Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
49 postów 110 komentarzy

Moim zdaniem

Lech Mucha - Pogodny, uczciwy, inteligentny, leniwy konserwatysta.Mężczyzna,katolik,mąż i ojciec, motocyklista. Zawodowo - chirurg, amatorsko - muzyk, pisarz, płetwonurek...

Za miecz podniesiony nad Polską, kula w łeb!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jest islam wojujący i islam pokojowy. Islam wojujący zabija na ulicach w pubach i restauracjach, na lotniskach i koncertach... Ten drugi islam cieszy się z osiągnięć tego pierwszego w zaciszu pokojów! Na razie…

Piszę te słowa w chwili, gdy w Londynie, stolicy mocarstwa atomowego ciągle trwa liczenie ofiar. Po raz kolejny rozpędzony samochód, kierowany ręką zamachowca, o którym policja jakoś skąpo udziela informacji, wjechał w przechodniów. Po raz kolejny islamski burmistrz tego miasta, premier tego kraju, „król” Europy i masa innych oficjeli wygłosiła swoje oklepane i nic nie znaczące formułki. Zapewne tantiemy za Imagine,Lennona, znów uszczęśliwiły jego spadkobierców. Po sieci już zaczęły krążyć pytania, co też Brytyjczycy zaczną sobie teraz tatuować, skoro tatuowanie pszczół, które pojawiło się po zamachu w Manchesterze – niewiadomo czemu - nie odniosło spodziewanych efektów…
Wiele moich felietonów kończę akapitem, w którym zastanawiam się co w danej sytuacji powinni zrobić mieszkańcy kraju najbliższego memu sercu, czyli Polacy. Dziś próba odpowiedzi na to pytanie zajmie większość tekstu. Co musimy zrobić, by przygotować się na ataki  islamistów, które są nieuniknione? Tak! Uważam, że zamachy w Polsce są tylko kwestią czasu. Trzeba być na nie przygotowanym, ponieważ nie ma co mieć złudzeń, one muszą nastąpić.  Baza, którą w Polsce dysponuje radykalny islam jest na razie nieduża, ale to się zmienia. Jak twierdzi redaktor Witold Gadowski, w Warszawie powstaje osiedle muzułmańskie, za pieniądze saudyjskie, w którym będzie wewnętrzny meczet. To przyczółek. Obawiam się, że jeden z wielu. Miejsce, którego kontrola pod kątem bezpieczeństwa będzie trudna, o ile w ogóle możliwa! Chyba, że nie jest jeszcze za późno na to, żeby przyjrzeć się inwestycji i znaleźć jakikolwiek punkt zaczepienia, który pozwoliłby zapobiec jego powstaniu. Do naszego kraju bez żadnej kontroli płyną splamione krwią chrześcijan pieniądze ze źródeł muzułmańskich, z Pakistanu, Turcji i Arabii Saudyjskiej! Środki te są używane na budowę islamskich ośrodków, na kaperowanie nowych wyznawców Allacha, na przykład w więzieniach – również bez kontroli ze strony państwa i służb. Trzeba położyć temu natychmiast kres! Nie ulega najmniejszej wątpliwości, że należy poważnie rozważyć zakaz budowy meczetów na terenie całej Polski. Otwarte również pozostaje pytanie, czy należy wzorem Słowaków i Węgrów całkiem zdelegalizować islam na terenie Polski.
Kolejny problem jest taki, że dopóki znajdujemy się w strefie Schengen, do naszego szczęśliwego kraju mogą legalnie, praktycznie bez żadnej kontroli przybywać obywatele innych państw strefy Schengen. Nic nie będziemy mogli zrobić, jeśli komuś przyjdzie do głowy użyć do przeprowadzenia samobójczego zamachu w Polsce muzułmanina już mającego obywatelstwo jakiegoś europejskiego kraju. Możemy tylko być w gotowości i na pierwszy sygnał o zagrożeniu, przywrócić czasowo kontrole graniczne.
A co ma zrobić rząd naciskany przez eurokratów? Przyjmować, nie przyjmować….? Tu drogi są dwie. Można postawić sprawę na ostrzu noża i kazać Unii iść do diabła. Tak można zrobić pod warunkiem zebrania silnej i pewnej koalicji wśród innych krajów europejskich. A można też grać na czas. Udawać zgodę na przyjmowanie uchodźców stawiając takie warunki i wymagania, które praktycznie uniemożliwią realizację umów i uczynią relokację fikcją. Można przedłużać w nieskończoność procedury, szukać coraz to nowych przeszkód i tak dalej. Takie działanie mogłoby być niezwykle skuteczne, ale niestety wymaga spełnienia jednego warunku, który jest trudny do osiągnięcia. Tę taktykę można zastosować tylko wtedy, jeśli wszystkie liczące się siły polityczne w kraju ją poprą. Wtedy i tylko wtedy, ze stosunku do imigrantów opozycja nie zrobi kwestii politycznej i nie wykorzysta jej na potrzeby walki o władzę. A tymczasem my mamy opozycję, która, jak Paweł Rabiej z Nowoczesnej, potrafi powiedzieć, że Europa musi przyzwyczaić się do życia w stanie permanentnego zagrożenia atakami. Taką, jak Julia Pitera, autorka uspokajającej sentencji: „Nie panikujmy, zamachy to nic nowego”, albo jak jej partyjny szef Grzegorz Schetyna, który w sprawie uchodźców zmienia zdanie raz na dwa dni.  Większość społeczeństwa, wiedziona zdrowym rozsądkiem,  już dziś jest przeciwna przyjmowaniu do Polski islamistów. Jednak nadal jest taka grupa ludzi, sam mam takich znajomych, którzy naiwnie twierdzą, że islam to religia pokoju. Trzeba im powtarzać głośno i aż do skutku:
Islam nie jest religią pokojową. Dziesiątki i setki tysięcy chrześcijan, którzy od lat giną ze względu na swoją wiarę, nie popełnia przecież masowych samobójstw, tylko jest bezlitośnie mordowana przez muzułmanów. Istnienie wśród muzułmanów mniejszości, która „na razie” nie angażuje się w dżihad, również nie świadczy o tym, że islam jest religią pokoju. Mitem jest twierdzenie, że „narody księgi”, jak określa się w islamie Żydów i chrześcijan, podlegają jakiejkolwiek ochronie, czy też obdarzane są jakimś szacunkiem. Jedyne czym były te narody obdarzane, to dżizja czyli podatek dla niewiernych, osiągający czasem 90% dochodów. Jedyna różnica jest taka, że z powodów praktycznych, narodom księgi pozwala się do czasu żyć, a innych zabija od razu.
Jest islam wojujący i islam pokojowy. Islam wojujący zabija na ulicach w pubach i restauracjach, na lotniskach i koncertach... Ten drugi islam cieszy się z osiągnięć tego pierwszego w zaciszu pokojów! Na razie…
Trzeba sobie jasno powiedzieć, że sytuacja w jakiej znalazła się Europa, jest po prostu wojenna. To jest wojna! I decyzje, które podejmujemy, działania, które są konieczne, mają siłą rzeczy wojenny charakter. Jeśli trzeba będzie zamknąć granice, zmienić prawo, ograniczając prawa dla wyznawców Allacha, to trudno. Chodzi o przyszłość naszych dzieci, naszego kraju i naszej cywilizacji. I dla ich ocalenia, trzeba zrobić to co konieczne. Musimy podjąć szybkie decyzje i wprowadzić je twardo w życie, żeby – jak to ujęła pani premier Beata Szydło – codziennie nie opłakiwać śmierci naszych dzieci. Trzeba to zrobić mając świadomość, że najpewniej nie uratujemy wszystkich z nich... 
 
 
Lech Mucha
Tekst ukazał się w tygodniku Polska Niepodległa (07.06.2017.)

KOMENTARZE

 • @Autor
  Pisze Pan: "Dziesiątki i setki tysięcy chrześcijan, którzy od lat giną ze względu na swoją wiarę, nie popełnia przecież masowych samobójstw, tylko jest bezlitośnie mordowana przez muzułmanów". -

  --- Najwięcej zginęło tych chrześcijan w czasach obecnych w Syrii pod bombami zrzuconymi przez wojsko USA i z broni, wyprodukowanej głównie w USA. Ci chrześcijanie zginęli z rąk oprawców ISIS, sponsorowanych przez USA i Zachód.
  Dużo można o tym przeczytać na moim blogu, link:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/
 • Pilne! Terrorysta przetrzymuje zakładników w URZĘDZIE.
  Newcastle sparaliżowane ! WIELKA BRYTANIA. Kolejny akt terroru na Wyspach Brytyjskich. Tym razem w mieście Newcastle na północy Anglii. Mężczyzna uzbrojony w nóż przetrzymuje zakładników w biurze pośrednictwa pracy w mieście Newcastle podały brytyjskie media. Jak poinformowała lokalna policja, na miejscu zjawili się negocjatorzy.
  Policja ewakuowała pobliski akademik studencki oraz postanowiła zamknąć stację metra. Oznacza to, że to duże miasto jest częściowo sparaliżowane.
  “Na miejscu zdarzenia pojawiali się funkcjonariusze policji. Jak poinformowano, uzbrojony w nóż mężczyzna wtargnął do budynku, gdzie wciąż przebywa kilku pracowników ośrodka” – podał przedstawiciel policji.
  “Mamy podejrzenia, że mężczyzna był znany pracownikom biura pośrednictwa pracy. Wydarzenie traktujemy w tym momencie jako jednostkowy wypadek” – policja wykluczyła – jak twierdzi – na razie, ewentualność ataku terrorystycznego.
  To już trzeci akt terroru w Wielkiej Brytanii w ciągu zaledwie 2 miesięcy. Wcześniej doszło do tragedii w Manchesterze i Londynie. https://pbs.twimg.com/media/DB3YwZqUwAIF5TU.jpg:small
 • Przerażające! Zobacz, co noszą w plecakach wyznawcy Allaha w Londynie
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/maczetalondyn.jpg Wideo, które od wczoraj krąży po światowym internecie pokazuje, jak ogromne różnice kulturowe dzielą nas z muzułmanami, którzy już wkrótce staną się większością na naszym kontynencie. Wideo, które od wczoraj krąży po światowym internecie pokazuje, jak ogromne różnice kulturowe dzielą nas z muzułmanami, którzy już wkrótce staną się większością na naszym kontynencie. Dominik Tarczyński z Prawa i Sprawiedliwości udostępnił na swoim Facebooku wstrząsający filmik z aresztowania muzułmanina w Londynie. Oryginalny materiał, zamieszczony w tym serwisie przez zwykłego przechodnia, mieszkańca Liverpoolu, w zaledwie 18 godzin osiągnął oszałamiającą liczbę blisko 5 milionów wyświetleń! W biały dzień, na ulicach londyńskich wyznawcy Allaha chodzą z takimi … maczetami! Obrońcy szaleńczej polityki migracyjnej zapewne stwierdzą, że samo posiadanie kilkudziesięcio-centymetrowego noża nic nie znaczy, ale faktem jest, że podobnym narzędziem – w 2013 roku – w Londynie muzułmanie odcięli człowiekowi głowę. Kto wie, gdzie i po co zmierzał z tą wielką maczetą islamski imigrant. Nie jest przecież wykluczone, że londyńscy policjanci udaremnili kolejną krwawą masakrę, o której najpewniej neoliberalne i lewicowe media pisałyby “incydent”.
  Oh my Lord! This has just happened in London!
  Opublikowany przez Ian Moran na 8 czerwca 2017
 • @ Autor
  5* - ale... bendem komętował ;-)
 • @ Autor
  Na początek czacha z liczbą - potem opis :-)

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/4/41/Bones_logo.jpg/200px-Bones_logo.jpg
 • @ Autor
  Opis do czachy z liczbą:

  - miesiąc 3, dzień 22, rok 2016 - zamach w Brukseli.
  - miesiąc 3, dzień 22, rok 2017 - zamach w Londynie.

  a teraz 3 razy po 22... no mercy - 22 maja 22- latek zabjia 22 osoby. W Manchesterze.
  Przypadek, prawda?

  Jakieś inne kombinacje? ;-(
 • Islam nie jest religią pokojową
  Nie jest religią !!!
  To zbrodnicza ideologia !!!!
 • @ Autor
  A to Pan zna? Terroryzm urojony - oczywiście :-)

  https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

  Miłego oglądania
 • @Jasiek 13:32:30
  A za 3 miesiace, 22 powitamy ich w Polsce
  Czekamy 8-))))

  https://pbs.twimg.com/media/DB8cAXoWAAALVoJ.jpg
 • @ Autor
  "Za miecz podniesiony nad Polską, kula w łeb!"

  Powstają dwa problemy:

  - kto podnosi miecz
  - czy mamy broń/kulę

  Jak dotąd te problemy uważam za nierozwiązane.
 • Polacy obudźcie się i zacznijcie działać – imigranci już czekają na wasze domy!
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/Polska-imigranci-585x300.jpg Ponad 100 osób z państw z Europy Środkowej podpisało list nacisku by ich rządy przyjęły imigrantów. Wśród „polskiej części” sygnatariuszy znalazł się tak znany obrońca praw człowieka jak były oficer KBW żydowski zbrodniarz Zygmunt Bauman. Oprócz niego list podpisali głównie postkomuniści oraz propagatorzy postępu tacy jak: Aleksander Kwaśniewski, Bronisław Komorowski, Marek Borowski, Adam Michnik, Tomasz Lis, Sławomir Sierakowski, Tomasz Lis, Adam Michnik, Michał Boni, Włodzimierz Cimoszewicz, Agnieszka Holland, Aleksander Smolar czy Andrzej Olechowski. Pełen tekst listu opublikowany został dzisiaj przez największy antypolski brukowiec – polskojęzyczną Gazetę Wybiórczą.

  Sygnatariusze listu tak piszą o uchodźcach: „naszą odpowiedzią nie może być odmowa. Niestety zbyt wiele takich głosów słyszymy w naszym regionie”. List jest krytyką na racjonalną reakcję państw Europy Środkowej które nie chcą przyjmować imigrantów. Ci wyznawcy multi kulti chcą przyjąć nielegalnych imigrantów na koszt społeczeństw krajów Europy Środkowej. Żaden z nich nie złożył deklaracji, że chce przyjąć imigrantów pod swój dach na swój koszt.
  Autorzy listu napisali: „Odmawiając udzielenia pomocy zaprzeczamy idei europejskiej solidarności. Podważamy zarazem solidarność innych narodów z naszymi krajami. Oznacza to podkopywanie podstaw, na których budujemy od ponad ćwierćwiecza nasze bezpieczeństwo, szanse rozwoju, nadzieję na wyrwanie się z historycznego przekleństwa wojen, obcego panowania i biedy (…). Jest to również nasz obowiązek jako Europejczyków”. Realne plany Sorosa dotyczące osiedlania imigrantów w Polsce W kontekście powyższego listu największych zdrajców naszego kraju przeraża informacja którą otrzymałem od jednego z klientów który podesłał mi taki oto link zachęcający do przyjmowania nielegalnych imigrantów do naszych prywatnych domów. > refugees-welcome.pl/
  Proszę zauważyć, że projekt ma charakter kompleksowy, podpisała się pod tym organizacja STOWARZYSZENIE REFUGEES WELCOME POLSKA współpracująca ścisłe z fundacją G Sorosa Program Obywatele dla Demokracji oraz z niemieckim MENSCH MENSCH MENSCH E.V. Proszę zapoznać się z tymi adresami. Można zauważyć, że projekt jest całościowy i jest firmowany przez osoby o polsko brzmiących nazwiskach. O samym projekcie jest na razie medialnie cicho ale proszę tego nie bagatelizować. Strona jest wykonana bardzo profesjonalnie i uwzględnia wszystkie merytoryczne aspekty imigracyjne, zapewne ma swój przyszłościowy cel. Jest kopią wersji niemieckiej. Niestety fakty są takie, że w Niemczech w wielu miastach administracja lokalna kwateruje na siłę uchodźców w lokalach które są prywatną własnością obywateli. Wbrew ich woli. Okazuje się, że może niedługo i w Polsce nie będzie to fikcja tylko obowiązek wynikający z nakazu lokalnych władz. Przerażające. Informujcie znajomych – zwłaszcza tych którzy myślą inaczej, wyznawców PO, Nowoczesnej.De oraz innych lewicowo liberalnych samobójców lub oszołomów.

