Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
49 postów 110 komentarzy

Moim zdaniem

Lech Mucha - Pogodny, uczciwy, inteligentny, leniwy konserwatysta.Mężczyzna,katolik,mąż i ojciec, motocyklista. Zawodowo - chirurg, amatorsko - muzyk, pisarz, płetwonurek...

Dlaczego komisarz Bieńkowska uparła się by nas rozbroić?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wszystko wskazuje na to, że Komisja Europejska boi się uczciwych ludzi bardziej niż terrorystów! Bardziej boi się broni legalnej w rękach zwykłych, uczciwych obywateli, niż nielegalnej w rękach zamachowców!

"W tradycjach ludów wolnych i bitnych broń jest i symbolem i faktyczną gwarancją pewnej elementarnej wolności i równości tych, którzy ją noszą, i zarazem całych, uzbrojonych społeczności. Adolf Hitler nie przez przypadek ominął Szwajcarię w swych podbojach – w tym alpejskim kraju karabin stoi w każdym domu.
Tak było kiedyś i w sarmackiej Polsce. Rozbroili Polaków dopiero zaborcy, broni w rękach ludzi panicznie bali się również komuniści.
Dwadzieścia lat niepodległej Polski nie przyniosło w tej mierze żadnych zmian – broń palna reglamentowana jest dziś tak samo ściśle, jak za Bieruta i Gomułki.
Czy Polacy wyrzekli sie już tej osobistej wolności, która kiedyś uczyniła ich wielkimi? Czy świadomie wybierają rolę bezbronnych ofiar, czy nie chcą wziąć odpowiedzialności za swoich bliskich i za swój kraj?"
Szczepan Twardoch Zabawy z bronią.
 
W Komisji Europejskiej i w Parlamencie Europejskim trwają prace nad dyrektywą 91/477 mówiącą o kontroli nabycia i posiadania broni palnej na obszarze Unii Europejskiej. Przypomnijmy, że projekt dyrektywy został zgłoszony przez komisarz Elżbietę Bieńkowską po zamachu terrorystycznym w Paryżu i w swej pierwotnej wersji zakładał znaczne ograniczenie legalnego dostępu do broni palnej, na przykład poprzez całkowity zakaz posiadania broni samopowtarzalnej (czyli na przykład pistoletów). Nonsensem jest oczywiście myślenie, że dyrektywa ma jakikolwiek wpływ na wzrost bezpieczeństwa związanego z terroryzmem, ponieważ nie dotyczy ona w żadnym wypadku ani terrorystów, ani broni przez nich najchętniej używanej. Powtórzmy - dyrektywa postuluje wprowadzenie zakazu legalnego posiadania np. pistoletów, które są klasycznym przykładem broni samopowtarzalnej. A terroryści posługują się nielegalnie posiadanymi karabinami maszynowymi i materiałami wybuchowymi, których posiadanie dawno już jest w UE zabronione. Postępowanie eurokratów jest tak samo głupie, jakby chcieli zapobiegać zamachom terrorystycznym z użyciem ciężarówki, poprzez wprowadzenie zakazu legalnego posiadania samochodów osobowych! A skoro zaostrzenie prawa nie jest skierowane przeciw terrorystom, a przeciw obywatelom, to jeśli wyłączyć możliwość tego, że proponujący jego wprowadzenie urzędnicy z komisarz Bieńkowską na czele są kompletnymi idiotami, nasuwa sie pytanie: po co chcą prawo zaostrzyć? Dlaczego w celu uzasadnienia swego pomysłu potrafią posunąć się do ewidentnych kłamstw i manipulacji faktami i danymi? Przecież nawet urzędnicy unijni, oderwani całkiem od rzeczywistości, nie mogą być aż tak głupi, żeby nie rozumieć różnicy pomiędzy legalnym, a nielegalnym posiadaniem broni! Pomiędzy terrorystą, a praworządnym obywatelem.
 
Wszystko wskazuje na to, że Komisja Europejska boi się uczciwych ludzi bardziej niż terrorystów! Bardziej boi się broni legalnej w rękach zwykłych, uczciwych obywateli, niż nielegalnej w rękach zamachowców!
 
