władzy, czy to wszystko czegoś nam nie przypomina? A czy sama próba stworzenia superpaństwa, zgłoszona po Brexicie, zakładająca supremację "centrali", nad prowincją nie jest o coś niemiłego podejrzana?
A czy dążenie unijnej biurokracji do podporządkowania - za pomocą nonsensownych przepisów - wszystkiego co się tylko da, jakiejś poronionej, lewicowej ideologii, nie jest groźne?
 
Wracając do przytoczonych na początku tekstu słów Schultza, Parlament Europejski wchodząc w spór z legalnie wybranym polskim rządem, uzurpuje sobie, czyli ponadpaństwowej Unii, prawo do decydowania, kto będzie rządził w niepodległym kraju!
Jak to nazwać?
 
Ja oczywiście nie posunę się do tego, żeby napisać, że Holandia czy Belgia to państwa faszystowskie. Absolutnie nie! Nie śmiem też twierdzić, że cała Unia Europejska zmierza ku faszyzmowi, a nawet nie powiem tego o jej najbardziej zlewaczonym centrum, czyli o tandemie Niemcy-Francja. Napiszę tylko, że uważam, iż część polityków europejskich, a także niektóre państwa rządzone przez lewicę i samo jądro Unii Europejskiej mają znacznie więcej wspólnego z faszyzmem niż ONR i byłoby tak nawet wtedy, gdyby wszyscy członkowie ONR-u ubrali się w brunatne koszule i przemaszerowali główną ulicą Brukseli.
 
 
Lech Mucha
 

 

Tekst ukazał się 21.09.2016. w tygodniku Polska Niepodległa

KOMENTARZE

 • @Autor
  Ciekawe spostrzeżenia , proszę nam opowiedzieć co Pan o tym sądzi ?. Pozdrawiam. https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS9wgLxkHoO-pIu18aK-t8sOg1eNbhSPrKNR2KzNmZsqLDSfT7vbQ
 • @Repsol 21:04:38
  OK. Ale po piewsze, kto to jest? Ukraińcy, Rosjanie? A po drugie - w jakim siensie mam o tym coś sądzić? :-)
 • @Lech Mucha 21:32:34
  Proszę tu nie grać z czytelnikami .Proszę Pana o odpowiedż . Jak Pan nie wie kto to jest to raczej nie widzę możliwości dalszego rozwoju .W gumkę z Polską lecą od 1989 roku . Pozdrawiam. Ps : https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g
 • @Repsol 21:42:09
  Jak Pan nie widzi możliwości dalszego rozwoju, to może szkoda Pańskiego cennego czasu na dyskusję z takim niedorozwojem jak jak...
  Również pozdrawiam.
 • @Lech Mucha 21:51:18
  Miał Pan odpowiedzieć , a tu nic nie widzę .Mylę się ?.Ukłony.
 • @Repsol 21:54:52
  Proszę Pana. Podrzuca mi Pan małe zdjęcie, nie chce się Panu napisać, kto tam jest, mnie się nie za bardzo chce Panu odpowiadać...
  Kłaniam się nisko!
 • @Lech Mucha
  Bywaj z Bogiem ,trochę Tobie namieszano . Ave. http://logiconly.salon24.pl/232144,il-76-zadymka-tumana
 • @Repsol 22:24:16
  Nagle przeszliśmy na Ty? Mnie to nie przeszkadza.
  Zadasz rozsądne pytanie, bez ciągłego linkowania i jakichś niepotrzebnych zagadek, spróbuję rozsądnie odpowiedzieć. A jak nie to bywaj z Bogiem.
 • @Lech Mucha 22:33:39
  Przepraszam za Ty . Pozdrawiam.
 • @Repsol 22:36:45
  Ależ naprawdę mi to nie przeszkadza :-) Wal na Ty!
 • @Lech Mucha
  Wiesz Brachu że wlazłeś w gniazdo Os ?. Tu musisz mieć grubą skórę .Pozdrawiam.
 • @Repsol 22:41:51
  To nie jest ani pierwsze miejsce, w którym zamieszczam teksty, ani nie robię tego od wczoraj. :-)
  Żebyś wiedział, co mi ludzie wypisywali pod tekstami o organizacji ochrony zdrowia... Jakie brednie zmieszane z epitetami!
  Albo co mnie spotykało jak np. broniłem Wiary na portalu Racjonalista.pl!
 • @Lech Mucha 22:46:59
  Doskonale wiem . Pozdrawiam .Dobrej nocy .
 • @Repsol 22:55:48
  Dobrej nocy!
 • @Lech Mucha 22:46:59 -"broniłem Wiary na portalu Racjonalista.pl!"
  - "Racjonalista" znaczy zaciekły wróg prawdy. -Taki prawdę, która przeczy fałszom przez niego głoszonym zawsze gotów ukrzyżować.
 • @Moher 23:24:28
  To prawda!
 • @
  cyt. //Czy to przypadkiem nie za rządów nazistów, w 1934 roku dopuszczona zastała aborcja bez zagrożenia życia matki?//