  Zdecydowane TAK dla referendum w sprawie imigrantów

  Na razie możemy być zadowoleni, że rządy w Polsce sprawuje PiS bo jednym z głównych i oficjalnych celów PO było sprowadzanie imigrantów. Niestety rządy PiS-u nie gwarantują nam, że nie ominą nas problemy wojny domowej które czekają państwa Europy Zachodniej. Niezależnie od tego czy rząd PiS jest z obywatelami czy może działa przeciwko nim – my jako Polacy chcący zapewnić bezpieczeństwo swoim dzieciom, żonom, matkom – musimy zdecydowanie wyjść na uliczne manifestacje antyimigracyjne aby domagać się bezpieczeństwa dla naszych rodzin. Jeśli rząd jest z Polakami to takie poparcie da mu legitymację do sprzeciwu wobec presji Berlina i Brukseli. Jeśli rząd będzie przeciwko Polakom to w wyniku takiego masowego sprzeciwu powinien zostać obalony. Więcej tu http://www.koniec-swiata.org/polacy-obudzcie-sie-zacznijcie-dzialac-imigranci-juz-czekaja-domy/
  Ps..To już wiemy kto będzie wracał na pontonach razem z imigrantami.. I niech jego ścierwo przygniecie tych, którzy podpisali się pod listem opisanym w artykule. Widzę, że ten list podpisały same obrzezane kutasy. Podpisały najgorsze ścierwa antypolskie. To gówno wisieć powinno albo być osadzone na palach! Dlaczego te żydostwo co podpisało ma jeszcze spokój, gdzie narodowcy i Antka żołnierze. Stać pod domem i wyć aż się wyprowadzą do Izraela. Polska kiedyś pozwoliła im na pobyt ale tylko jak widać czasowy. Warunek muszą opuścić Polskę w skarpetkach i bez kont zagranicznych. Jednego dnia jak zacznie się. Ostatnie co usłyszycie to w imieniu narodu Polskiego zostałeś skazany na karę śmierci za zdradę Polski. Wszyscy co do jednego na tej liście. Ponad 60 lat temu, gdy byłem jeszcze małym chłopcem, usłyszałem od Dziadka następujące słowa: ja przeżyłem dwie duże wojny; ty doczekasz się następnej, bo ja nie. Będzie to wojna o wiarę i za broń chwycą także starcy i dzieci. Jej rezultatem będzie zdziesiątkowanie ludzkości ale ci, którzy przeżyją będą żyli w innym, lepszym świecie! Od siebie dodaję: mam nadzieję, że już bez islamu i szariatu..Chcą sprowadzić migrantów do Polski, bo sprowadzili ich miliony do Europy Zachodniej, aby wywołać wojnę religijną, a wojny wciąż nie ma. Europejczycy oddają swoje mieszkania, oddają co wypracowali przez dziesięciolecia, oddają dupy do zerżnięcia i grzecznie rozpraszają się na części przy wybuchach. Nadzieja na wojnę jeszcze jest w Polsce, dlatego sorosowe ścierwo roznosi swój smród dla ludu i forsę dla szumowin polityczno-prawnych. Niech to jebane ścierwo żydowskie Soros wreszcie wyciągnie kopyta. Forsa sorosowa przemówiła już do KK i dlatego biskupi domagają się "korytarzy humanitarnych". Pojebało ich do reszty, żadnych muzułmanów, bo będziemy mieli to samo co się dzieje choćby w Anglii. Tylko brak socjalu dla nierobów, a dwa jeżeli i to duże jeżeli doszłoby do zamachu to byłby tylko jeden, a później byłaby bardzo krwawa noc gdzie populacja "uchodźców" zredukowana by została o 95%, należy pamiętać, że to nie zniewieściały zachód, a władza nawet nie kiwnęła by palcem tyle w temacie.
 • @ Autor
  "Trzeba sobie jasno powiedzieć, że sytuacja w jakiej znalazła się Europa, jest po prostu wojenna."

  Sytuacja jest wojenna ze względu na to, że uchodźcy napływają z krajów gdzie USA zaprowadza "demokrację". A potem firma z USA drukuje książeczki, którędy do Europy.
 • @ Autor
  - Pamięta Pan podkładanie dowodów już od czasów WTC?
  - Pamięta Pan Ryśka Gutjara przypadki filmowe?
  - Pamięta Pan firmę, której Pentagon zlecał produkowanie filmów o atakach?
  - Pamięta Pan ogrodników, którzy znaleźli wyposażenie ISIS będące własnością... armii francuskiej?
  - Pamięta Pan naczelną zasadę, że terrorysta zawsze ginie i nie da się go przesłuchać?
  - Pamięta Pan, że ten z Londynu to niby samotny wilk, ale FBI ujawniło, że działał w siatce, która czasem cieszyła się przychylnością rządu i służb UK?

  I co z tego wynika?
 • @Jasiek 13:49:08
  A Rosja na misji w Syri co robi ?
  tak tylko pytam czy aby to tylko nie "wizyta przyjaźni"
  Z kim oni tam walcza ?
  Z eskimosami czy aborygenami
 • @Husky 13:38:30
  "powitamy ich w Polsce"

  Ja nie mam spluwy, Ty jesteś w UK, więc skąd to "my" :-(

  Kuźwa, jest źle. Jest zamęt. Mamy już w Polsce wojska szkopów, usa, Ukraińców, działa mossad, bnd, pewnie i Chińczycy. Jak wpuścimy imigrantów z Niemiec, to nie wiem co będzie.
 • Soros chce kompletnie zniszczyć Europę i szykuję krucjatę przeciwko Polsce! Co planuje?
  http://wrealu24.pl/images/2016/07/soros.jpg George Soros to znany miliarder, który urodził się na Węgrzech. Działa pod auspicjami rodziny Rothschildów i chce całkowitego upadku Europy jako kontynentu. Odpowiada za masę kryzysów w tym tzw "kryzys imigracyjny" - czyli całkowitą islamizację Europy. Sorosowi marzy się kompletny upadek zachodu - po to właśnie zorganizował i stręczy islamistów europejczykom. Napisał artykuł, w którym przekonuje, że wartości europejskie są niby zagrożone. Na pewno przez ludzi takich jak on demokracje w państwach narodowych są zagrożone. Tekst miliardera pojawił się na polskojęzycznym niemieckim portalu Onet.pl Ps..Takie stare chazarskie pudło powinno już dawno robaki zasilać w substancje odżywcze. Te ścierwo chazarskie chce całkowicie zniszczyć Europę, powinni go wbić na pal tak jak to kiedyś robiono albo przebrać za kozę i do Syrii tam go uszczęśliwią...
 • @Husky 13:59:04
  "A Rosja na misji w Syri co robi ?"

  Walczą z "państwem" islamskim powstałym wskutek kretyńskiej polityki usa na BW. I są na legalu. A jakbyś nie wiedział, to usa też wspiera i zbroi "państwo" islamskie dokonując czasem nalotów na armię syryjską. I są w Syrii niezgodnie z prawem.
  Co żeś się znowu czepił Ruskich? ;-) Nowe hobby?
 • @Jasiek 13:49:08
  Pomijam to kto i po co zaprosił narkousarmy do Polski, ale załózmy, że Polska ma Polski rząd a w nim ministra obrony, który mówi namiestnikowi usarmy w Polsce, że my już im dziękujemy za ich obecność, po ilu godzinach wybuchła by w Polsce "rewolucja" i kto jeszcze zgodnie z POdPISaną dudkową dyrektywą 1066, natychmiast wkroczyłby do Polski bronić "demokracji" ?
 • @zygmuntbialas 12:33:58
  Przyjmijcie ich do swoich domów do matek i córek a poczujecie w końcu empatię jaką ich darzymy. Mam pomysł może ciebie i tobie podobnych dać na 3 miesiące do obozu dla imigrantów w Niemczech, lecz bez bez ochrony i z krzyżykami na szyi, i wtedy po powrocie o ile wrócicie cali, czego nie zakładam, to zapytamy się was czy zmieniliście zdanie, jeżeli nie to wyślemy was następnym razem pół roku.
 • @Jasiek 14:04:16
  Czyli walczą te ruskie z dobrymi terrorystami czy złymi terrorystami
  Bo już się gubię 8-))))
 • @Husky 14:10:47
  Rosyjski generał już kiedyś powiedział, Amerykanom, że ich kule, pociski, rakiety nie rozróżniają tych złych i tych dobrych, traktują jednakowo nad czym bardzo ubolewa.
 • @kula Lis 67 14:17:04
  // bardzo ubolewa.//
  ciekawe jak bardzo ubolewa
 • @Jasiek 14:00:10
  Trump potrzebuje sojusznika w Europie z silnym mandatem. Będzie nim Polska

  https://pbs.twimg.com/media/DB4P92mXcAAkpJx.jpg
 • @Husky 14:10:47
  "Czyli walczą te ruskie z dobrymi terrorystami czy złymi terrorystami"

  A są dobrzy terroryści?
  Husky, dlaczego odwracasz kota ogonem? ;-)
 • @Husky 14:18:59
  No chyba bardzo, bo prosił Amerykanów o sprzęt rozróżniający tych dobrych czyli amerykańskich, żydowskich, etc.. od tych złych także amerykańskich, żydowskich, etc..
 • @Husky 14:30:46
  "Trump potrzebuje sojusznika w Europie z silnym mandatem. Będzie nim Polska"

  Do najbliższego resetu ;-/ Potem będzie piękne przemówienie i zapalenie świeczki w oknie.... "Niektórzy" znów uwierzą ;-)
 • @Jasiek 14:34:20
  Z tymi i tymi, czytaj powyżej i poniżej dlaczego. Pzdr!
 • @Jasiek 14:36:29
  Przecież cichy reset z Rosją już jest. Tu chodzi o Zachód, konkretnie Niemcy i Francję kryptopedała gerontofila Makarona/UE.
 • @ Autor
  Ałtor, żyjesz? ;-))))

  Pozdro!
 • @Jasiek 14:34:20
  Więc by już nie gmatwać - jak już pisałem:

  Islam to nie religia.To zbrodnicza ideologia !!!!!!!!!

  To nie są ludzie, to właściwie osoby człekokształtne. Jaskiniowcy
  Każda próba sprowadzenia ich do Polski powinna być surowo karana.
  I szkoda że karę śmierci zniesiono, szkoda.
 • @Husky 13:36:04
  "Islam nie jest religią pokojową
  Nie jest religią !!!
  To zbrodnicza ideologia !!!!" -

  --- Czyżby? A religia chrześcijańska jest pokojowa?
 • @Jasiek 13:36:28
  https://www.youtube.com/watch?v=yYQPW-_B0sA

  --- Wysłuchałem całości, bo Pan kiedyś podał link na moim blogu.
  Warto wysłuchać :)
 • @zygmuntbialas 15:09:09
  Co należałoby odpowiedzieć tym, którzy podkreślają, że również chrześcijanie mają święte wojny, wyprawy krzyżowe? :

  //Wypraw krzyżowych nie można porównać do wojny islamskiej. Spójrzmy na historię. Kalif z dynastii Fatymidów Hakim bi-Amr Allah, który rządził Egiptem w latach 996 — 1021, dał rozkaz, aby zniszczyć kościoły w Egipcie, Syrii i Palestynie, w szczególności Bazylikę Grobu Świętego. W 1078 r. Turcy seldżuccy wygnali z Jerozolimy Fatymidów i dokonali masakry większości ludności chrześcijańskiej miasta. Kilka lat wcześniej, w 1071 r., Turcy pokonali Bizantyjczyków pod Manzikertem, a w 1078 r. zajęli miasto Niceę. W tej sytuacji cesarz bizantyjski Aleksy I Komnen (1081 — 1118) poprosił o pomoc papieża w walce z Seldżukami. Urban II, dopiero 27 listopada 1095 r., w trakcie synodu w Clermont, wezwał do krucjaty, aby nieść pomoc cesarzowi bizantyjskiemu i chrześcijanom Wschodu, i obiecał odpust tym, którzy wezmą w niej udział.
  Tak więc na początku wyprawy krzyżowe miały na celu wyzwolenie Jerozolimy i miejsc świętych, aby umożliwić dostęp do Jerozolimy pielgrzymom chrześcijańskim Wschodu i Zachodu. Później sytuacja pogorszyła się, ale trzeba podkreślić fakt, że inspiracją następnych działań wojennych nie była Ewangelia, ale konkretne sytuacje społeczne i polityczne.
  W Ewangelii Chrystus wymaga czegoś wprost przeciwnego — mówi, by nadstawić drugi policzek tym, którzy uderzyli cię w prawy policzek (por. Mt 5, 39), oraz nakazuje Piotrowi, by schował miecz (por. J 18, 11). Krótko mówiąc, Chrystus absolutnie odmawia prawa odwetu „oko za oko, ząb za ząb” (por. Mt 5, 38) i ustanawia nową regułę: „Miłujcie waszych nieprzyjaciół” oraz „Dobrze czyńcie tym, którzy was nienawidzą” (por. Mt 5, 44; Łk 6, 27 itd.).
  Reasumując — można powiedzieć, że wojny prowadzone przez chrześcijan (wyprawy krzyżowe lub inne) miały podłoże polityczne, podczas gdy głównym celem wojny islamskiej, dżihadu, jest poszerzanie granic islamu lub ewentualne odzyskiwanie terenów, które kiedyś należały do muzułmanów. Dlatego w islamie mówi się o „wojnie na ścieżce Allaha” (dżihad fi Sabil Allah).//


  http://www.opoka.org.pl/biblioteka/I/IR/niedziela201538-islam-wojny.html
 • @Husky 13:38:30
  "A za 3 miesiace, 22 powitamy ich w Polsce". -

  --- Półtora roku temu węgierskie MSZ podało (ponoć) info, że niedługo napłynie ich kilkanaście milionów. Podobno miliony napłynęły przez ostatnie dwa lata, a dane EUROSTATU wskazują na niewielki wzrost imigrantów w ostatnim czasie.
  Co już te media wyprawiają. całkowicie nie spełniają swych funkcji.
 • @Jasiek 13:56:12
  Pisze Pan do autora tekstu m.in.:
  "@ Autor
  - Pamięta Pan podkładanie dowodów już od czasów WTC?
  - Pamięta Pan, że ten z Londynu to niby samotny wilk, ale FBI ujawniło, że działał w siatce, która czasem cieszyła się przychylnością rządu i służb UK?" -

  --- Pisał o tym m.in. John Pilger. Tłumaczenie, link:

  http://zygumntbalas.neon24.pl/post/138806,co-sie-dzieje-na-swiecie-07-06-2017
 • @zygmuntbialas 15:17:58
  Wywoływanie sensacji to chleb powszedni wieli pseudodziennikarzy czy też powielanie niesprawdzonych informacji , wklejanie fake newsów, To dotyczy pismaków z całego świata, bez wyjątku.
  Pozdrawiam
 • @Husky zawsze aktualne tym bardziej dziś.
  Żadne zdrowe społeczeństwo nie będzie bez zdobycia się na opór czynny, znosić gospodarki bandytów podtrzymywanych przez władzę i władz podtrzymywanych przez bandytów. I jeśli takim społeczeństwem jesteśmy - podobnych gospodarzy powinniśmy się pozbyć.

  - Józef Piłsudski
 • @Husky 15:26:19
  "Wywoływanie sensacji to chleb powszedni wieli pseudodziennikarzy...". -

  --- Skoro o tym wiemy, to powinniśmy brać odpowiedzialność (przed sobą) za to, co piszemy. A wie Pan: różni są blogerzy. Niektórzy czynią mniej zła od mizernego i nieuczciwego dziennikarza, bo krąg czytelników jest mniejszy.