Wydaje się to być nonsensowne?
Jak pisze Szczepan Twardoch we fragmencie, który przytoczyłem na początku, dostęp do broni jest symbolem i gwarancją wolności ludów! To bardzo ważne zdanie. Rządzący Unią też widocznie to wiedzą i w ramach swojej walki z narodami i z państwami narodowymi, doszli zapewne do wniosku, że z tym symbolem i z tą wolnością należy skończyć. Cynicznie próbują do tego celu wykorzystać ofiary zamachów terrorystycznych, by przy okazji tych właśnie tragicznych zdarzeń przepchnąć prawo ograniczające wolność.
Komuniści i naziści też bali się zwykłych obywateli wyposażonych w broń palną bardziej, niż terrorystów. I ta walka z dostępem do broni dla praworządnych obywateli, jaką na naszych oczach prowadzą eurokraci świadczy najdobitniej, w którą stronę zmierza Unia Europejska! W stronę dyktatury! W stronę ustroju totalitarnego! A przecież doskonale wiadomo i wiedzą to również sami marksiści, że system przez nich proponowany musi prowadzić do biedy. I jeśli dojdą do władzy, to nie minie wiele czasu, jak skończą im się cudze pieniądze. A kiedy już zwykli ludzie zorientują się, że godząc się na marksistowskie rozwiązania podpisali cyrograf z diabłem, gdy dojdą do wniosku, że trzeba tych łajdaków pogonić na cztery wiatry, wytarzawszy ich najpierw w smole i w pierzu, to będzie za późno. Będą rozbrojeni! Władza, dokładnie tak, jak władza w Rosji Sowieckiej, będzie miała monopol na broń! I nie zawaha się jej użyć!
Rządzący Unią nie kryją się z tym, że jako swój program przyjmują Manifest z Ventotene, autorstwa włoskiego komunisty Altiero Spinelliego. A w manifeście tym można przeczytać między innymi:
„Chodzi o stworzenie państwa federalnego, które stoi na własnych nogach i dysponuje europejską armią zamiast armiami narodowymi. Trzeba ostatecznie skończyć z gospodarczą samowystarczalnością, która stanowi kręgosłup totalitarnych reżimów. Potrzeba wystarczającej ilości organów i środków, żeby w poszczególnych państwach związkowych wprowadzić zarządzenia wydane w celu utrzymania porządku ogólnego.” 
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że celem jaki przyświeca marksistom stojącym u sterów Unii Europejskiej jest stworzenie jednego, ponadnarodowego państwa, wyposażonego we wszystkie konieczne atrybuty, w tym wojsko i policję. Władza, jak pisze Spinelli, będzie dysponować wystarczającą ilością organów i środków, żeby w poszczególnych państwach wprowadzić zarządzenia i  utrzymać ogólny porządek. Temu dokładnie służy wprowadzenie wyżej wymienionej dyrektywy. Nie chodzi to o dobro ofiar zamachów, ani o ich unikanie. Ofiary zamachów są cynicznie wykorzystywane do bandyckich celów! Chodzi o to, by łatwiej było policji spacyfikować nieuchronne niezadowolenie społeczne, po dojściu marksistów do władzy!
Czy da się jakoś temu zapobiec? Pewnie, że się da. Daleko nie trzeba szukać. Nasi południowi sąsiedzi zamierzają prawo do wolnego posiadania i noszenia broni wpisać do konstytucji, w ten sposób zabezpieczając prawo dostępu do niej przed zakusami współczesnych komunistów! Dlaczego nasz rząd, choć tyle mówi o narodzie, historii, niepodległości itp., nie robi w tej sprawie nic? Na to pytanie odpowiedzcie sobie Państwo sami.
 
 
Lech Mucha
 

Tekst ukazał się w tygodniku Polska Niepodległa (08.03.2017.) 

KOMENTARZE

 • @
  "Na złodzieju czapka gore"...

  Próbując do końca rozbroić Polaków, kolejne (nie)rządy SAME udowadniają, że MAJĄ się prawo bać "gniewu tłumu"...

  Gdyby Polacy dokończyli, czego poniechali nasi ojcowie "... na drzewach zamiast liści...", lub choćby przywrócili KARĘ ŚMIERCI za ZDRADĘ....

  O ileż POlitycy stali by się uczciwsi...
 • @
  Cyt:// naziści też bali się zwykłych obywateli wyposażonych w broń palną bardziej, niż terrorystów//

  To następny idiotyczny mit.

  http://rationalwiki.org/w/images/thumb/a/aa/Godwin.jpg/495px-Godwin.jpg
 • @Arjanek 12:18:14
  Nawet "następny"? Czyli jest ich więcej?
 • Dlaczego to robi
  Z domu Moycho ,ukończyła w 1988 orientalistykę w zakresie iranistyki na Wydziale Filologicznym Uniwersytetu Jagiellońskiego. Idealny kandydat dla chazarskiego Mossadu.
  To ona stoi za wyborem piosenki "Hey Jude" jako motywu przewodniego wyśmianego rządowego filmu, reklamującego nasze 10-lecie w UE.


