Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
43 posty 106 komentarzy

Moim zdaniem

Lech Mucha - Pogodny, uczciwy, inteligentny, leniwy konserwatysta.Mężczyzna,katolik,mąż i ojciec, motocyklista. Zawodowo - chirurg, amatorsko - muzyk, pisarz, płetwonurek...

Wybór Trumpa - nowa nadzieja cywilizacji

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

A co czeka nas, Polaków i naszą Ojczyznę? Już pisałem o tym, że znajdujemy się w stosunkowo dobrej sytuacji, choć nie jesteśmy oczywiście wolni od zagrożeń.

Świat czekają zmiany. Stare układy sił zostały zagrożone i w kolejnych krajach chwieją się pod ciosami demokratycznych wyborów.
Przez ostatnich kilka dziesięcioleci odebrano ludziom prawo głosu pod pozorem poprawności politycznej. Poprzez cenzurowanie mediów społecznościowych odebrano prawo do publikacji własnych poglądów. Ograniczono prawo do obrony własnego życia, poprzez mniejsze lub większe utrudnienia w dostępie do broni. Zwykłych obywateli śledzi się na każdym kroku, zdobywając o nas informacje, które nie powinny znaleźć się w bazach danych. Jednocześnie ludzie, którzy naprawdę dzierżą władzę, pozostają w cieniu, ukryci, strzegący pilnie swoich tajemnic. A ci, którzy te sekrety  ujawniają, podpadają pod działania seryjnych samobójców, giną w niewyjaśnionych okolicznościach, albo muszą szukać azylu w obcych ambasadach. Pomimo wypowiadanych przez elity i establishment frazesów o jawności, chyba nigdy jeszcze nie było tak zagmatwanych i niejawnych powiązań. Nigdy jeszcze pseudoelity nie były tak bardzo umoczone w zagmatwane sploty zależności finansowych i towarzyskich, w układy i  stosunki podatne na różnego rodzaju naciski i szantaże. To, co obserwujemy to ułuda demokracji. Ludzie rządzący światem z tylnych siedzeń limuzyn dawno doszli do wniosku, że masami nie da się na dłuższą metę sterować na siłę i idealna jest sytuacja, w której manipulowane społeczeństwa nie wiedzą, że są ogłupiane. Wystarczyło położyć brudne łapska na mediach, doinwestować je, żeby konkurencja nie miała szans, a potem, przy użyciu usłużnych "dziennikarzy" kłamać, oszukiwać, nabierać... Wystarczyło, przy pomocy prymitywnych programów telewizyjnych wykreować równie prymitywnych, ale za to posłusznych celebrytów. To, co przedstawiane było jako demokracja, było tylko jej karykaturą. Doszło do sytuacji, w której zupełnie nie wiadomo kto jest pionkiem w grze, kto figurą na szachownicy, a kto graczem przy stoliku. Nie da się z całą pewnością powiedzieć: kto gra, a kto skacze jak mu zagrają, kto za powróz pociąga, a kto jest marionetką wiszącą na sznurkach. Nierównowaga w jakiej znalazł się świat, nierównowaga dostępu do środków finansowych, dostępu do informacji, nierównowaga wolności, której jedni są pozbawiani, a inni mają jej nadmiar, ograniczenie możliwości kierowania własnym życiem, zmniejszanie się, albo wręcz znikanie perspektyw poprawy życia dla większości społeczeństwa, przy jednoczesnych prawie nieograniczonych możliwościach wąskich grup - wszystko to musi prędzej czy później doprowadzić do przewrotu.
Należy pamiętać, że establishment, obejmujący w całym świcie kilka, kilkanaście bogatych rodzin, posunąć się może do każdej podłości, by uratować swe zyski. Może na przykład wywołać wojnę. Po to choćby, by wszystkim stronom konfliktu ofiarować kredyty. Przy odpowiednim oprocentowaniu pożyczki można udzielić jej wszystkim stronom konfliktu, a i tak się na tym zarobi. Takie procedery miały już miejsce w historii ludzkości. Zasada: "dziel i rządź" sprawdziła się już wielokrotnie! Zwłaszcza, jeśli potrafi tak ustawić system władzy, by rządzić cudzymi rękami. Zasadniczym jest więc pytanie, co możni tego świata spróbują zrobić, zanim dojdzie do krwawej rewolucji? I co można zrobić, by konieczne zmiany zaszły w jak najmniej krwawy sposób?
Na szczęście – jak w najstarszych Gwiezdnych Wojnach – pojawiła się Nowa Nadzieja! Po tym, jak establishment nie przypilnował dostatecznie wyniku wyborów w małych krajach, takich jak Węgry, Polska, czy Austria, po Brexicie, nastąpiły wybory w USA. Powyborcze skomlenie usłużnych "dziennikarzy", kwik i lament celebrytów żyjących na garnuszkach systemu, oraz uliczne protesty ogłupionych do cna ludzi, świadczą o tym, że prawdziwa demokracja tym razem się obroniła. Stało się tak dzięki determinacji i sprytowi Trumpa oraz jego milionom dolarów, które odpowiednio wykorzystane pozwoliły mu na wyborcze zwycięstwo. Wyborcy, którzy mieli umysły na tyle jeszcze otwarte, by zrozumieć różnicę pomiędzy utrwalonym pozornym ładem reprezentowanym przez klan Clintonów, a ryzykiem wyboru mało znanego kandydata, przeważyli szalę zwycięstwa i postawili na to drugie. Ich przewaga była zbyt duża na to, by udały się różnego rodzaju matactwa i oszustwa, mające zapewnić "demokratyczny" wynik wyborów. Na ile Trump jest rzeczywiście autentyczny, to się oczywiście okaże, ale popłoch, jaki wzbudzał i nadal wzbudza wśród establishmentu, o czymś świadczy. Nie wiadomo czy czterdziesta piąta  prezydentura będzie udana czy nie, ale pocieszający jest fakt, że - wszystko na to wskazuje - człowiekowi spoza układu udało się ograć system. Fakt, że do takiego rozstrzygnięcia doszło - to jest coś, co budzi nadzieję.
A  co czeka nas, Polaków i naszą Ojczyznę?
Już pisałem o tym, że znajdujemy się w stosunkowo dobrej sytuacji, choć nie jesteśmy oczywiście wolni od zagrożeń.
Największą szansę upatruję w tym, że jesteśmy stosunkowo jednolici etnicznie, choć zgodnie z ideologią polskiego nacjonalizmu uważam, że każdy, kto chce dla Polski działać, niezależnie od pochodzenia, powinien być mile widziany. Dotyczy to wszystkich, którzy zechcą do nas przyjechać ze świata, jak i tych z rodaków, którzy dali się ogłupić systemowi, ale przejrzą na oczy. Muszą tylko, jedni i drudzy, dobrowolnie, przyjąć nasze wartości jako swoje. Przypomnę jeszcze raz, że polski nacjonalizm, polski ruch narodowy nie jest etniczny.
Kolejny plus, to ewidentnie odradzające się w naszym kraju, szczególnie wśród młodzieży, nastroje patriotyczne, o czym świadczy duża frekwencja na obchodach Święta Niepodległości. Jest to, w skali Europy fenomen. W jednym ze studiów telewizyjnych, w czasie relacji z Marszu Niepodległości, ktoś z komentatorów zadał pytanie o przyczynę tego nasilenia uczuć patriotycznych młodzieży. Pewnie jest to reakcja na to, co dzieje się w otaczającym nas świecie, skutek tego, o czym pisałem na początku tekstu, ale sądzę, że w dużym stopniu odpowiada za to Duch Święty. Duch, który zstąpił i odnowił oblicze ziemi. Tej ziemi!
 