  Pozdrawiam :)
 • @Husky
  Zamachowcy chcieli wynająć ciężarówkę. Jeden z trzech napastników, którzy dokonali zamachu w Londynie, chciał wynająć większą ciężarówkę. Transakcja kartą płatniczą z której korzystał 27-letni Khuram Shazad Butt, została odrzucona, dlatego islamscy terroryści musieli wynająć mniejszy samochód. Policja podkreśla, że gdyby udało im się wynająć większy samochód, to ofiar byłoby więcej. Do ataku doszło 3 czerwca na londyńskim moście London Bridge i pobliskim targu Borough Market. Zginęło w nim osiem osób, a blisko 50 rannych trafiło do szpitala. 11 rannych jest w stanie krytycznym 10 ciężko rannych. Trzech zamachowców zostało zabitych przez policję. Brytyjska policja ujawniła, że terroryści próbowali wynająć 7,5 tonową ciężarówkę, jednak nie mogli skorzystać z karty płatniczej jednego z nich. Policja podkreśla, że gdyby udało im się wynajęcie ciężarówki, to skutki ataku mogłyby być o wiele tragiczniejsze.
 • @zygmuntbialas 15:40:20
  //A wie Pan: różni są blogerzy. Niektórzy czynią mniej zła//


  W mojej skromnej ocenie i ja się do tej (nielicznej) grupy zaliczam 8-))))
  Moim mottem jest :
  Tylko prawda

  pzdr.
 • @Husky 15:46:16
  Coś Białas nie zauważa co mu napisałem, czy raczej nie chce zauważyć i nie odpowiada. Czytać pewnie czytał o sobie i mu podobnych. Widać zabrakło mu odwagi.
 • @Husky
  http://wrealu24.pl/images/2016/07/Putin.jpg Putin się nie patyczkuje! Mimo sprzeciwu Zachodu wprowadza BRUTALNĄ karę dla terrorystów! Putin wprowadza wielkie zmiany! Planuje zaostrzenie kar wobec terrorystów. Jak na "cara" przystało, zrobi to spektakularnie, bez obaw o tzw. "poprawność polityczną". Wasilij Piskariow , przewodniczący parlamentarnego komitetu ds. bezpieczeństwa i walki z korupcją złożył wniosek o przywrócenie kary śmierci dla zamachowców. Już pojawiły się głosy, że Rosja "aktywując" karę śmierci naraża się na wykluczenie z Rady Europy. I ponownie, jak na Kreml przystało, postanowili się tym absolutnie nie przejmować. Bezpieczeństwo obywateli Rosji jest ważniejsze od członkostwa w jakiejkolwiek międzynarodowej organizacji. Prędzej czy później opuścimy Radę Europy powiedział Michaił Jemelianow wiceprzewodniczący komitetu ds. ustawodawstwa. Jemelianow jest z Partii Sprawiedliwa Rosja, która od lat popiera wprowadzenie kary śmierci.
 • @Husky
  Niemcy szykują się do rozpadu UE. Ale odpowie za to NIEMIECKI kandydat. Genialny ruch Kaczyńskiego!............[Niemcy przygotowują się do rozpadu UE. Drukują biliony marek, swojej narodowej waluty – przekazał wczoraj na Facebooku Marek Jakubiak, wpływowy biznesmen, a przy tym prominentny poseł ruchu Kukiz’15. Gdy – dziwnym trafem – administracja Facebooka usunęła informację, powielił ją oficjalny fanpage ugrupowania Pawła Kukiza.

  Wszyscy wiedzą, że na wspólnej walucie i wspólnej gospodarce europejskiej najbardziej korzystają Niemcy. Potwierdzają to nawet Francuzi, którzy także są czołową gospodarką w UE. Choć – jak twierdzi Marine Le Pen – Niemcy wykorzystują partnerów i są jedynymi beneficjentami wspólnej waluty.

  Czy po kilkunastu tłustych latach, gdy niemal wszystkie kraje Europy należą do “Wspólnoty”, Niemcy gwałtownie zmienią kurs i powrócą do poprzedniej, własnej waluty? Czy też szykują się do rozpadu UE, która – w obecnej formie – musi się rozpaść, jeśli nie nadejdą radykalne reformy? A tego, że nie nadejdą możemy być prawie pewni. – Jakiekolwiek reformy oznaczałyby dla nich (eurokratów – red.) utratę stanowisk. Dlatego nie dopuszczą do żadnych zmian – powiedział w swoim niedawnym materiale, gdzie Unię porównał do tonącego Titanica, Mariusz Max Kolonko.

  Z kolei z wyboru Donalda Tuska na 2. kadencję przewodniczącego RE cieszy się Janusz Korwin-Mikke, który otwarcie mówi, że nienawidzi Unii Europejskiej. Kontrowersyjny polityk każde swoje przemówienie w Parlamencie Europejskim kończy słowami: “Poza tym uważam, że Unia Europejska musi zostać zniszczona”. A tuż po reelekcji Tuska w RE napisał na Twitterze: – Jest coraz lepiej. “Za kilka dni wszyscy zrozumieją, że III Rzeczypospolitej pozostało już tylko jedno wyjście: PolExit!” Teraz nikt nie ma wątpliwości, że Tusk to człowiek promowany i wspierany od samego początku przez Angelę Merkel. Więc gdy “Wspólnota” już upadnie, a nasi zachodni sąsiedzi znów spiją śmietankę, to nikt o człowieku stojącym na gruzach UE z tynkiem na marynarce nie powie: – To Polak! To znów wina Polski. ] http://wrealu24.pl/6477-niemcy-szykuja-sie-do-rozpadu-ue-ale-odpowie-za-to-niemiecki-kandydat-genialny-ruch-kaczynskiego
 • @kula Lis 67 17:09:36
  W tym przypadku popieram Putina, co zdarza mi się rzadko
 • @Husky 15:46:16
  Idzie po nich dobra zmiana! Skorumpowany prezes sądu za kratkami! Karuzela aresztowań za nadużywanie urzędu państwowego ruszyła na dobre. Kolejny skorumpowany przedstawiciel wymiaru sprawiedliwości będzie oglądał świat w kratkę – przynajmniej przez najbliższe miesiące. Jeśli ktoś się zastanawia, skąd panika i antyrządowy bunt w środowisku prawniczych elit… Odpowiedź jest prosta – sędziowie i prokuratorzy, którym żyje się aż nadto dobrze, ale i tak mają coś za uszami, patrząc na przykład Krzysztofa Sobierajskiego opisany poniżej, mają powody do obaw. Stąd szaleńcza żądza zatrzymania reform PiS-u w sądownictwie. Warszawski sąd zgodził się na aresztowanie na trzy miesiące byłego prezesa Sądu Apelacyjnego w Krakowie sędziego Krzysztofa Sobierajskiego Jest on podejrzany m.in. o udział w zorganizowanej grupie przestępczej i przyjęcie korzyści majątkowej w wysokości co najmniej 376 tys. zł. Rozstrzygając wniosek prokuratury, “sąd wziął pod uwagę realną obawę matactwa oraz zagrożenie surową karą” – poinformowała w sobotę PAP rzeczniczka warszawskiego sądu okręgowego ds. karnych sędzia Anna Ptaszek. Dodała, że okres zastosowanego aresztu wyznaczono do 6 września 2017 r. Sędzia Krzysztof Sobierajski został zatrzymany w czwartek w Krakowie przez CBA, kilka godzin po tym, jak Sąd Najwyższy wyraził zgodę na jego zatrzymanie i ewentualne aresztowanie. SN uwzględnił tym samym zażalenie prokuratury na uchwałę łódzkiego sądu, który w marcu nie wyraził takiej zgody. Wątek dotyczący b. prezesa SA w Krakowie został wyłączony do odrębnego postępowania ze śledztwa prowadzonego przez CBA pod nadzorem Prokuratury Regionalnej w Rzeszowie i przekazany do Wydziału Spraw Wewnętrznych Prokuratury Krajowej. Prowadzi on postępowania karne dotyczące prokuratorów i sędziów.
  Teraz dopiero możemy odczuć bunt prawniczych elit. Do tej pory w większości kończyło się na zapowiedziach Zbigniewa Ziobry czy Patryka Jakiego – dziś nieuczciwi przedstawiciele tzw. wymiary sprawiedliwości naprawdę trafiają do więzień. Czyżby wreszcie Polska była prawa i sprawiedliwa?
 • @kula Lis 67 17:30:03
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/kuniec.PNG
 • @kula Lis 67 17:30:03
  Cela + nabiera rozpedu
 • @zygmuntbialas 15:22:38
  "Pisze Pan do autora tekstu..."

  Szanowny Autor ciągle milczy... ciekawe co będzie jak się odezwie ;-))))

  Kłaniam się nisko
 • @kula Lis 67 15:35:44
  "Józef Piłsudski"

  Czy to prawda, że jego prawdziwe nazwisko to Selman? Dr Jaśkowski ma bardzo precyzyjne poglądy na jego temat.
  Oto przykład - Ustawka 1939:

  https://www.youtube.com/watch?v=l4PRTQThsA8

  Ach, jak ja to Panu gorąco polecam - i ten pająk - krzyżak na początku - bezcenne i w sedno.

  Załączam serdeczności
 • @Husky 15:46:16
  "Moim mottem jest :
  Tylko prawda"

  Np . Ronald Reagan wielkim przyjacielem Polski .... ;-)

  Sorry, musiałem. Nie potrafię zapomnieć.... nie wiem dlaczego.
 • @ Szanowni Kula Lis 67, Husky, Autor
  Szanowni Panowie,

  Zgadzam się w zupełności, że islam jest bardziej ideologią niż religią, że ludzie ci reprezentują zupełnie inną cywilizację, poziom wiedzy o świecie jest bardzo często żenująco niski (chociaż zdarzają się chlubne wyjątki), że tworzą strefy no-go, że zamachowcy są najczęściej (ale nie zawsze) wyznawcami tej ideologii i dlatego jestem podzielam pogląd Szanownych Panów, że nie należy ich przyjmować do Polski, ALE:

  Musimy wszyscy przejrzeć na oczy i powiedzieć sobie jasno:

  - żaden islamista w turbanie nie pilotował, żadnego samolotu w czasie wydarzeń z 9/11 2001

  - Pentagon zamawiał filmy w UK na temat fałszywych zamachów i egzekucji

  - Rysiek Gutjar ma fajną żonę (bez skojarzeń) w "odpowiednim" miejscu.

  - Siatka islamistów współpracowała z rządem i służbami UK.

  - Wyposażenie rzekomo ISIS odkryte przez ogrodników należało do armii francuskiej

  Ile jeszcze Panowie potrzebują dowodów, żeby stwierdzić, że sprawa ma co najmniej drugie dno?

  W następnym komentarzu będzie ideologicznie ;-)

  Ukłony
 • @ Szanowni Kula Lis 67, Husky, Autor
  Teza - z nią nie dyskutujemy - mam nadzieję, że jest to dla Panów oczywiste:

  Komunizm nie umarł - komunizm mutuje.

  CELE KOMUNIZMU: likwidacja własności prywatnej, państw narodowych, religii.

  STRATEGIE KOMUNIZMU: Gramsciego, bolszewicka, trockistowska.

  WROGOWIE KOMUNIZMU (przykłady):

  - Chrześcijaństwo
  - Liberalizm
  - Islam

  TAKTYKI WOBEC WROGÓW:

  - rozciągnięcie sił przeciwnika w celu uzyskania serii przewag lokalnych
  - skłócenie wrogów

  Ostatni punkt wyjaśnia np podkładanie dowodów, zamawianie filmów, przypadki Ryśka G.
  Zgadza się?

  Inną sprawą jest kto stoi za komunizmem. Ale to chyba oczywiste.
 • @Jasiek 19:24:54
  żaden islamista w turbanie nie pilotował, żadnego samolotu w czasie wydarzeń z 9/11 2001

  masz racje
  w turbanie nie
  żaden
  ps.
  a na mieście chodzą słuchy że tych wież tak po prawdzie to nigdy nie było
 • @Jasiek 19:41:05
  //Pentagon zamawiał filmy w UK na temat fałszywych zamachów i egzekucji//

  // Wyposażenie rzekomo ISIS odkryte przez ogrodników należało do armii francuski//

  Jaśku jakieś konkretne,potwierdzone, linki, źródła.
  Byle tylko nie Metro czy Pani "ekspert" z antypodów.
  Konkretne
 • @Jasiek 19:35:37
  //Inną sprawą jest kto stoi za komunizmem.//

  trudno zgadnąć
  wiesz dałeś teraz zagwozdkę
  no chyba że to znowu żydzi
 • @Husky 19:50:04
  "Jaśku jakieś konkretne,potwierdzone, linki, źródła."

  Wielkie dzięki za przeniesienie komentarza. Teraz jest przejrzyściej.

  Co do linków to nie zapisałem, bo myślałem, że mleko się rozlało i nie ma co się nad nim skupiać, tylko jechać dalej. Portal na jakim zetknąłem się z tymi informacjami to "Zmiany na Ziemi" - teraz musiałbym przewijać wpisy na tym portalu do kilku miesięcy wstecz - może w wolnej chwili to zrobię. W komentarzach pod wpisami na tym portalu jest jednak z reguły bardzo dużo linków i dość wyważonych wypowiedzi.

  Oto ten portal:

  http://zmianynaziemi.pl/

  Czasem tam zaglądam. Ale nie komentuję, bo już na NEonie nie wyrabiam ;-)
 • @Husky 19:53:24
  "trudno zgadnąć
  wiesz dałeś teraz zagwozdkę"

  Zaraz tam zagwozdkę ;-) Chodzi o bankierów. To oni dali fundusze na rewolucję w Rosji. Ponieważ stracili ok 60 mln potencjalnych klientów to zmienili taktykę. Teraz grabią ludzi podatkami a nie terrorem. Dla niepoznaki dzielą je na różne grupy, dają inne nazwy itp . Ale człowiek pozbawiony własności przez podatki jest idealnym klientem banku, to podatki trzymają się mocno.

  Co do narodowości, to składu nie znam. Ale lokalizację już tak - "kwadratowa mila" zwana inaczej City.
  Chyba wiesz gdzie? ;-)

  Zgadzasz się?
 • @Jasiek 20:02:22
  Jaśku na koniec to nie bezpośredni do Ciebie.
  Chciałbym dożyć chwili i być świadkiem rozmowy takich ekspertów od false flag z rodzinami ofiar tych wszystkich zamachów.
  Wśród nich było wielu Polaków i Polek.
  Chciałbym by taki/ka idiota/ka osobiście, twarzą w twarz, przekonywała matkę, ojca,syna,córkę że tak naprawdę twój bliski/a żyje a to wszystko to false flag a nie zamach, to manekin a nie twoją bliska osoba, to keczap a nie krew itd.
  Jestem pewny finału takiej rozmowy. I wiem jedno że najlepszy chirurg szczękowy miałby tu wielkie pole do popisu.
  Czy Ty sobie inaczej taką rozmowę wyobrażasz
  Tak się składa że poznałem tu w 2005 roku rodzinę jednej z Polek co zginęła w zamachu w metrze.


  Wiesz krew człowieka zalewa gdy czyta się takie idiotyzmy. Bo byłem tam i to widziałem.


  Tylko debile (sorry nie do Ciebie) mogą tak pisać.
  Przykre, lecz prawdziwe.
 • @Jasiek
  Od kiedy to imigrantów mają państwa przyjmować !!! - imigrnt przyjmuje KAŻDĄ pracę i sam zapewnia sobie mieszkanie - a te pustynne darmozjady liczą wyłącznie żeby ich UTRZYMYWAĆ DARMO , bo w swoich krajach muszą tyrać za 400$ rocznie, a PROSTOWANE BANANY wypłacają im DARMO 1200$ miesięcznie na głowę - to po co ISLAMIŚCI MAJĄ PRACOWAĆ!!!
 • @Husky 19:37:20
  Ale mieli brody! i pejsy!
 • @Jasiek 14:43:42
  Żyję, żyję!
  Pozdrawiam serdecznie i dziękują za wszystkie komentarze!
 • @Lech Mucha 20:19:39
  a komentarz 8-))
 • @kula Lis 67 20:16:49
  taki mix 8-))))
 • @Husky 19:50:04
  Teraz znalazłem to:

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/pentagon-zlecal-brytyjskiej-firmie-produkcje-falszywych-nagran-al-kaidy

  Przypomniało mi się też, że inną firmę znalazł Szanowny RAM:

  http://RAM.neon24.pl/post/138786,ram-geopolitica-dintorni#comment_1389142

  Na dziś wymiękam.

  ps.