  Sorry taki mamy klimat ,ajwej i do przodu
 • @kfakfa 13:14:58
  I Zmiana chazaro-mongoła

  http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/premier-wyjasnia-zagadke-hey-jude-polska-od-10-lat-w-unii-europejskiej-to-jest-ten-powod,420785.html
 • @Lech Mucha 12:51:47
  Cyt://Nawet "następny"? Czyli jest ich więcej?//

  Nie udawaj, Ty wiesz najlepiej, że jest ich dużo, dużo więcej. Godwin’s Law (also argumentum ad Nazium, reductio ad Hitlerum) to jest to co lubicie tak dla niepoznaki ukryć w każdym waszym tekście. Czyż nie?

  np. // Adolf Hitler nie przez przypadek ominął Szwajcarię w swych podbojach – w tym alpejskim kraju karabin stoi w każdym domu.//

  albo

  http://grzesiekz.neon24.pl/post/137322,polskie-obozy-smierci-metoda-na-zmeczenie#comment_1371088

  albo

  http://miarka.neon24pl.neon24.pl/post/137368,w-obronie-janusza-korwina-mikke#comment_1371755
 • @Arjanek 14:43:19
  No, to wskaż jeszcze jakieś.
 • A wcześniej
  Po 1996 Ochrona straż bankowa, przemysłowa była prywatyzowana a ludzi zmuszono do nabycia broni palnej do użytku służbowego Liczono tych ludzi z bronią w domu nawet do 100 000 ludzi. PO upływie kilku lat coś się połapali i stworzyli ustawę o agencie i znów broń obiektowa
 • @Lech Mucha 12:51:47
  Kto go namaścił i DLACZEGO Andrzej Duda?
  Czyli namaścicielom teraz B. Komorowski już nie odpowiada chociaż jeden i drugi jest z tej samej stajni.

  Otóż b. Komorowski ma lat 63 i za 5 lat będzie miał 68 lat, a i nie może już kandydować w przyszłych wyborach z racji pełnienia funkcji prezydenta przez dwie kolejne kadencje. Nie nadaje się on na przebudowę pokoleniową na rzecz Izraela.

  Natomiast z ramienia PiS stosownie dobrany Andrzej Duda (lat 43)
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Andrzej_Duda
  ma zapewnić zmianę pokoleniową na samym szczycie władzy dla realizacji celów Izraela w Polsce.
  Na długie lata realizację tych celów gwarantuje swą osobą.
  Wielokrotnie publicznie podkreślał, że będzie on realizował politykę prezydenta Lecha Kaczyńskiego.
  Są to tak istotne i żywotne cele dla Izraela, że Duda obiecywał wszystkim Polakom według pragnień każdego z nich.
  Po 2-ch kadencjach A. Duda będzie miał dopiero lat 53. W międzyczasie przy A. Dudzie zmiany pokoleniowej dokonają inne formacje odpowiedzialne za obecny stan Narodu polskiego i Polski.
  I żegnaj Polsko na wieki.

  Wszak chodzi o realizację testamentu Lecha Kaczyńskiego wyrażonego w Izraelu we wrześniu 2006 r. tymi słowy;

  „I mogę państwa zapewnić,
  że chociaż rządy w Polsce się zmieniają,
  jak w każdym demokratycznym państwie,
  to polityka wobec Izraela się nie zmieni”
  – Prezydent RP Lech Kaczyński, Izrael – 11.09.2006 r.
 • @ Autor
  "Dlaczego nasz rząd, choć tyle mówi o narodzie, historii, niepodległości itp., nie robi w tej sprawie nic?"

  Mają na myśli inny naród... ?

  5*
 • @kfakfa 13:14:58
  "To ona stoi za wyborem piosenki "Hey Jude"..."

  Hmmm.... dziwne. Myślę, że ktoś mógł ją tu "zainspirować". Ciekawe jakiej muzyki słucha... (bez skojarzeń z moim avatarem proszę ;-) )

  Pozdro!
 • @kfakfa 13:14:58
  "Idealny kandydat dla chazarskiego Mossadu."

  DONEK, NIE FIKAJ! ;-)

  http://static.polityka.pl/_resource/res/path/2e/18/2e18125d-ebcc-412e-b115-f1aea69dbb22_900x

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930