Lech Mucha
 
Tekst ukazał się drukiem w tygodniku Polska Niepodległa (16.11.2016.)

KOMENTARZE

 • Wybór Trumpa - nowa nadzieja cywilizacji - hahaha
  "Na szczęście – jak w najstarszych Gwiezdnych Wojnach – pojawiła się Nowa Nadzieja! "
  NADZIEJA MATKĄ...
  "Nie wiadomo czy czterdziesta piąta prezydentura będzie udana czy nie, ale pocieszający jest fakt, że - wszystko na to wskazuje - człowiekowi spoza układu udało się ograć system."
  OGRAŁY TO KOLEJNY RAZ ...ALE ELITY ZNIEWOLONĄ , ZACZAROWANĄ, ZAHIPNOTYZOWANĄ LUDZKOŚĆ

  Przeczytaj Pan to - może pomoże...się obudzić:

  http://orbo.neon24.pl/post/134704,czarny-kon-elit-usa-donald-trump

  http://orbo.neon24.pl/post/134126,donald-trump-zdemaskowany
 • @
  Trump jest 44 prezydentem a nie... 45 i jest pod całkowita kontrola satanistycznej sekty Chabad Lubavitch.
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/trump-44-prezydentem-a-45-calkowita-kontrola-satanistycznej-sekty-chabad-lubavitch-2016-11