  Pisząc o jakiejkolwiek przyjacielskości usraela pamiętaj proszę o kłamstwie z bronią masowego rażenia i śmierci 1,5 mln Irakijczyków jako konsekwencji. I o powstaniu "państwa" islamskiego jako dalszej konsekwencji debilnej polityki.

  ps.2

  zawsze jak wpiszę trzyliterową nazwę państwa zaczynającego się od litery U to mi się wiesza wpisywanie z klawiatury...
  Nie wiesz dlaczego? ;-) Demokracja działa czy co? ;-)
 • @Jasiek
  Ciekawe, czy komuś w końcu przyjdzie do głowy i starczy odwagi, by nazwać rzecz po imieniu i zakomunikować agentce STASI/KGB tw. Erika tante Merkel, gerontofilowi i kryptopedałowi Macronowi et consortes: odrzucamy w całości nie tylko waszą obłąkaną tzw. politykę migracyjną ale nade wszystko leżącą u jej podłoża paranoiczną ideologię politpoprawnej multikulti! Mało tego, żądamy pociągnięcia do odpowiedzialności politycznej i karnej waszych liderów z bożej łaski, którzy narazili bezpieczeństwo Europy na szwank i jeszcze mają czelność szantażować tych, którzy w elementarnie racjonalnym odruchu gorąco się temu sprzeciwiają, ratując w ten sposób własne państwa przed tym ideologicznym, neototalitarnym szaleństwem! Jak myślicie? Może do tego jednak potrzeba D.Trumpa? Oni nigdy nie zrozumieją naszych argumentów choćby nie wiem nawet jak dosadnych w kwestii sprzeciwu przed islamizacją Europy dopóty dopóki nie zaczną ich masowo wycinać w pień owi goscie których sobie sami nazwozili statkami wbrew wszelkim głosom rozsądku jaki nieustannie słychać ze strony takich państw np jak Węgry, Polska, Czechy, Australii i nawet Austrii która już zaczyna odczuwać przerażenie na własnej skórze ze strony ubogacenia napływowego. Zamiast z nimi gadać powinniśmy robić swoje i przygotowywać się do wyjścia z Shengen i zamknięcia granic z każdej strony Polski. Im wcześniej zamkniemy granice tym prędzej się uratujemy. Brak działań w tej kwestii już niedługo te same problemy które są na zachodzie UE dotkną także Polskę. Zachód tonie pod ciężarem swojego utopijnego szaleństwa multi-kulti. Z każdym dniem z każdym tygodniem Europa zbliża się do zagłady i zastąpienia jej dotychczasowych mieszkańców ludźmi napływowymi o całkowicie innej i zabójczej dla nas Europejczyków kultury. Kultury rodem ze średniowiecza!!! To jeden front , drugi to wojna z lewactwem, bo przecież to tylko zmiana szyldu z komunizmu na lewactwo. Przygłupie lemingi oczywiście myślą, że to coś innego niż komunizm. Należy z całą surowością jak z islamem walczyć w światowej wojnie z lewactwem to i tylko to może uratować przed islamizacją kontynentu i uchronić świat przed barbarzyńcami spłodzonymi w związkach kaziorodczych. Wojciech Cejrowski od 13 minuty, 8.06. TVP Info oglądać, w Europie jest wojna:

  https://www.youtube.com/watch?...

  Europa jest w stanie wojny z państwem ISIS i powinna ogłosić STAN WOJENNY, uzbroić policję, wojsko, Obywateli też. W Anglii większość policji nie nosi broni są tylko specjalne jednostki przyjeżdżające z bronią na wezwanie. U nas chyba też, nie wiem dokładnie.
 • @Husky 20:14:22
  "Chciałbym dożyć chwili i być świadkiem rozmowy takich ekspertów od false flag z rodzinami ofiar tych wszystkich zamachów."

  Widzę, że znów muszę doprecyzować na poziomie okupacji Rosji przez bolszewików... trudno ;-(

  Otóż w "false flag" nie chodzi o to żeby ofiary były wirtualne, tylko żeby zrzucić winę na kogoś innego.

  Czy teraz jaśniej?

  Jeżeli wystarczą ofiary wirtualne to się wynajmuje tzw "crisis actors" i mamy wtedy do czynienia z tzw "hoax attack" Potem się to rozpowszechnia w mediach. Czasem sprawa nie wypływa poza studio filmowe.

  Jeżeli są potrzebne prawdziwe ofiary to... robi się to co wcześniej Gladio we Włoszech, albo szkopy w Gliwicach. Też potrzebujesz linków? ;-)

  Czy teraz wiesz o co biega?
 • @Jasiek 20:24:14
  autor: John Moll
  Źrodlo tego newsa poprosze,
  a ja napiszę że Bin Laden żyje , ostatnio kolejny sex shop otworzył, a lada chwila otwiera burdel w Nowym Yorku
  też w to uwierzysz ?


  a co to za kolejny ekspert
  Wiesz mole to nieprzyjemne i złośliwe stworzenia
  ale czytałem jeszcze głupsze wpisy niż ten
  I tak długo nie muszę szukać.
  Samo życie 8-))))
 • @Lech Mucha 20:19:39
  "Żyję, żyję!"

  Ufff.... - Kamień z serca :-)

  Już jest odpowiedź na Pański wpis Szanownego Andrzeja Tokarskiego. Ja już nie ogarniam wszystkich komentarzy.

  Gratuluję wpisu cieszącego się zainteresowaniem i bardzo proszę o przemyślenie poruszonych przeze mnie kwestii.

  Ukłony
 • @Husky 19:37:20
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1497111481162403100322.jpg Jak przyjmiemy tę dzicz z Afryki będzie tego taki efekt:
  http://www.catholic.org/news/i...
  a tu o mafii kościelnej we Włoszech jak kradła pieniądze z UE na imigrantów:
  http://alexjones.pl/aj/aj-swia...
  a tu co z nami będzie jak przyjmiemy islam z Afryki:
  http://www.fronda.pl/a/islam-w...
  Tego chcą Polacy? Wojny? W Europie już jest wojna, i powinien być ogłoszony w całej Europie stan wojny. Obywatele Europy powinni zostać uzbrojeni przez swoje rządy jak w czasie wojny. Im wcześniej się to zrozumie, tym lepiej.
 • @Jasiek 20:36:26
  Raz Ci jeszcze powtarzam
  Można polemizować , kto za tym stoi.
  Kto i w jakim celu ich sponsoruje
  kto ich indoktrynuje etc.
  Ale zaprzeczać śmierci tyłu niewinnych ludzi, o zgrozo.

  Na koniec
  Jaśku , jesteś zbyt poważnym człowiekiem, by dawać się nabierać na takie idiotyzmy jak "hoax attack" czy Gladio. To wymysł ludzi co im się zwoje mózgowe wyprostowały jak stalowy drut. Ludzi wielokrotnie gorszych od samych terrorystów.
  Tak myślę.
  pzdr.
  ps.

  chwila przerwy, bo mi się na grilu boczek przypala a i piwo też pewnie zamroziło
 • @Husky 20:36:33
  "autor: John Moll"

  Wpisz nazwę firmy, zobacz koment Szanownego RAM-a, przypomnij sobie Ryśka Guthajara i jego żonę, zwróć uwagę na zbieżność z liczbą 322, przypomnij sobie WTC 7, przypomnij sobie "broń masowego rażenia" w Iraku... itd... itp...

  Przecież tego jest cała masa...

  Co jest z Tobą?

  Koniec na dzisiaj. Padam... ;-)
 • @Husky 20:46:21
  "idiotyzmy jak "hoax attack" czy Gladio. "

  Husky - nie jest ważne co Ty myślisz o Gladio....

  "Ale zaprzeczać śmierci tyłu niewinnych ludzi, o zgrozo."

  Kto zaprzecza? Przeczytałeś co Ci napisałem o co chodzi w "false flag"? Masz naprawdę elementarne braki jeśli chodzi o historię.

  Dobranoc.
 • @Jasiek 20:50:00
  Kto zaprzecza?

  Nie musisz długo szukać
  Zobacz tu, na tym portalu "pewne komentarze"
  Dobranoc
 • @Jasiek 20:46:36
  //Wpisz nazwę firmy, zobacz koment Szanownego RAM-a,//
  sorry
  no comment
  dobranoc
 • @Husky 20:36:33
  W Opolu także są czerwone ubecko-esbecko-zomowskie Móle-Mole, ich POmiot jest nawet prezydentem Opola vel "Wiśniewski"!
 • @kula Lis 67 21:04:13
  8-))))
 • @Husky poznajesz?
  http://wpolityce.pl/p/461362 http://wpolityce.pl/smolensk/343753-oburzajace-sceny-na-krakowskim-przedmiesciu-protestowi-obywateli-rp-towarzysza-przepychanki-i-wyzwiska-zdjecia-i-wideo
 • @Husky poza tematem.
  Aleksander Morozow przyznał że Tupolew płonął i gubił części - tym samym "uwalił" raport milera /laska - POpaprańce myśleli że kacapy będą się z nimi liczyć tymczasem moskale ich wydymali bez mydła.....
 • @kula Lis 67 21:13:43
  a i ponoć Frasyniuka zwinęła policja
  Następny "Piskorski" -
  męczennik
 • @Husky POnieśli chazaroukropa i złodzieja Roznkranca vel Frasyniuka.
  https://pbs.twimg.com/media/DB-t1-yXgAAXBY4.jpg Brawo! Nareszcie.
 • @kula Lis 67 21:13:43
  I wylazła z toalet, szamb i ścieków
  POsrana banda śmierdzących ubeków...
 • @kula Lis 67 21:17:53
  bez mydła....
 • @kula Lis 67 21:31:58
  Jestem szalenie ciekawy czy nasz sympatyczny kolega ,wielki fan PIS-u i Kaczynskiego przejeżdżał przypadkowo w tamtym miejscu.Widział tych protestujących, czy było ich tam tysiące ????.
  Pewnie nam tu lada dzień opisze ,jak to policja reżimu Kaczynskiego brutalnie potraktowała OBYWATELi.RP i ilu z nich przewieziono w ciężkim stanie do warszawskich szpitali.
  Ponoć krew się lała strumieniami
 • @kula Lis 67 21:13:43
  Niech się policja cieszy że Heńka na protest nie przylazła bo by musieli spychacz zamówić

  https://pbs.twimg.com/media/DB_XvyIXcAA8_rM.jpg

  Męczeństwo Władysława F.

  https://pbs.twimg.com/media/DB_UeAuXYAAFdNN.jpg
 • @Husky 20:54:48
  "Nie musisz długo szukać
  Zobacz tu, na tym portalu "pewne komentarze""

  - Tak, ale to Ty masz problem z rozumieniem pojęcia "false flag", piszesz, że Gladio to idiotyzm (Northwood i MK Ultra też? ;- ) ) nie zwracasz uwagi na fakty, które biją po oczach (WTC 7, podkładanie dowodów, Ryśka Guthjara) ale potrafisz przyczepić się do... przenośni (islamista w turbanie - to była mała podpucha - sorry ;-) )

  - John Moll wymyślił sprawę, a RAM - no comment - co to za argumenty?

  Tu news o ogrodnikach - co za pech - znów John Moll ;-)

  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/francuski-ogrodnik-mogl-zapobiec-zamachowi-terrorystycznemu-pod-falszywa-flaga

  Ale przypomniało mi się też info o Reaganie....
 • @kula Lis 67 21:31:58
  ??????????????????

  Włodka niosą? Nie wierzę.... ;-)

  Aj Waj!

  Ale właściwie to o co poszło?
 • @Husky 21:37:25
  Pięknie, a po 8 latach rządów PiS będzie jeszcze piękniej a po 12 daj Boże nikt nawet nie wspomni o tych szubrawcach co niszczyli polską państwowość i jedność.
 • @Husky 21:42:12
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/putektusk.jpg Te dokumenty potwierdzają UKŁAD Rosji z rządem Tuska! Skandaliczny zapis! Rosyjskie MSZ ujawniło dokumenty, które podpisano w Rosji 15 kwietnia 2010 roku. Ich treść podnosi ciśnienie krwi. Pisma stanowią o sposobie identyfikacji ciał ofiar katastrofy smoleńskiej oraz szerzenia informacji na ten temat. Tak były rząd klęczał przed Putinem. To dosłownie „Protokół o niektórych kwestiach identyfikacji ciał osób, które zginęły w katastrofie samolotu Tu-154 nr 101 z 10 kwietnia 2010 roku”, a mówiąc krótko – układ z rządem Donalda Tuska. Obie strony zgodziły się, że szczątki ludzkie pozostające pod rosyjskim nadzorem po czynnościach procesowych trafią w ręce Polaków. Ustalono również, że bez zgody Kremla nie będzie można publikować i rozgłaszać informacji dotyczących wyników badań np. DNA. Nasi ówcześni rządzący nie podnieśli absolutnie żadnego sprzeciwu. Grzecznie podpisali dokument, który Rosyjska strona dała im do podpisu. Oddali rozwiązanie największej tragedii polskiej w ręce Rosjan, czego efekty dziś z przerażeniem obserwujemy. W protokole czytamy, że powstał w dwóch egzemplarzach w obu językach, rosyjskim i polskim. Podpisano go w Moskwie 15 kwietnia 2010 roku.
  mod/gosc.pl/rpolska.wordpress.com
 • @Jasiek 08:32:26
  Nie zmrużyłem oka dzisiejszej nocy, a to tylko dlatego że te argumenty (false flag) i Galadio były dla mnie niemal jak trauma.
  Z drugiej jednak strony przypominając sobie wcześniejsze tragiczne ataki islamskich terrorystów w teatrze na Dubrawce w 2002r czy kolejnej, jeszcze większej rzezi w 2004r w Bieslanie , dochodzę do wniosku że jednak coś w tym jest.
  Rzeczą nieprawdopodobną jest by w takim kraju jakim jest Rosja , kraju prawdziwej wolności, demokracji niemal raju na ziemi, mogło dojść do takich tragedii.
  Niemożliwe.
  Co mnie do tego przekonało.
  Ano kilka powtarzających się scenariuszy o których i Ty i pewna ekspert tu piasliscie.
  Jedno to że zastrzelono wszystkich terrorystów w teatrze na Dubrawce w liczbie szt.40. Dziwne, że nie oszczędzono ani jednogo by mógł coś zeznać.Wszyscy mieli dokumenty (czeczeńskie) też dziwne że zabrali je ze sobą.
  Kolejny fakt to to że najprawdopodobniej te (ponoć) 129 ofiar to mogły być manekiny jako że wszystko działo się w teatrze to i z tym problemu nie było.I bark na ciele ofiar (zakładników) śladów krwi
  Takie Moskiewskie Hollywood. Nagrali ,pokazali, a w rzeczywistości to była wielką ściema.Klasyczne false flag.

  Jeszcze większą operacja false flag był zamach terrorystyczny w szkole w Bieslanie. Co jak co ale w to nikt rozumny nie uwierzy.
  W tak cywylizowanym kraju jak Rosja, mającą takiego (wrażliwego i czującego empatie do dzieci) Prezydenta jak Putin, nikt powtarzam nikt ,nie ma prawa w to uwierzyć.
  Jak to ,w 2004 roku ginie kilkaset dzieci, zastrzelono 31 terrorystów, kilkaset cywili. Czy można to sobie wyobrazić.
  Nie
  To NIEMOŻLIWE

  Na koniec muszę Ci-Wam przyznać rację. Wyobraźnia twórców i scenarzystów false flag jest nieograniczoną
  Z wielką rezerwą od dziś będę podchodził do tych domniemanych zamachów , jakich w niedalekiej przyszłości zdarzy się pewnie wiele.
  Musimy jednak patrzeć na to z wielkim przymrużeniem oka.
  pzdr.
 • @Husky 11:02:30
  "Nie zmrużyłem oka dzisiejszej nocy, a to tylko dlatego że te argumenty (false flag) i Galadio były dla mnie niemal jak trauma."

  Tak to jest jak się źle rozumie pewne pojęcia. Potem świat, nawet przypadkiem, wali się na głowę i jest trauma.

  Mam dla Ciebie "radosną nowinę" - nie ma i nie było Gladio! Uwierzysz?
 • @Jasiek 11:09:37
  Teraz oczywiście że uwierzę.Jest galadio, jest false flag i nigdy nie było Dubrawki czy Bieslanu.
  A te wszystkie zamachy w Europie zachodniej to robota....
  Przekonaliście mnie.
 • @Husky 11:02:30
  "Z wielką rezerwą od dziś będę podchodził do tych domniemanych zamachów , jakich w niedalekiej przyszłości zdarzy się pewnie wiele.
  Musimy jednak patrzeć na to z wielkim przymrużeniem oka."

  Z przymrużeniem oka? Jak są poszlaki, że rządzący knują... czasem śmiertelnie (MK Ultra, trucie alkoholu, "seryjny")
  Im zawsze trzeba patrzeć na łapska.
  Na tym polega także walka z czerwoną zarazą jakbyś nie wiedział - chociaż muszę przyznać, że tu się starasz jak mało kto, to jednak "czasem" nie w tę stronę ;-)

  A dla uniknięcia traumy radzę przemyśleć pojęcie "false flag" i postarać się porzucić "handlową" logikę.