  Od 1871 do 1972 aborcja w Niemczech była zakazana chyba, że zagrażała życiu matki. To naziści jednak w 1935 dookreślili to co stanowi tzw "zagrożenie dla matki" i pozostałe przypadki zagrożono kwalifikowaną karą śmierci.

  Liczna urodzonych w latach

  1932 285 000
  1933 233 000
  1934 473 000
  1935 471 958
  1936 482 790
  1937 482 679
  1938 549 314
 • @Autor
  "Następne pytanie nasuwa się samo: kto jest siłą sprawczą, a kto wykonawcą. Czy ośrodek antypolskich działań mieści się nad Wisłą,"

  To,że taki ośrodek decyzyjny istnieje w Polsce jest niemal pewne a i z dużą dozą prawdopodobieństwa taki ośrodek funkcjonuje też w UE.
  Pierwszym wyraźnym sygnałem wskazującym na istnienie takiego tworu była afera "Rywina" Gdzie głośno mówiono już otwarcie o GTW(grupie trzymającej władzę)
  Drugim przykładem jest sprawa pochówku prez.Kaczyńskiego.O tym gdzie zostanie pochowany zadecydowano przy kawiarnianym stoliku przy którym siedzieli M.Kamiński "misiek" P.Kowal i Olejnik"stokrotka"

  Mimo tego,że głośno mówiono o GTW żaden dziennikarz,żadne media nie ruszyły tym tropem aby dotrzeć do jądra tej grupy.Ja się poniekąd temu nie dziwię no bo jak żydowsko-lewackie media miały by tropić żydowsko-lewacką grupę.Przecież oni ze sobą żyją w symbiozie.

  O istnieniu takiego ośrodka wspomina też w swoich książkach były aparatczyk partyjny A.Siwak.No cóż czasami i tacy ludzie przejrzą na oczy ,lepiej późno niż wcale.Siwak kilkakrotnie pisze w książkach o Centralnym Komitecie Żydów,który ponoć miał być rozwiązany pod koniec lat 40-tych.Jak przypuszczam działa on nadal tylko w formie tajnej i nieformalnej,czyli nie ma stałych sztywnych struktur tylko doraźne spotkania najważniejszych przedstawicieli żydostwa w Polsce.
  Warto tu wspomnieć Tajne spotkania Michnika,Urbana,Olejnik,Smolara,Kuronia,Blumsztajna czy Geremka+ cała wierchuszka GW.
  Przypuszczam,że podobne spotkania odbywają się w kuluarach Parlamentu Europejskiego.
  Jak pisze Siwak ten CKŻ wiedział z pewnym wyprzedzeniem o wydarzeniach,które rozegrają się w Kielcach,Radomiu i Ursusie.Można powiedzieć,że tam sami jasnowidze urzędowali.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031