  United Satanists of America - Trump nadzieją na nową Amerykę talmudyczną
  http://wolna-polska.pl/wiadomosci/united-satanists-of-america-trump-nadzieja-nowa-ameryke-talmudyczna-2016-11
 • Trampowi globaliści zakładają obcęgi na jaja.
  Takie same jak założyli Obamie.
  Trzeba poczekać czy Tramp pozwoli sobie założyć taki obcęgi.
  Te obcęgi to doradcy, instytucja "równoważące" demokracje w USA, sądy, media, służby specjalne, Sąd najwyższy, FED, Wall street, zaawansowane technologie podburzania tłumów (kolorowych rewolucji), w ostateczności najemne cyngle dowolnego koloru skóry, narodowości czy wyznania.

  To spory problem dla Trumpa.
  Z podobnymi problemami walczy PIS w Polsce z tym że PIS walczy tylko z jednym odłamem globalistów a wasalizuje się wobec drugiego odłamu też globalistów (PIS a raczej Jarek mówi że jest republikaninem).

  Tramp ma bardziej pod górkę bo ma wrogie środowisko po obu skrzydłach globalistów (Demokratów i republikanów)

  Oczywiście wiemy że i demokraci i republikanie są zdominowani całkowicie przez globalną mafię żydowską.

  Walka między skrzydłami tej mafii to kłótnia w żydowskiej rodzinie która w stosunku do świata nieżydowskiego jest solidarna.
  To w istocie kłótnia o metody globalizacji..
  żydzi to od zawsze kłótliwy naród.. taka kultura bliskowschodnia.

  Trzeba poczekać i obserwować otoczenie Trumpa... da się otoczyć globalistom czy nie da... a wtedy musi dokonywać bolesne dla globalistów ruchy kadrowe i instytucjonalne...

  Na ile globaliści na to pozwolą..?
  Dla nich prawdo jest święte tylko wtedy gdy służy ich interesom...
  Gdy ktoś ich w zgodzie z prawem ogrywa ... to zawsze mają wytestowane inne metody.. poza prawne (spontaniczne protesty, kolorowe rewolucje, kampanie kłamstw, prowokacje, fałszywe oskarżenia, a w ostateczności piątkowy samobójca..).

  Lepper przeszedł cała drogę przez mękę (scenariusz globalistów dla opornych)... od początku do końca.
  Podobną drogę przechodzili Sadam Hussain, Kaddafi, Miloszewicz... aktualnie przechodzi Sadat w Syrii..

  Te nazwiska ofiar żydowskich globalistów nobilitują Leppera.
 • Pozytywny post ale...
  Gdyby pan Trump miał zmienić świat, to nie został by prezydentem upadającego imperium .
  Akurat to zadanie dostali inni, tacy którzy potrafią to zrobić.
  Cały ten spektakl wokół pana Trumpa to Hollywood, branie ryby na wyobraźnię. Prawdopodobnie pan Trump będzie kolejnym prezydentem padajacego imperium, który jak każdy prezydent USA zamorduje kolejne tysiące bezbronnych ludzi ( być może i nas Polaków). Może nawet nagrode Nobla dostanie, kto wie…