  Jest też nowy odcinek z dr Jaśkowskim:

  https://www.youtube.com/watch?v=1slENJOSBaI

  Polecam
 • @Husky 21:59:49
  http://niezalezna.pl/uploads/zdjecie2017/1497165370162449100341.jpg Wrzaski, obelgi, agresja... KOD-ziarze i Obywatele RP - wśród nich Hadacz - (tw. Matka) http://niezalezna.pl/100341-wrzaski-obelgi-agresja-kod-ziarze-i-obywatele-rp-wsrod-nich-hadacz-otoczyli-nasza-reporterke- Ps..A ci młodzi koło konfidenta Hadacza to..... wnuki, dzieci, prawnuki UBeków i eSBeków. Obleśny Hadacz i kompani ha ha ha. I o co im chodzi? Zamknąć za agresję i ukarać grzywną za zakłucanie porządku publicznego!
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1497167842162460100347.jpg Niemcy: Udaremniono kolejny zamach? Policja w Kolonii aresztowała 3 pasażerów Airbusa 319 lecącego z Lublany do Londynu. Kapitan samolotu linii easyJet zdecydował się na wylądowanie w Kolonii po tym, gdy współpasażerowie donieśli obsłudze, że mężczyźni rozmawiają o zamachu. Zdaniem dziennika "Bild" pasażerów zaniepokoiły powtarzane w rozmowie słowa "bomba" oraz "ładunek wybuchowy". Tożsamość zatrzymanych mężczyzn nie została ujawniona. Z komunikatu opublikowanego na stronie internetowej lotniska wynika, że policja przeszukała dokładnie samolot i przeprowadziła wraz z załogą ewakuację pasażerów z użyciem wyjść bezpieczeństwa. Trójka mężczyzn, którzy spowodowali całe zamieszanie, została najpierw przesłuchana, następnie podjęto decyzję o ich aresztowaniu. Bagaż jednego z osobników został wysadzony w powietrze przez saperów na płycie lotniska. Nie wiadomo, co się w nim znajdowało. Przesłuchano też niektórych spośród 151 pasażerów znajdujących się na pokładzie. Incydent spowodował znaczne, kilkugodzinne utrudnienia w ruchu powietrznych – pisze w komentarzu Reuters. Co najmniej sześć samolotów, które miały wylądować w Kolonii, przekierowano na inne lotniska.
  Ps..Makrelowcy jacyś nerwowi się zrobili. Już nawet swobodnie pogadać nie można, a ponoć ubogacanie multikulti nadzwyczaj korzystnie wpływa na rozwój społeczeństwa niemieckiego według Makreli. Polecam.
  www.youtube.com/watch?v=-hYMaDJN3PQ
 • @Jasiek 11:21:15
  Jaśku
  Raz jeszcze powtarzam , po analizie zamachów w Bieslanie czy na Dubrawce
  nigdy, ale to nigdy, w to nie uwierzę.
  Wiem do czego są zdolni żydzi .Zrozumiałem teraz czym jest false flag
  Nikt już mnie nie przekona
  Pzdr.
 • @kula Lis 67 11:22:58
  Skąd wzięła się legenda i majątek Frasyniuka?

  Hej Władek, przebrała się miarka. Ponieważ należysz do tych, co to lubią publicznie pozować na ludzi prawych, teraz zatroskanych o stan rzekomo zagrożonej w Polsce demokracji i praw obywatelskich, czego jak słucham, to mi się nóż otwiera w kieszeni, opowiedz – w jaki to sposób po przemianach „okrągłego stołu” – z kierowcy miejskiego autobusu stałeś się właścicielem dużej firmy transportowej?

  Prawda na ten temat najlepiej charakteryzuje cwaniaczków takich, jak ty. W latach 80. ludzie we Wrocławiu za ciebie się modlili, bo byłeś dla nich ikoną „Solidarności” i ich bohaterem, ale kim ty naprawdę już wtedy byłeś? Bo czy można aż tak skrajnie się zmienić? W to nie wierzę, łatwiej udawać człowieka o dwóch twarzach.

  Pamiętam rok chyba już 1981, kiedy pierwszy raz zjawiłeś się na obradach KKP, czyli władz krajowych NSZZ „Solidarność”. Byłeś nieśmiałym i ugrzecznionym synkiem, który dziwnie od zaraz stał się pupilkiem „Bolka”, czyli Lecha Wałęsy. Nie zdajesz sobie może nawet z tego sprawy, że tak widzieli to ludzie, którzy w tej „krajówce” byli od samego początku. Tworzyliśmy ją i walczyliśmy z komuną, kiedy tobie o takich działaniach jeszcze się nie śniło. Dlatego z prawdziwym zdumieniem reagowałem na to, jak po wprowadzeniu stanu wojennego kreowano twój wizerunek jako wojowniczego przywódcę wrocławskiego podziemia, którego akurat nie internowano. Jak wiemy, innego ulubionego twojego towarzysza działania, Zbigniewa Bujaka, też jakoś nie internowano, dzięki czemu i on znalazł się w podziemiu i rósł z podobną tobie legendą dzielnego opozycjonisty regionu „Mazowsze”. Ale jeszcze wtedy nikt niewtajemniczony nie wiedział, że ta legenda „ukrywa się” np. u… Mieczysława Rakowskiego – jednego z głównych bandytów komunistycznej dyktatury Jaruzelskiego.

  Ludzie nie znając prawdziwych kulis wydarzeń, powierzchowne pozory biorą za rzeczywistość i w takich warunkach łatwo jest ich oszukiwać. Kiedyś jak i dzisiaj. Przypomnę, jak nikczemnie Zbigniew Bujak i spółka zagarnęli przed laty dolary nagrody od amerykańskiego senatora, która pośmiertnie przyznana została również bł. księdzu Jerzemu Popiełuszce. Byłem już wówczas na uchodźstwie w Stanach Zjednoczonych i opublikowałem tam na ten temat felieton, który głośnym echem odbił się w kraju i poza jego granicami. I jeszcze jeden wymowny przykład z głębokiej przeszłości, która cieniem kładzie się także na dniu dzisiejszym, ponieważ ci sami ludzie dzisiaj są wśród KOD-owców. Z udostępnionych mi przez IPN archiwów SB i MSW PRL związanych z moją antykomunistyczną działalnością, wyłaniają się bardzo ciekawe obrazy.


  https://newsbook.pl/2016/06/07/rozpochowski-wyjasnia-skad-wziela-sie-legenda-i-majatek-frasyniuka/
 • @Jasiek 08:34:33
  Darcie ryja, bluzgi, niereagowanie na rozejście się tego nielegalnego spędu. Więc go i Scheuring -W POnieśli nie zważając na jej immunitet, ponieważ ostentacyjnie łamała prawo a w tym wypadku nie obowiązuje i nie chroni nawet posła.
 • @kula Lis 67 11:22:58
  Hadacz
  Czyli UB-ecki pomiot
  Co tu dodac
 • @Husky 11:18:44
  "Jest galadio, jest false flag i nigdy nie było Dubrawki czy Bieslanu."

  Jest Gladio? No coś Ty? ;-(

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Operacja_Gladio

  https://pl.wikipedia.org/wiki/False_flag

  Dubrowka i Bieslan? Bardzo przepraszam, ale przekazy z Rosji to mamy tylko z naszych mediów, które jak zapewne sam wiesz są "wyjątkowo obiektywne"
  Co do tych zamachów to myślę natomiast, że można tu przywołać dwa przykłady:

  - atak Gruzji na Osetię (jakaż to była straszna agresja.... Rosji)
  - "państwo" islamskie.

  Nie wiem czy nie należałoby rozpatrywać tego co działo się w Czeczenii jako islamskiej rebelii na wzór właśnie "państwa" islamskiego. No bo jeżeli USA mogło podburzyć Gruzinów, to dlaczego nie islamistów.
  Ale jak napisałem wcześniej - przekazy medialne mamy tylko z jednej strony, a jeśli już występuje ktoś z Rosji, to najczęściej jest to "demokrata" pokroju Niemcowa.
  Poszlaką przemawiającą za tą wersją jest to, że Czeczeni znajdywali często schronienie w Polsce, która teraz wspiera neobanderowską Ukrainę. USA od zakończenia IIWŚ współpracują właśnie z banderowcami. Gdyby nie potencjalne zakulisowe działania USA, to kto wie czy Czeczeni przyjechaliby do Polski...
  Ale to tylko poszlaka. Na Ukrainie działa jeszcze oczywiście SBU i BND. Podejrzewam, że i Ruscy mają swoje wtyki.
 • @Husky 11:30:25
  "Raz jeszcze powtarzam , po analizie zamachów w Bieslanie czy na Dubrawce
  nigdy, ale to nigdy, w to nie uwierzę."

  No dobra, to co o nich myślisz? Tylko bez ironii i odwracania kota ogonem.
 • @kula Lis 67 11:33:54
  "Więc go i Scheuring -W POnieśli nie zważając na jej immunitet, ponieważ ostentacyjnie łamała prawo a w tym wypadku nie obowiązuje i nie chroni nawet posła."

  Scheuring też... ojej... to miała stresa ;-DDDDDDDDDDDD

  Dziękuję za odpowiedź.
 • @Jasiek 11:39:54
  Potwierdzasz to co wcześniej już pisałem
  Żadnych zamachów w Bieslanie czy na Dubrawce nie było, nigdy nie było.
  Te dzieci żyją i mają się dobrze.
  W Rosji za czasów Putina nigdy nie było ani zamachów ani nawet incydentów.
  Przypominasz sobie jakiś zamach w tych czasach.
  Ja nie
  I tego się trzymajmy.
 • @Husky 11:46:42
  "W Rosji za czasów Putina nigdy nie było ani zamachów ani nawet incydentów.
  Przypominasz sobie jakiś zamach w tych czasach."

  Teraz to rżniesz głupa.

  Żegnam
 • @Husky 11:39:34 a to poniżej..Pzdr! (Za Widelca Szetyny dostałby conajmniej porządnie pałą)
  Frasyniukowi nie idzie już w transporcie i przemycie to pcha się do polityki. Gratulacje dla policji, butni bojówkarze zostali po prostu wyniesieni jak ostatni menele. Czytałem o hitlerowskich bojówkach SA, jak działały od lat 20-tych. Pełna analogia z Ubywatelami RP. Nie ma świętych krów, za naruszanie prawa jest odpowiedzialność. Mam nadzieję, że wszyscy poniosą odpowiedzialność. W Polsce trzeba przywrócić odpowiedzialność i właściwe znaczenie słów! Prawdę! Powinien być konstytucyjny zakaz zgromadzeń wszelkiej maści żydów w tym kraju i po kłopocie.
 • @Jasiek 11:50:51
  Dlaczego ?
  na każdy przytoczony fakt masz z góry zakodowaną odpowiedź.
  False flag i koniec ,kropka.
  Więc masz rację że szkoda drążyć ten temat ,bo się i tak nawzajem nie przekonamy
  Ale Jaśku - serdeczne dzięki za wszystkie komentarze i mam nadzieję że w reakcji czy na Twój czy na mój wpis to sobie jeszcze wielu tu spraw wyjaśnimy
  DZIĘKI
 • @Husky 11:39:34
  Frasyniuk to taki sam bohater jak Bolek, był pewny że mu nic nie zrobią komuchy więc głośno krzyczał, a po Magdalence został nagrodzony i dołączył do towarzystwa ośmiorniczkowego. Boi się, że straci! Polacy już poznali wszystkie te bohaterskie karty opozycyjne, po prostu poznali i wymiotów dostali. Frasyniuka miejsce jest na Ukrainie, bo to chazaroukrainiec z krwi i kości !!! Mówi się o "bohaterskiej karcie opozycyjnej" barbarzyńca i konfidenta służb komunistycznych Frasyniuka. Ten prostak był przez komunę złamany i poszedł z nimi na konfidencki układ w "biznesy". Śmieć. Bolek, Frasyniuk, Geremek, Mazowiecki, Tusk, Boni, Sowy ....i tysiące innych bolesiów ... w stylu Piskorski, Neumann, Szetyna ... to jest zakała bolkowatych typków w polskiej polityce. Ale to już ich definitywny KONIEC .
 • @Jasiek 08:34:33
  Widocznie Frasyniuk lubi być noszony. Pewno przypomniał mu się wiek niemowlęcy. Niewielu wczoraj ich było i niewielu bawiło się w tarzanie po ulicach. To już końcówka ekscesów.
 • @kula Lis 67 11:54:06
  Gdyby to było za czasów PO, dostałby taki wpier...l , że przez dwa tygodnie ośmiorniczki jadł by na stojąco

  Podobno wczoraj PIS-owska Policja brutalnie użyła siły?

  https://pbs.twimg.com/media/DB_gS3qXoAAKBMg.jpg
 • @Husky 11:32:28
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/11/825/359/541cba74c48944f0834eb6660355ae13.png https://pbs.twimg.com/media/DCBizLwXYAAs233.jpg Kulisy awantury: Frasyniuk ze znaczkiem "Jebać PiS" - pisanym cyrylicą! - odpycha policjanta! W sieci pojawił się filmiki i zdjęcia Władysława Frasyniuk z wczorajszej miesięcznicy smoleńskiej. Na filmie widać, jak Władysław Frasyniuk atakuje policjantów i próbuje się przedrzeć przez kordon. Na szczęście dla niego funkcjonariusze reagują bardzo zachowawczo na naruszenie ich nietykalności cielesnej. Kodeks karny w art. 222 mówi:

  § 1. Kto narusza nietykalność cielesną funkcjonariusza publicznego lub osoby do pomocy mu przybranej podczas lub w związku z pełnieniem obowiązków służbowych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3.

  § 2. Jeżeli czyn określony w § 1 wywołało niewłaściwe zachowanie się funkcjonariusza lub osoby do pomocy mu przybranej, sąd może zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary, a nawet odstąpić od jej wymierzenia.

  Natomiast na jednym ze zdjęć widać byłego działacza opozycji w PRL ze znaczkiem „Jebać PiS” po rosyjsku w klapie. Ps..Frasyniuk wściekły, bo cała prawda wyszła o tym jego "bohaterstwie" i komu zawdzięcza swój biznes, Czarzasty to wygarnął mu niedawno, że się dogadali, a przecież wiemy to od dawna. Od razu trzeba było tego szmaciarza zrzucić z mostu do wody i proponuję mu zmienić nazwisko na właściwe, bo to farbowany lis: Władysław Frasyniuk - Rotenschwanz czyli chazaroukrop. Frasyniuk, to także esbecka szmata. Legendę z niego zrobili, bo niby to tyle czasu "ukrywał" się przed SB.(jak ten ponoć komandos-chazaroukrop, a Kiszczakowcy wiedzieli gdzie jest i go legendowali) A on chodził na ich smyczy w tym "ukryciu" i tyle w temacie. Stąd jego zachowanie się, jego "poglądy". Nie było praktycznie szans by tak długo utrzymywał się w ukryciu, bo infiltracja środowiska "S" była tak duża, że było to niemożliwe. Popatrzcie na także chazaroukropa Piniora, następny "ukrywający" się a wylądował w SLD. Taki poziom reprezentują żydzi, którzy uważają się za polityków. Taki poziom reprezentują żydzi , którzy uważają się za polityków. Przegonić to bydło do Izraela. Ponoć Maryjan Krzaklewski już tam jest. Obywatelstwo tego kraju jest baaardzo trudne do uzyskania, chyba że... udowodni im się, że mame und tate albo jedno z nich było kosher. Frasyniuk złodziej paliwa i pierwszy leser we wrocławskim MZK i łajza, niech opowie co stało się z pieniędzmi z zagranicznej pomocy dla "So­li­dar­no­ści", może opowiesz co łączyło ciebie z Solorzem i byłym funkcjonariuszem SB Zdzisławem Kmetką w latach 90-tych. Frasyniuk jest legendą na miarę Bolka, spójrzmy skąd wziął kasę na swoje Imperium Transportowe. Ktoś powinien z urzędu prześwietlić tego osobnika. No i apel: Panie PAD, wypuść Pan w końcu ten zbiór zastrzeżony!
 • @Husky 11:57:22
  "na każdy przytoczony fakt masz z góry zakodowaną odpowiedź.
  False flag i koniec ,kropka."

  Kurde, przecież Ty nie przytoczyłeś żadnych faktów.
  Ty im zaprzeczasz - łącznie z Biesłanem i Dubruwką i na dodatek Gladio.
  W dodatku okazało się, że nie rozumiesz pojęcia "false flag"...

  Biesłan i Dubrowka się wydarzyły (jeśli tylko medialnie i z manekinami to był to "false flag" typu hoax) a jeśli w świecie realnym i ofiary były prawdziwe to powstaje pytanie kto to właściwie zrobił i kto za nim stał - bo mogła być to "false flag" (ale już nie typu hoax) lub nie. Moim zdaniem więcej wskazuje na islamską rebelię w stylu "państwa" islamskiego, ale może się mylę.
  Dlatego zapytałem o Twoją opinię.
  A Ty istnieniu wydarzeń w Biesłanie i Na Dubrówce zaprzeczasz w ogóle... co to ma być? :-(
 • @Jasiek 12:40:56
  Skąd ta moja volta ????
  Czytając i widząc "twarde dowody" pewnej pani eksp. o zamachu np. w Nicei przeszedłem swoistą...................... reforme procesu myślenia.
  Więc nie dziw się 8-))))
 • @Husky 13:05:40
  "Czytając i widząc "twarde dowody" pewnej pani eksp. o zamachu np. w Nicei..."

  W Nicei? - czy to tam filmował Rysiek Guthjar? Po raz pierwszy czy drugi? ;-/
  Twardy dowód.... phi...

  Upominek:

  https://www.youtube.com/watch?v=e_I3Z0V8j38
 • @Jasiek 13:33:53
  Jaśku
  Muszę ograniczyć wypluwanie komentarzy. Moi mocodawcy też mają określony budżet.

  http://img.joemonster.org/images/vad/img_33170/ab0e73374c471acc86de0de9446d8bc8.jpg

  Tylko w tym tygodniu i tylko pod 4 moimi wpisami było ponad 500 komentarzy.
  A przecież komentuję i na innych blogach.
  A za darmo to ja pisać nie mam zamiaru 8-)))))
 • @Jasiek 13:33:53
  //czy to tam filmował Rysiek Guthjar//
  odpowiem tak :

  Mark Twain miał rację.
  Niestety.

  https://pbs.twimg.com/media/DCCZmWJXsAA7unW.jpg
 • @Husky jednak, brawo!
  Po burdach na Krakowskim Przedmieściu: Frasyniuk usłyszy zarzuty, inni też nie będą bezkarni. Władysław Frasyniuk odpowie za naruszenie nietykalności cielesnej policjanta, a siedem innych osób za złośliwe przeszkadzanie w wykonywaniu aktu religijnego podczas miesięcznicy smoleńskiej - poinformowała stołeczna policja. W sobotę wieczorem na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie kilkadziesiąt osób zakłóciło obchody upamiętniające ofiary katastrofy smoleńskiej; usiadło na jezdni, próbując w ten sposób zatrzymać przemarsz przed Pałac Prezydencki. Policja skierowała 91 wniosków do sądu za blokowanie jezdni na drodze marszu.
  "11 osób przyjęło mandaty. Nikt nie został zatrzymany" - powiedział rzecznik KSP asp. szt. Mariusz Mrozek.
  Przed sądem stanie Władysław Frasyniuk, który - jak podała policja - odpowie z naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Grozi za to nawet 3 lata więzienia. 7 innych osób będzie odpowiadać za złamanie art. 195 k.k. Stanowi on, że: "Kto złośliwie przeszkadza publicznemu wykonywaniu aktu religijnego kościoła lub innego związku wyznaniowego o uregulowanej sytuacji prawnej, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2". Policja poinformowała, że dodatkowo 10 osób odpowie za wykroczenia m.in. zakłócanie spokoju oraz przeszkadzanie w organizowaniu lub w przebiegu niezakazanego zgromadzenia.
  Rzecznik KSP Mariusz Mrozek powiedział, że policja wzywała osoby zakłócające demonstrację do rozejścia się i do zachowania zgodnego z prawem, jednak to nie poskutkowało. Następnie funkcjonariusze przenosili te osoby z jezdni i zostały one wylegitymowane. W stos. do 7 osób czynności w kier. art. 195 kk za złośliwe przeszkadzanie w wyk. aktu religijnego. W stos. do 1 osoby art. 222 kk (2/2) Policja zapowiadała wcześniej, że będzie podejmowała interwencje i działania w stosunku do osób, które poprzez swoje zachowanie będą zagrażać bezpieczeństwu innych ludzi i naruszać obowiązujący porządek prawny. PS..Czy policja nie ma na wyposażeniu pałek ?. Należało temu agresywnemu chamowi przylać parę gum po plecach a następnie
  zamknąć na 48 godzin. Gorszy sort ma swojego Janka Wiśniewskiego...którego POnieśli! Nareszcie! Polacy mają dosyć oglądania szokujących,prowokacyjnych zachowań w wykonaniu tzw.obywateli RP wobec funkcjonariuszy policji. Frasyniuk, Kasprzak czy Wielgus(dostała 500-..nie przyjęła, więc otrzyma sądowy nakaz zapłaty + koszta sądowe) niech solidnie zapłacą za głupotę!. Niech kara będzie w końcu jakąś nauczką dla tych mącicieli!. Jak tam legenda "Solidarności"??? Nieciekawa kreatura, dziwna rola podczas odsiadki w Łęczycy (1982), niejasne źródła finansowania firmy transportowej, związki zięcia z gangsterami, niewyjaśnione do dziś machloje z celnikami. I to ma być legenda??? Taka sama jak Krzywonos. Poczytajcie działaczy "S" z tamtych lat, którzy nie mieszkają w Polsce i bez obaw mogą mówić wprost, jakie jest ich zdanie na temat tej "legendy", to się zdziwicie. Ciekawe nie jest skandaliczne zachowanie obywatela Rotenschwanza vel Frasyniuka(ciekawe co jego dziadki, mame i tate robili w PRLu??? czy jacyś dziennikarze śledczy w Polsce mogliby to sprawdzić??? Na listy UD by go nie wystawiła gdyby było inaczej. Rotenschwanz -nosiciel tego nazwiska jest dnem, ale dla tamtych musiało ono wiele znaczyć), a przypadkowa obecność dwóch jego ochroniarzy w czarnych okularach ze słuchawkami w uszach, którzy dodatkowo mieli wsparcie od gościa udzielającego im instrukcji w tle (czapka z daszkiem na baniaku a w uchu słuchawka i mikrofon przy jadaczce). Taka spontaniczna manifestacja zwykłych obywateli zapewne ze wsi :). Teraz trzeba skontrolować firmę transportową Frasyniuka przez: ZUS, Urząd Skarbowy, PIP, UDT i Urząd Transportu Drogowego ( czas pracy kierowców i podwójne tachografy)...Zwiał w ostatniej chwili...
  "Układ wrocławski" - zorganizowana grupa przestępcza skupiająca głównie dolnośląskich polityków, celników, urzędników i właścicieli firm spedycyjnych, która naraziła Skarb Państwa na wielomilionowe straty, miała swoje ogniwa na terenie całego kraju. Tak wynika z ustaleń śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Apelacyjną w Szczecinie. Dzięki polityczno-biznesowym powiązaniom przestępcy bez problemów docierali do centralnych instytucji państwowych i urzędów. Śledczym nie udało się jednak zatrzymać Artura P. - pośrednika pomiędzy biznesmenami a urzędnikami. Jak się dowiedzieliśmy, zaledwie kilka dni przed planowanym zatrzymaniem "zapadł się pod ziemię". Artur P., ścigany już listem gończym, ukrywa się obecnie w Warszawie. Rzeczywiście Artura P. miały objąć czynności śledcze wykonywane w ostatnich dwóch tygodniach w tej sprawie. Nie udało się go nam zatrzymać, jest poszukiwany listem gończym - mówi w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" prokurator Christopher Świerk prowadzący postępowanie w sprawie tzw. układu wrocławskiego - nieformalnej grupy przestępczej skupiającej polityków, biznesmenów - właścicieli firm transportowych, oraz celników i pracowników instytucji celnych. Dziś pięciu z nich przebywa już w areszcie, a w kręgu podejrzeń znajdują się kolejne cztery osoby. Prokuratura postawiła im zarzuty: działania w zorganizowanej grupie przestępczej, fałszowania dokumentacji księgowej i ewidencyjnej, przyjmowania łapówek. Zarzut korupcyjny miał również usłyszeć Artur P. - do niedawna uchodzący za powszechnie szanowanego importera odzieży z Chin. Według naszych informacji Artur P. wprowadził do Polski co najmniej kilka transportów tirów zawierających produkowane w Chinach swetry i bieliznę, które nigdy nie zostały oclone. Prawdopodobnie ukrywa się w Warszawie.
  - W tej chwili mogę powiedzieć jedynie, że to wspólnik Jerzego W. - mówi prokurator Świerk.
  Gangster-biznesmen zeznaje...
  Jerzy W. to we wrocławskim półświatku przedsiębiorca znany pod pseudonimem "Vegas". W trakcie szczecińskiego śledztwa "Vegas" usłyszał zarzuty zorganizowania grupy przestępczej i przewodzenia jej oraz spowodowania strat dla Skarbu Państwa na 500 tys. złotych. Jerzy W. to jeden ze skruszonych gangsterów. To właśnie on zawiadomił prokuraturę o korupcyjnej działalności wrocławskich urzędników i celników, od wielu miesięcy współpracuje również w tej sprawie z funkcjonariuszami Centralnego Biura Śledczego. Jak wynika z naszych informacji, dzięki jego wyjaśnieniom udało się śledczym ustalić, na czym polegał proceder przemytu nieoclonych towarów przez granicę. To również on wskazał osoby, dziś już podejrzane w sprawie, które pośredniczyły lub uczestniczyły w przestępczym procederze. Pytany o Artura P. "Vegas" nie kryje oburzenia. Jaki mój wspólnik? Znałem go, potwierdzam, był łącznikiem moim i Władka z urzędnikami w Warszawie. Zdarzało się, że przychodził do mnie i mówił, że mam "robić to i to, bo Władek tak każe" - tłumaczy w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" Jerzy W.
  "Władek", o którym mówi wrocławski gangster, to Władysław Frasyniuk, polityk koalicji Lewica i Demokraci, współwłaściciel firmy transportowej Fracht. Prywatnie również - do niedawna - teść Jerzego W., właściciela firmy spedycyjnej Jurex.
  Wrocławscy śledczy pomagają córce polityka...
  Do 2005 r., a więc w okresie wzmożonej działalności przemytniczej, prezesem Jureksu była żona Jerzego W. i zarazem córka Frasyniuka - Dominika Frasyniuk. Jak ustaliliśmy - została ona niedawno przesłuchana przez szczecińskich śledczych. Choć prowadzący sprawę nie chcą się na tym etapie postępowania wypowiadać na ten temat, zdaniem naszych informatorów Dominice Frasyniuk prawdopodobnie zostaną postawione zarzuty. Na razie dziewięć osób jest podejrzanych w sprawie, natomiast postępowanie cały czas jest prowadzone. Śledztwo jest rozwojowe, więc krąg osób podejrzanych może się zwiększyć. Wszystko zależy od ustaleń postępowania - ucina prokurator Christopher ŚwierkWiadomo już natomiast, jak w przypadku ewentualnych zarzutów zamierza bronić się Dominika Frasyniuk. Natychmiast po przesłuchaniu przez prokuraturę w Szczecinie zawiadomiła słynącą z dyspozycyjności wobec niektórych biznesmenów i polityków wrocławską prokuraturę, że była jakoby przez Jerzego W. szykanowana, zastraszana i zmuszana do niektórych działań. Wrocławscy prokuratorzy w ciągu kilku zaledwie tygodni skierowali przeciwko Jerzemu W. akt oskarżenia do sądu. Oczywiście we Wrocławiu. Żaden z dolnośląskich śledczych nie zainteresował się faktem, że kiedy blisko dwa lata temu Dominika Frasyniuk rozstawała się z Jerzym W., wówczas rozwód nastąpił bez orzekania o winie, a córka Frasyniuka nie zgłaszała żadnych pretensji wobec swojego byłego męża. I nie wnosiłaby ich nadal, gdyby nie to, że jako prezes Jureksu odpowiada prawnie za wszystkie nieprawidłowości. Teraz będzie mogła mówić, że ona nic nie wie, że ją zmuszałem. Cóż, Frasyniuk ma świetnych doradców prawnych - ironizuje Jerzy W. Władysław Frasyniuk również ma być - w charakterze świadka - przesłuchany w ramach prowadzonego przez szczecińską prokuraturę śledztwa. Jerzy W., który - jak ustalili szczecińscy śledczy - kierował zorganizowaną grupą przestępczą, zeznał bowiem, że cała działalność byłaby niemożliwa bez pomocy Frasyniuka i jego doskonałych kontaktów z celnikami i urzędnikami. Zdaniem "Vegasa", kilkakrotnie Frasyniuk miał pomagać mu w "załatwieniu" na cle przepuszczenia jego transportów bez oficjalnych opłat.
  Gang działał w całym kraju..
  Kiedy dojdzie do przesłuchania Władysława Frasyniuka - nie wiadomo. Szczecińscy śledczy zastrzegają bowiem, że postępowanie obejmuje coraz większą grupę ludzi, zaś dotychczasowe ustalenia wskazują, iż "układ wrocławski" to grupa groźniejsza niż mafia paliwowa.
  - "Układ wrocławski" to dość nieadekwatna nazwa. Ta grupa obszarem działania obejmowała teren całej Polski - mówi prokurator Świerk.
  Szczecińscy śledczy nie ukrywają również, że czekają na utworzenie zapowiadanych wcześniej specjalnych prokuratorskich wydziałów ds. zwalczania przestępczości zorganizowanej i z chwilą ich powstania sprawa "układu wrocławskiego" trafi do jednej z takich komórek.
  Wojciech Wybranowski http://www.iap.pl/index.html?id=wiadomosci&nrwiad=145363

  ROZPŁOCHOWSKI WYJAŚNIA: Skąd wzięła się legenda i majątek Frasyniuka? https://newsbook.pl/2016/06/07/rozpochowski-wyjasnia-skad-wziela-sie-legenda-i-majatek-frasyniuka/

  Ps.II..Kto chociaż trochę ma rozumu, to wie że to były marionetki, specjalnie wyselekcjonowane do "obalenia komuny", wszystko było wyreżyserowane i perfekcyjnie wykonane, ładnie to ujął eseldowiec Czarzasty.
  http://wpolityce.pl/polityka/184664-slicznot-dzis-frasyniukowi-zostalo-tylko-bycie-misiem-biznesmem-w-grupie-male-i-srednie-i-szczekajaca-glowa-w-tvn24
 • @Husky
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie. Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html
 • @Husky 13:46:53
  100/100! PZDR!
 • @Husky 13:50:03
  "Mark Twain miał rację.
  Niestety."

  Ale w odniesieniu do kogo? ;DDDDDDDDD
  Zapewne, ci którzy powielają wersję z TV to ci "oświeceni"...