  Pozdrowił Polaków
 • Coś jednak zaczyna się zmieniać. Zaczynamy mówić o polskim patriotyzmie i naszej Ojczyźnie
  Od dawna czekam na takie wpisy, tutaj na Neonie.
  Pozdrawiam autora
 • @Paulus.Aquarius 11:21:43
  "ZA SPAMOWANIE POPRZEZ WRZUTY LINKÓW Z GÓWNIANYCH PORTALI NATYCHMIASTOWY WYPAD... " - Paulus.Aquarius
 • @
  https://www.youtube.com/watch?v=UE8zw_Be4L4
 • A tak chca Trumpa znisczyc- tworzac falszywe fotomontarze...
  Film ,,10 zakazanych faktw o D Trump,,...............
 • @Zdzich 18:12:49
  Co mój cytat z przed kilku tygodni, wyrwany z kontekstu i adresowany do trolli kundla i talbota ma do tej notki ? Chodzi Ci o to ,że te dwa linki kierujące na mój blog to spamowanie ?
 • @Oscar 13:04:43
  Globalisci, bolszewicy, demokraci, anarchisci, (nazwa w zaleznosci od okolicznosci) nie sa wcale tak potezni jak nam sie wydaje.Potrafia jednak fantastycznie manipulowac.Ich poczynania trzeba w zarodku dusic.Gdyby tak car zaaresztowal Lenina z kilkudziesieciu kompanami na samym poczatku!! Gdyby tak Trump wsadzil Sorosa do wiezienia za oplacanie rozruchow i mediow, to mielibysmy spokoj na lata. To co robi Soros i spolka to czysta anarchia, spiskowanie przeciw legalnej wladzy i paragrafy na to sa. Ci bolszewica sa tak slabi, ze nawet zdrowego kandydata na prezydenta znalesc nie mogli tylko wystawili chora, mdlejaca, staruszke.
 • @staszek kieliszek 21:52:26 "nie sa wcale tak potezni jak nam sie wydaje."///
  Staszku 5*! -Najważniejszą bronią Bolszewików jest propaganda. -Ale goje boją się samych siebie i dają się zmanipulować. -Chucpa na nich działa. -Przyznaje to nawet Abbe Foxman w tym filmie. -Obejrzyj koniecznie, bo potwierdza twoje spostrzeżenie. -SZCZĘŚĆ BOŻE! https://youtu.be/NSErQFWJC9o
 • @
  "Za światowym lewactwem, głównie amerykańskim i europejskim stoi syjonistyczne żydostwo, które główne niebezpieczeństwo dla żydów na świecie widzi w istnieniu państw narodowych. Państwa narodowe związane silną tradycja kulturowo-historyczną są przeszkodą w realizacji NWO z żydostwem na czele. Co się dzieje po ogłoszeniu Trumpa elektem?
  -Czubki zamykają się w domach, jednocześnie wymyślając historie o pobiciach na tle *tu wklej bełkot so-called liberałów*
  -Płaczą ze strachu o coś, o czym nie mają pojęcia, lub nie tyczy się prezydenta nawet pośrednio
  -Nielegalni Meksykanie robią pikiety, bo już nie będzie dzieci-kotwic i durnego prawa, które zakazuje zawracać nielegalnych imigrantów do Meksyku już po przekroczeniu granicy nawet jedną stopą
  -Czarni drą włosy z głów, że nie będą mogli bezkarnie rozwalać sklepów pod pozorem pokojowego marszu milczenia za duszę zastrzelonego z bronią w ręku czarnego gangstera
  -Lewaczki widzą, jak odpływają ich przywileje poniżania normalnych białych mężczyzn i robią wszystko, żeby to pogrążyć
  -Garry Johnson i Jill Stein wracają do pracy i żyją dalej bez zmian." - Kula Lis 66 9.11.2016 14:03:35