  Ale kręcisz.... podziwiam...
 • @kula Lis 67 13:55:44
  Ludzie mają bardzo krótką pamięć, oj bardzo
  Tak sobie przypominam że zupełnie ale to zupełnie nie tak dawno temu,
  komentował tu (na krótko przd wyjazdem do Donbasu czy Noworosji ) słynny @partyzant.
  I nikomu nie przeszkadzało, jak tylko w godzinach porannych, na jednym blogu, pod jednym wpisem, wypluł 150 komentarzy.
  Jak to niektórzy szybko zapominają.
  pzdr.

  ps.
  na ale to był @partyzant a nie ja czy Ty
 • Niemcy: Pożar ośrodka dla uchodźców.
  37 osób odniosło obrażenia w pożarze ośrodka dla uchodźców w Bremie w nocy z soboty na niedzielę - podaje agencja Reuters. Wśród poszkodowanych jest 10 dzieci. W piwnicy 5-piętrowego domu palił się pojemnik na śmieci. Nie wiadomo, czy było to podpalenie. Straż pożarna informowała wcześniej o 37 rannych, jednak większość mieszkańców ośrodka, którzy zgłosili się do szpitala, nie doznała zdaniem lekarzy żadnych obrażeń. Najciężej poszkodowane dziecko musiało zostać zaintubowane. W piwnicy pięciopiętrowej kamienicy palił się pojemnik na śmieci. Strażacy ugasili ogień w pół godziny po otrzymaniu sygnału. Strażacy ewakuowali za pomocą drabin ośmiu mieszkańców, którzy ze względu na dym nie mogli opuścić swoich pomieszczeń. Pozostali mieszkańcy ośrodka opuścili dom na własną rękę. Ośrodek prowadzony był przez organizację Caritas. Dom nie nadaje się do zamieszkania. W akcji ratowniczej uczestniczyło 70 strażaków i 27 pojazdów. Zgodnie z rocznym raportem niemieckiej agencji wywiadowczej, po napływie ponad miliona migrantów, Niemcy odnotowały gwałtowny wzrost aktów przemocy. Liczba aktów przemocy wzrosła w roku 2015 o 42 procent do poziomu 1 408, a liczba ataków na ośrodki dla uchodźców wzrosła do 75 z pięciu jakie miały miejsce rok wcześniej. Agencja ma ogłosić raport za 2016 w lipcu. Ps...Na 100 % śmieci same się zniosły do piwnicy i same podpaliły. Wpiszcie sobie w wyszukiwarkę "był raj jest śmietnisko" jest pod tym tytułem ciekawy artykuł o domach dla uchodźców. Dając na Caritas wspomagasz uchodźców. Dając na orkiestrę wspomagasz Owsiaka. To już jest wybór między cholerą a dżumą. Za kasę WOPŚ Owsik organizuje balangę dla młodzieży w błocie, narkotyki i inny syf, za resztę kasy urządza siebie i rodzinę zamiast szpitale. Caritas też już się zmienił, chce organizować za te pieniądze korytarze dla islamistów i bandytów z IS zamiast wspomagać biednych Polaków i Polaków na uchodźctwie na Białorusi, na Syberii, w Kazachstanie itp. Jeżeli nie widzicie tego, to przekopcie internet dowiecie się prawdy o tych zbiórkach. Najlepiej co ma przekazać rząd niech przekaże, wiedzą kogo wesprzeć a nie jakieś organizacje chciwe na kasę. Sam Caritas wspomagałem, ale dość jak dowiedziałem się na co mają być przeznaczone pieniądze, to samo z Owsikiem, oszustwo które udowodnił bloger Kurka. Dość miłosierdzia.
 • @Jasiek 14:01:29
  ok. Jaśku
  Może Ty się domyślisz co ja mam na myśli
  Ale dziś przepiękny dzień, pora na obiad i spacer.
  Do zobaczenie za 2 godziny
 • TVN24 atakuje Straż Graniczną za ochronę polskich granic!
  Są oskarżenia o łamanie praw człowieka! TVN24 w magazynie „Polska i Świat” przedstawił Straż Graniczną jako formację, która łamie prawo i nie przestrzega orzeczeń Europejskiego Trybunału Praw Człowieka.

  „Trybunał nakazał chronić życie Czeczena” – tak został zatytułowany materiał o Czeczenie, który już 28 razy próbował dostać się do Polski, jednak za każdym razem jest odsyłany do Brześcia na Białoruś. Według Trybunału, Czeczenowi grozi niebezpieczeństwo, dlatego musi zostać wpuszczony do Polski.

  W marcu tego roku ekipa TVN24 wraz z grupą adwokatów pojawiła się na przejściu granicznym w Terespolu. „Ponad 70 tzw. uchodźców z Czeczenii zostało wówczas odesłanych z kwitkiem, bez możliwości kontaktu z pełnomocnikiem – takie działania Straży Granicznej jest sprzeczne z prawem” – czytamy. W materiale poproszono o wypowiedź przedstawiciela Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka. „Decyzja Trybunału Praw Człowieka jest wyraźna; nie można go odesłać z powrotem. Polska powinna tego cudzoziemca tutaj wpuścić” – wyjaśnia Jacek Białas.

  TVN24 w swoim materiale straszy, ze Polska nie dostosowując się do orzeczenia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka, naraża się na poważne konsekwencje, w tym konieczność wypłaty odszkodowania.

  Źródło: NDIE.pl
 • W wyborach w 2019 roku Platformy Obywatelskiej już nie będzie!
  https://polskaniepodlegla.pl/media/k2/items/cache/b9cd6c80b7340146ccdc9bbcab10dda7_L.jpg Tegoroczny Marsz Wolności był chyba ostatnim akcentem w krótkiej historii politycznych wysiłków zdegenerowanych potomków barbarzyńców ze Wschodu. Polska będzie, jak to było podkreślone w pierwszych zdaniach tego tekstu, Polską opartą właśnie na projekcie Prawa i Sprawiedliwości. Zdrowy naród w zorganizowany sposób winien debatować nad strategią osiągania narodowych i państwowych celów i stąd wyrasta moje głębokie przekonanie, że ten doniosły projekt powinien mieć w chwili obecnej recenzentów, za chwilę już krytyków, a w przyszłości opozycję. Dawno temu, biorąc pod uwagę, że rok w polskiej polityce to epoka, a dwa lata to era, napisałem (a było to tuż po wprowadzeniu programu 500+), że Prawo i Sprawiedliwość ma dwie parlamentarne kadencje rządzenia w oparciu o co najmniej stabilną większość parlamentarną jak w banku. To oznacza, że każdy polski patriota powinien założyć, że co najwyżej za sześć lat Polska będzie urządzona tak, jak tego chce PiS. Sposób, w jaki chce urządzać Polskę PiS, nie jest mi aż tak bardzo bliski, dopóki jednak jest to jedyny projekt państwowotwórczy, którego celem jest uzdrowienie państwa i powstrzymanie procesów rozpadu i dezintegracji społecznej oraz degradacji ekonomicznej, ma moje pełne poparcie. Uważam, że każdy głos krytyczny powinien być wyważony, tak by nie dostarczać dziś politycznego paliwa partii euroniemieckiej w Polsce. Dla obecnych rządów nie ma dziś żadnej alternatywy. Taka może i powinna powstać wówczas, kiedy zostanie dokończony całkowity demontaż tak zwanej III RP, obejmujący praktycznie wszystkie sfery życia publicznego: od edukacji i nauki, przez wymiar sprawiedliwości i obszar administracyjno-fiskalny, po służby mundurowe. Istnieje tutaj zagrożenie „repetą z sanacji”, ze wszystkimi tego konsekwencjami, ale żaden przyzwoity Polak nie podnosił problemu przerostu osobistych ambicji Marszałka i jego drużyny w czasie wojny obronnej 1920 r. Podobnie Polacy odłożyli spory polityczne w czasie okupacji niemiecko-sowieckiej, a potem sowieckiej. Przypomnijmy, że straty demograficzne w tych wojnach wyniosły odpowiednio: 60 tys. i ok. 6 mln, a po przyłączeniu do eurocyrku w 2004 r. 2 mln z okładem, co sytuuje europejski anszlus tuż za II wojną, zostawiając bolszewicki najazd daleko w tyle.

  Pokonanie partii niemieckiej w Polsce nie byłoby możliwe bez procesu przedefiniowania globalnego układu sił. Próba pokonania partii niemieckiej w Polsce, podjęta bez wsparcia USA, zakończyła się w latach 2007–2010 szeregiem do dziś niewyjaśnionych śmierci, wliczając w to dwie katastrofy lotnicze, w których zlikwidowano polskie dowództwo wojskowe i przywództwo polityczne, nastawione nieufnie wobec niemieckich planów budowy imperium euroazjatyckiego w oparciu o Rosję. Program wygranych został dobitnie ogłoszony ustami kandydata Komorowskiego, któremu powierzano dostarczanie ważnych komunikatów publicznie, jako że w razie zarzutów o zdradę narodową zawsze można było obarczyć winą oczywiste i doskonale widoczne przypadłości intelektualne wtedy jeszcze przyszłego prezydenta. „A potem wychodzimy z NATO” – tak właśnie brzmiał ogłoszony prezydenckimi złotoustami polityczny komunikat środowiska byłych Wojskowych Służb Informacyjnych, które zarządzały Polską od roku 1989 i bez namaszczenia którego nikt w Polsce nie mógł rządzić, a jeśli usiłował, to kończyło się to dla niego smutno. Z NATO nie wyszliśmy, a podjęta przez Niemcy i Rosję (przy wyczekującej postawie Chin) próba przedefiniowania porządku postsowieckiego poniosła klęskę. W wyniku tej klęski przy pomocy „kelnerów” spod znaku „Sowy”, działających wraz z „przyjaciółmi” z CIA, powstała w Polsce przestrzeń do przejęcia władzy przez obóz proamerykański i obóz ten z tej szansy skorzystał, dominując podwójne rozdanie wyborów prezydenckich i parlamentarnych. Jak niespodziewana i groźna dla niemieckich planów ekspansji była to zmiana, świadczy reakcja partii niemieckiej w Polsce, która starała się doprowadzić za wszelką cenę do pozaparlamentarnego kryterium ulicznego, podsycając atmosferę rzekomego zagrożenia dla wolności przy mocy niemieckich mediów i wypróbowanych tub propagandowych „jelit kulturalnych”. „Jelita” działają zawsze profesjonalnie, bo nie ma nic bardziej dramatycznego i przekonującego niż grupa zawodowych aktorów, klaunów i szansonistów zagrożonych utratą posady i innych łask doczesnych a wymiernych. Ostatni Mohikanie stanęli na barykadach 16 grudnia 2016 r., starając się przejąć władzę przy wsparciu brukselskiego „urzędasa wszystkich urzędasów” Tuska, w celu doprowadzenia do „dwuwładzy”, co miało uniemożliwić planowaną na styczeń dyslokację wojsk amerykańskich w Polsce. Uzbrojona po zęby kolumna pojazdów militarnych stała się argumentem zamykającym dyskusję nad szansami powodzenia kryterium ulicznego. W czasie wyborów, planowanych na rok 2019, Platformy Obywatelskiej już nie będzie.

  I dobrze, że jej nie będzie, ponieważ jest to siła polityczna, której jedynym zadaniem jest paraliż państwa, włączając w to próby wywołania niepokojów społecznych w sytuacjach, kiedy zagrożone są interesy niemieckie w Polsce. Tak było w roku 2005, kiedy to po zerwaniu rozmów PO–PiS i po „utrąceniu” kandydata wszystkich kandydatów Komorowskiego na funkcję marszałka Sejmu RP (głowy państwa w przypadku śmierci prezydenta) wzywano do zorganizowania „równoległego” posiedzenia Sejmu. Kiedy to się nie powiodło, wdrukowano w koalicję rządową Giertycha na polecenie Tuska, do czego Giertych przyznał się później w wywiadzie z Grochal dla Czerskiej. Tuż przed wyborami w roku 2007 podjęto kolejną próbę puczu, zbierając poparcie 300 posłów dla… no właśnie: Bronisława Komorowskiego na funkcję marszałka Sejmu RP, co ostatecznie udało się w tym samym roku po przegranych przez PiS wyborach parlamentarnych. Można zastanawiać się nad uporem, z jakim poseł Komorowski lansowany był na drugą osobę w państwie tak skutecznie, że kiedy już wypełnił powierzoną mu misję drugiej, oddelegowany został do roli „pierwszej”, wbrew woli pomazańca Tuska, a zgodnie z wolą „sów”, które wtedy jeszcze nie miały „przyjaciół” .

  Nie sądzę, by do czasu kolejnych wyborów udało się wylansować jakiś nowy produkt lewicowo-nihilistyczny. Projekty „lewicy obleśnej” adresowane były zawsze do wąskiego kręgu żulii spod znaku łysej pały i pały tej pisma dla ubeków, ich donosicieli, pornolalików i alkoholików. Natura miłościwie pozbawia nas tego truchła, a młode polityczne pokolenie Polaków wciągnęło na pokoleniowe sztandary powstanie warszawskie i żołnierzy niezłomnych. Tegoroczny Marsz Wolności był chyba ostatnim akcentem w krótkiej historii politycznych wysiłków zdegenerowanych potomków barbarzyńców ze Wschodu. Polska będzie, jak to było podkreślone w pierwszych zdaniach tego tekstu, oparta właśnie na projekcie Prawa i Sprawiedliwości. Zdrowy naród w zorganizowany sposób winien debatować nad strategią osiągania narodowych i państwowych celów, i stąd wyrasta moje głębokie przekonanie, że ten doniosły projekt powinien mieć w chwili obecnej recenzentów; za chwilę już – krytyków, a w przyszłości opozycję. Wzrost znaczenia Polski w świecie świeci światłem odbitym potęgi Stanów Zjednoczonych i ich gospodarczych i politycznych interesów w regionie. To krok w przód w porównaniu z rolą niemieckiej, gospodarczej, politycznej i kulturowej prowincji.