  - Umysłowo upośledzone prostactwo, które nie nauczyło się ani pisać, ani czytać w szkole średniej (ale otrzymali dyplomy) dostaje $10 - $30 od osoby dziennie za uczestnictwo w protestach przeciw Trumpowi organizowanymi przez lokalnych „działaczy społecznych”. Po czym wieczorem pieniądze wydawane są na alkohol i narkotyki. Parę gram „białego proszku” można też otrzymać od „towarzysza” podczas marszu. Policja stoi i ochrania!
 • @Zdzich 00:38:42
  https://youtu.be/NSErQFWJC9o
 • @Moher 23:23:13
  Podstawowa lekcja, na ktorej ucza w szkolach filmowych to montarz.Zawsze daja ten sam przyklad, klasyczny.Zydowski rezyser Siergiej Eisenstain- "Pancernik Potiomkin" 1926, gdzie w filmie niemym mozna za pomoca samego montarzu kierowac emocjami widza jak sie chce. Zydzi to szybciutko podlapali i mamy teraz kalejdoskop mendiow kierujacych naszymi myslami.Porno, swinska muzyka, texty piosenek, grafika,plotki, czort wie co jeszcze.Wracajac jednak do mej poczatkowej mysli:Jest to wszystko bardzo cieniutkie, nie ma mocy, jak sie to odkryje.Ja przypudrowane wrzody syfilisu.
 • @staszek kieliszek 03:41:01
  Staszku, oglądałeś to?
  Trochę ciepła i humoru: Allen Dulles — Rootin' Tootin' Putin feat. Donald Trump
  https://youtu.be/UKnVrm5RVE4
  Pozdrowienia:)
 • @lorenco 04:36:19
  :)
 • @Moher 23:23:13
  5*
 • @staszek kieliszek 06:20:15 -Dziękuję i cieszę się że obejrzałeś! :)))
  -Jak widzisz chucpa działa na nieswiadomych. -Efekty ich niewiedzy, czynią z nich tchórzy i bezwolne owce. Dlatego bolszewicy zwyciężają posługując się kłamstwem. -Bo człowieka świadomego nie można tak łatwo sprowadzić na manowce. -A tak Pan Jezus prosi: "Jeżeli będziesz trwać w nauce mojej, będziecie prawdziwie moimi uczniami 32 i poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli".EWANGELIA WG ŚW. JANA 8/31 http://www.nonpossumus.pl/ps/J/8.php -Nieświadomi z lenistwa, pokusy, czy niewiary, że prawdy nie szukają, tylko ulegają nadstawiając ucha temu co zły im podsunie? -
 • @Moher 07:25:45
  Jutro rano jade do syna, ktory mieszka na bazie Peterson w Colorado Springs.NORAD.16 godzin jazdy autem.
  https://en.wikipedia.org/wiki/North_American_Aerospace_Defense_Command
  Pogadam z synem, jego sasiadami i dowiem sie co piszczy w trawie.Pozdro serdeczne.
 • @staszek kieliszek 08:26:11 -Dziękuję i pozdrawiam Cię wzajemnie.
  -Miłego spotkania. Jedziesz 70 na24, czy 76 na Denver? -Anyway, życzę Ci miłych widoków! -Wierzę, że w US Army są jeszcze zdrowo myślący ludzie. -A jak tam Wiesiek Słodowy. -Przestał już pić? -SZCZĘŚĆ BOŻE!
 • @staszek kieliszek 06:19:28
  Oryginał widzę, że na ruski przerobiono.
  Tu oryginalna wersja
  https://youtu.be/-P1ScLjrGzo
 • Polecam!
  WAŻNE! Media milczą o „PIZZAGATE”. Pedofilskie orgie i handel dziećmi w sztabie Clinton... http://pikio.pl/wp-content/uploads/2016/11/SwF603gJ-681x479.jpg Handel dziećmi, pedofilskie orgie, okultyzm i wysoko postawieni politycy skupieni wokół byłej kandydatki demokratów na prezydenta Stanów Zjednoczonych – taki obraz wyłania się z maili szefa kampanii Hillary Clinton opublikowanych przez WikiLeaks. Całość tu: http://pikio.pl/wazne-media-milcza-o-pizzagate-potezna-pedofilska-afera-w-sztabie-clinton/#comment-176233
 • @@@!
  Clinton Cash. Everything is for sale - Gotówka Clintonów. Wszystko jest na sprzedaż to amerykański film dokumentalny z 2016 roku na podstawie bestsellerowej publikacji dziennikarza śledczego Petera Schweizera. Film, podobnie jak książka, pokazuje kulisy działań Clintonów na Haiti, ich transakcji z afrykańskimi dyktatorami dotyczących koncesji na wydobycie surowców, brania pieniędzy od bliskowschodnich reżimów, m.in. od Arabii Saudyjskiej, relacje z którymi Hillary Clinton nadzorowała jako sekretarz stanu. Dla Polski szczególnie złowieszczo brzmi fakt, że Clintonowie brali pieniądze również od powiązanych z Kremlem banków i oligarchów w zamian za zgodę na sprzedaż surowców używanych przy produkcji broni jądrowej. Publikacja okazała się nie tylko sensacją polityczną, ale realnym wsparciem dla prowadzonego przez FBI śledztwa ws. finansów Clinton Foundation, fundacji byłego prezydenta USA. https://www.youtube.com/watch?v=0Y5U5L79Vco Głównym przesłaniem filmu i to jest tu istotne jest pokazanie, że skorumpowani urzędnicy tacy jak Hilary C. są w USA bezkarni. Nikt ich nie kontroluje. Nikt ich nie rozlicza. Demokracja w USA umarła wraz z J.F. Kennedym. Takimi fundacjami chazarów Stolzmanów vel Kwaśniewskich czy "wykładami" dr honoris causa Leiby Khone vel Bolka/sierżanta Kobrzyńskiego Wałęsy czy innymi posadkami w wielkich firmach po zakończeniu karier politycznych też by trzeba się zająć. Ciężko jednak przekonać ludzi do tego, że jest to sposób na legalizowanie łapówek... Głównie dlatego, że te fundacje przeznaczają np. 10% na realną pomoc... Nie mają jednak obowiązku informowania kto i ile na nie wpłaca... Jak wiadomo pod latarnią najciemniej...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031