  Ale, że zakończę, przywołując słowa prymasa Stefana Wyszyńskiego: „Jestem Polakiem i mam obowiązki polskie”, a więc nie niemieckie lub rosyjskie, co historycznie i kulturowo oczywiste, ale też i nie amerykańskie czy chińskie. Strategiczne posunięcia i dążenia mocarstw należy traktować instrumentalnie, pamiętając, że cywilizacyjne korzenie kalwińskiej Ameryki są nam nie bliższe niż korzenie prawosławnej Rosji lub konfucjańskich Chin, choć zgoda, że dwie ostatnie cywilizacje (turańska, stepowa i chińska) zostały brutalnie, jeśli nie śmiertelnie, okaleczone przez bolszewizm. I takim zakresem zagadnień: od recenzowania polityki rządu i projektu budowy państwa polskiego przez PiS, po zagadnienia polityki międzynarodowej i dokonującego się na naszych oczach dynamicznego procesu przedefiniowania światowego ładu, chciałbym się na łamach „Polski Niepodległej” zajmować. Źródło https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/11978-tylko-u-nas-w-wyborach-w-2019-roku-platformy-obywatelskiej-juz-nie-bedzie Ps..A chazaroukrop Grzesiu niby piesiu pod płotem z Palikotem. No to doczekamy się POdłości końca tak nam DOPOMÓŻ BÓG i Społeczeństwo !!
 • Światowe media bezlitosne dla Wałęsy! „Komunistyczny szpieg”!
  https://polskaniepodlegla.pl/media/k2/items/cache/cf5396592a60ee165f86be10a17250b6_L.jpg https://pbs.twimg.com/media/C3hDReUWMAUcvKu.jpg https://pbs.twimg.com/card_img/872219411012255746/8mnNhAr2?format=jpg&name=600x314 Świat nigdy nie śpi! Media na całym globie komentują agenturalną przeszłość byłego prezydenta Lecha Wałęsy, który w latach 70-tych uzyskał podczas współpracy z SB pseudonim „Bolek”. Nawet media wrogie rządom PiS, musiało odnotować sprawę Wałęsy:
  Wałęsa pomagał tajnej policji. Analiza pisma ręcznego potwierdza, że Lech Wałęsa współpracował z komunistyczną tajną policją i pobierał od nich pieniądze pomiędzy 1970 a 1976 rokiem” – pisze amerykański dziennik "The Washington Post". Światowa prasa jest jednoznaczna – Wałęsa to komunistyczny szpieg. To koniec Lecha Wałęsy. Światowa prasa jest bezlitosna. Prawda zawsze wyjdzie na jaw. o to chodziło, bo ile można jechać na kłamstwie. Tyle że upadek bolesny bo światowy. Im wyżej siedzisz tym upadek boleśniejszy! Teraz będą wykłady: jak dymałem świat i Polskę, Polaków przez ponad 30 lat.... Źródło https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/10311-swiatowe-media-bezlitosne-dla-walesy-komunistyczny-szpieg
 • SZOK! Czy muzułmanie celowo trują Polaków kebabem?
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/kebs.jpg TV Grot zrobił specjalny film o kebabach w Polsce, z którego wynika, że muzułmanie celowo trują Polaków kebabem. Czy to może być prawda? Autor filmu sugeruje, że budki z kebabem służą do walki z innowiercami. Kebab to potrawa arabska. Odmian kebabu jest około dwadzieścia. W Polsce najbardziej popularna odmiana to obracające się pieczone mięso. Ich właściciele to głównie wyznawcy Islamu. Mają używać sztuczne mięso lub różową pulpę czy sosy o toksycznych składnikach. W imię walki z nie islamistami, podobno wrzucają do kebaba: paznokcie, włosy łonowe, kał, mocz, ślinę, bakterie coli, czerwonkę, pierwotniaki, grzyby, wirusy, i inne odpady.
  Autor podkreśla, że to nie jest reguła, ponieważ zdarzają się porządni muzułmanie - czytamy na stronie tajemnice.robertbrzoza.pl
  Czy to może być prawda? Wszyscy doskonale wiemy, że w tej chwili mamy do czynienia z celową inwazją islamu na świecie. Bardzo dobrze idzie im w europie, którą praktycznie opanowali. Niedługo poza granicami Polski będziemy mieli do czynienia z kalifatami. Tylko czy muzułmanie mogliby posunąć się do takiej podłości i celowo poprzez kebab truć Polaków? Wszyscy wiemy, że islam do zbrodnicza doktryna polityczna dla której cel uświęca środki. Nie ważne jak, nie ważne czym, ale cel ma zostać osiągnięty. Tak mówi Koran - zabijajcie niewiernych. Każdym możliwym sposobem. Jak doskonale wiemy Polacy są ogromnymi fanami kebabów. Dlatego zalecamy szczególną kontrolę nad tymi przybytkami, żeby potem nie było zdziwienia.
  Źródło: tajemnice.robertbrzoza.pl/TV Grot
  Obejrzyj materiał TV Grot o kebabach w Polsce: Mikro dokument o fast foodach prowadzonych przez islamskich kucharzy....PRAWDA O KEBABACH - Kebab dżihad - SZOK https://www.youtube.com/watch?time_continue=76&v=z20oiRembzM Ps...Od kontroli są służby sanitarne czy widzimy problem ?. autor powinien swoje sugestie właśnie tam skierować skoro czuje zagrożenie. Bynajmniej ja tak bym zrobił. Kiedy ABW zacznie się bliżej przyglądać tym kebabowym "biznesom" i nie tylko tym? One są w całej Polsce. Czy tylko i wyłącznie zajmują się sprzedażą tego swojego świństwa czy też mają jeszcze jakieś inne "zajęcia"? Bezpieka - do roboty!!!!! W Ełku "kucharz" zadał cios w nerkę i w serce. Jednym słowem FACHOWIEC. Czy ktoś z was, czytających te słowa potrafiłby tak precyzyjnie uderzać nożem? A co na to policja/ABW? Kim naprawdę jest ten „kucharz”? "Tolerancyjnym" lewakom proponuję spróbować otworzyć lokal z kiełbasą z rusztu w Arabii Saudyjskiej.....
 • Emerytka w akcji
  https://pbs.twimg.com/media/DCDQ-Y9XgAIGzGm.jpg
 • Prezent na dzien dziecka
  https://pbs.twimg.com/media/DB-fIOwXYAErORw.jpg
 • Całe szczęście, że wnuczki Małżonki wyjechały z tatą do USA/UTACH
  bo były już macane w szkole i przedszkolu przez Ahmedów, Mahmudów..etc..„Uchodźcy” zgotowali Austriakom koszmar. Ta relacja robi wrażenie – WIDEO.... Poniżej na zdjęciu te inżyniery, doktory, informatycy, etc..ciągnący po socjal do Makreli... http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1497203825162508100374.jpg Informacje o tym, co potrafią wyczyniać „uchodźcy”, docierały do nas najczęściej z Niemiec, Francji, Szwecji czy Belgii. Stosunkowo niewiele mówiło się o Austrii. Tymczasem okazuje się, że tamtejsza rzeczywistość nie różnie zbytnio od tej w innych krajach, które przyjęły migrantów. – Piechotą już nikt nie chodzi wieczorami, ulice zrobiły się niebezpieczne mówił nam Polak, który mieszkał w Austrii wiele lat. Pan Wiesław wrócił z Austrii do Polski po 26 latach, bo jak podkreśla, tu jest jego dom. Nasza reporterka spotkała go na Krakowskim Przedmieściu w czasie obchodów sobotniej miesięcznicy smoleńskiej. Opowiedział nam, jak wygląda codzienne życie z „uchodźcami” w austriackich miastach. W tej chwili starsze kobiety piszą do prezydenta listy, żeby im albo zwiększył emerytury, albo jakąś ochronę im załatwił, bo boją się wieczorami do domu wracać. I to jest w oficjalnie w austriackiej prasie opowiadał.Młodsze się boją taksówkę prosto z dyskoteki zamawiają. Piechotą już nikt nie chodzi wieczorami, ulice zrobiły się niebezpieczne dodawał mężczyzna. W każdej dzielnicy, niektóre hoteliki czy zabudowania miejskie, zostały zamienione na schroniska. To nie jest zamknięte, więc oni chodzą po siedmiu, po ośmiu… Wieczorem tam różnie bywa, społeczeństwo jest zastraszone bardzo mocno podkreślał. Jak mówił, rodzina tzw. uchodźców „potrafi dostawać trzy tysiące euro socjalu, a jak ktoś jest sprytny, to się rejestruje – bo przybył bez dokumentów, na przykład w trzech miastach i w każdym mieście dostaje swoje sześćset i się śmieje z tubylców, że głupi kaffirzy - niewierni pracują na nich”. W wielu przypadkach, do tej pory nie wiadomo, kim naprawdę są „uchodźcy”. Czy to ktoś, kto wyszedł z więzienia, czy szuka go policja. To jest nowe otwarcie, nowe nazwisko zaznaczał. Opowiadał, że w Austrii dochodzi do kuriozalnych sytuacji. Ktoś, kto stara się o azyl, potrafi trafić do więzienia trzeci raz za handel narkotykami, a na konto spływa mu socjal. Czyli on siedzi w więzieniu, wychodzi i idzie do banku wypłacić gotówkę mówił pan Wiesław. W 2015 roku Austria przyjęła około 90 tysięcy migrantów, co odpowiada ponad 1 procent jej ludności. Z tego powodu kraj został na rok wyłączony z programu relokacji, jednak okres ten już wygasł. Zgodnie z przydziałem Austria powinna przyjąć w tym roku blisko 2 tysiące „uchodźców”. Jednak już w marcu rząd w Wiedniu zapowiedział, że będzie ubiegał się o wyłączenie z unijnego programu relokacji. Kanclerz Christian Kern zasugerował, że kraje, które dotąd nie przyjęły żadnych migrantów – m.in. Polska – mogłyby w przyszłości przyjąć uchodźców przebywających obecnie w Austrii.
  Posłuchaj całej rozmowy: Austria - imigranci terroryzują na socjalu https://www.youtube.com/watch?time_continue=106&v=a0mNznZa0LE Ps..Uchodźcy z Austrii? A tam jest jakaś wojna??? Witold Gadowski twierdzi że za moment w Warszawie powstanie zamknięte muzułmańskie osiedle z nowym meczetem. Zajmujemy się pierdołami zamiast stawić czoła prawdziwemu zagrożeniu. Absolutnie, nie wpuszczać nikogo, bo będziemy mieć problemy takie, jakie mają kraje w których są imigranci. Jak patrzę na gęby tych ludzi to nachodzi mnie jedno pytanie. Jak politycy śmią wręcz uważać, że taka cywilizacja zasymiluje się z Europą. Przecież oni są jak tubylcy, co to w ogóle ma być... i to jeszcze dostają taki socjal. Merkel powinna być postawiona przed Sąd Europejski i skazana dożywotnio na najcięższe więzienie za zaproszenie tych wszystkich ludzi do Europy. Kryminalistów, złodziei, gwałcicieli, chorych psychicznie, niedołężnych, etc..- po I WŚ i po II WŚ. Dzisiaj Polska i Polacy nie dadzą się oszukać po raz trzeci... Frasyniuk miał dostarczyć do polski 16tys islamistów przerwaliśmy mu biznes i co teraz? i teraz dostał pierdolca!

  Ps.II..Już niedługo i mu będziemy przeżywać to samo. A zacznie się od Gdańska: http://niezlomni.com/wp-content/uploads/2017/06/pjimage-16-38-1024x576.jpg
  Unia znalazła sposób, jak ulokować uchodźców w Polsce – wbrew PiS. W Gdańsku podpisano kluczowe porozumienie. Niemcy kuszą polskie samorządy dużymi pieniędzmi!!!...Jak informuje niemiecki Die Welt, Unia Europejska ma sposób, jak rozwiązać problem polskiego oporu wobec przyjęcia uchodźców. Pomocną dłoń wyciąga prezydent Gdańska Paweł Adamowicz. W tym mieście doszło do podpisania ważnego porozumienia, które ma stanowić początek przełamywania pata w sprawie uchodźców. Niemieccy politycy proponują, aby to samorządy ich przyjmowały – otrzymają na to środki finansowe z UE.
  Niemiecki dziennik informuje, że w większości dużych polskich miast powstały inicjatywy, które wspierają przyjęcie uchodźców z regionów objętych kryzysem. Cytuje prezydenta Gdańska, który podkreśla, że jego miasto wspólnie z regionem zadeklarowały przyjąć uchodźców. ,,To byłby korytarz humanitarny. Arcybiskup warszawski jet na tak. Staramy się do tego przekonać rząd” – mówi Adamowicz. Jest zdania, że zmiana zdania przez PiS zależy od stanowiska kościoła i wymaga mocniejszego nacisku ze strony hierarchii. Jednocześnie Adamowicz proponuje praktyczne rozwiązanie. – Obecnie mamy grę o sumie zerowej. Są kwoty, Warszawa i Budapeszt mówią nie i mamy pat. Może UE powinna być bardziej elastyczna i odpowiedzieć na pytanie: jeśli ta liczba uchodźców nie jest dobra, jak wielu ich przyjmiecie? Adamowicz uważa, że po negocjacjach udałoby się osiągnąć kompromis. Die Welt przypomina jednak, że 2/3 Polaków jest na ,,nie”. Rząd odrzucił ustalenia poprzedniej ekipy, dlatego Unia szuka nowych rozwiązań. Oto te, które właśnie zaproponowano. Zdaniem Die Welt politycy z wielu krajów Europy wyszli z inicjatywą, która już została zaprezentowana Gdańskowi. Gesine Schwan, była pełnomocnik niemieckiego rządu ds. stosunków z Polską, obecnie wpływowa polityk socjaldemokratycznej partii niemieckiej SPD, powiedziała, że UE musi znaleźć solidarne i konstruktywne wyjście z patowej sytuacji. Oprócz niej w inicjatywie bierze udział Rita Süssmuth (CDU), w latach 1988–1998 przewodnicząca Bundestagu. W Gdańsku uczestnicy inicjatywy ogłosili tzw. Gdański Manifest w Centrum Solidarności. Odgórny rozdział uchodźców zawiódł – mówi Schwann. Dlatego nowa inicjatywa forsuje "inteligentne rozwiązanie, oddolny system zachęt, zdecentralizowany i dobrowolny system relokacji na terenie całej Europy", na którym "wszyscy skorzystają". Opór władzy centralnej zostanie przezwyciężony, ponieważ porozumienie zostanie zawarte na poziomie lokalnych społeczności, regionów, przedsięwzięć lokalnych i społeczeństwa obywatelskiego. W tym celu w UE ma powstać fundusz pomocowy, z którego mają pochodzić środki na finansowe zachęty i sfinansowanie relokacji uchodźców. Przy okazji przywoływane są słowa Witolda Waszczykowskiego, który w maju obiecał korytarze humanitarne dla osób z terenów objętych wojną. O całej sprawie informuje również miasto Gdańsk. Na stronie internetowej Gdansk.pl czytamy, że to właśnie tu odbyła się ważna debata, podczas której postulowano, aby ,,kierować finanse na pomoc uchodźcom bezpośrednio do miast, a nie do rządów centralnych. Powód: to miasta i regiony, stykające się z problemem na co dzień, szybciej rozwiążą kryzys uchodźczy w Europie niż władze państw”. Przytaczane są słowa Schwan, która zaproponowała nową politykę, z naciskiem na miasta, samorządy i regiony, a nie rządy centralne w odniesieniu do uchodźców. Jej zdaniem potrzebny jest Fundusz Europejski (European Fund), do którego mogłyby się zgłaszać miasta i samorządy, które chciałyby przyjąć uchodźców i migrantów. Chodzi o to, żeby dostęp do tych funduszy nie musiał odbywać się przez rządy centralne, ale żeby poszczególne europejskie miasta mogły sięgać po te pieniądze, gdyby chciały przyjąć uchodźców. Głos zabrał również Paweł Adamowicz, który mówił, że "Gdańsk to miasto solidarności i musi to w praktyce udowadniać". W Polsce od kilku miesięcy trwa debata, rozpoczęta przez episkopat Polski, na temat utworzenia korytarzy humanitarnych w celu przyjęcia dzieci i całych rodzin na leczenie i rehabilitację. Gdańsk, Sopot i Wrocław zaproponowały Caritiasowi, że się w to włączą – twierdzi. Potwierdzają się też doniesienia medialne na temat manifestu gdańskiego: Na koniec uczestnicy – z Polski, Niemiec, Szwecji, Grecji, Hiszpanii, Portugalii – podpisali wspólny manifest, który będzie dystrybuowany w miastach Europy, wśród innych burmistrzów (np. Rotterdamu) – a który wzywa Brukselę do bezpośredniego wspierania finansowo miast i regionów, chcących pomagać uchodźcom – czytamy.
 • @kula Lis 67 21:57:38
  ISLAM, QUR'AN, TAQIYYA & PROPHET MUHAMMAD - Miriam Shaded TELLS IT LIKE IT IS - ENGLISH VERSION

  https://youtu.be/R0veRx7jMis
 • @kula Lis 67 21:57:38
  NIEMCY SAMI ZALOZYLI SOBIE PETLE NA SZYJE.
  Merkel dalej w islamskim amoku! Chce podpalić własny kraj!?

  https://pbs.twimg.com/media/DCEHsfdXYAA2VaR.jpg

  https://t.co/oujay33tTL
 • @kula Lis 67 21:57:38
  Od kiedy to Gdańsk jest osobnym państwem prowadzącym niezależną od rządu RP politykę międzynarodową? No i na tym powinna się zakończyć prezydentura tego żydowskiego sprzedawczyka, złodzieja, oszusta, powinien być natychmiast ściągnięty z tej funkcji i to Rząd powinien zdymisjonować Adamowicza przede wszystkim rozliczyć finanse. W międzyczasie miasto Gdańsk wyrzuca 70-latkę z mieszkania komunalnego za czynsz niezapłacony ileś tam lat temu. Na bruk. A tu taka szczodrość. A co ma arcybiskup do polityki niech modlitwa się zajmie albo sam ich przyjmie jak chce! Już czas żeby tacy ludzie jak mośki Abramowicz, Dutkiewicz, Jaśkowiak, etc.. odsunięci zostali od władzy bo za dużo zaśmiecają Polskę. Zapytam, kim une są, że chcą decydować o losach Polaków? Inteligentne rozwiązanie czytaj skurwienie urzędników najniższego szczebla....Za kasę zdolni jest/są do wszystkiego. Następny niemiecki przydupas. Czas wywieźć Adamowicza na taczce z urzędu i spuścić do rynsztoka! Widocznie ten Adamowicz jest pazerny na kasę, liczy na to że z tych unijnych dotacji skubnie miliony dla siebie. Nie liczy się że zdaniem społeczeństwa tak jak Merkel...Chyba zapomniał po co tam jest i kto go wybrał! Tragedia....za europejskie pieniądze kupowani politycy jak ziemniaki na targu. Normalni zdrajcy i za zdradę właśnie powinni być osądzeni..i osadzani na palach i wieszani na latarniach w centrach miast innym ku przestrodze! Jak pajac Adamowicz chce przyjąć tych brudasów to niech ich po rozmieszczenie po swoich apartamentach. Myśli ze wyrwie parę złoty z unii. Adamowicz masz wiele mieszkań więc zaproś ich prywatnie, a nie na koszt podatnika i nie życzymy sobie aby nasze polskie kobiety były gwałcone przez nachodźców podobnie jak w Szwecji. Należy wydać kategorycznie ustawę o nie przyjmowaniu uchodźców. Zamanie tej ustawy spowoduje sankcje karne. Inaczej się nie da. Wkrótce może się okazać, że uchodźcy już są i nie wiadomo jak z tego problemu wyjść. Wszystkie partie które są za przyjęciem uchodźców, powinny być rozwiązane, bo działają na szkodę Polskich obywateli. Od lat w można czytać o masońskim planie trzech wojen. Teoria spiskowa dziejów tak często wyszydzana realizuje się z całym rozmachem. Podsycanie nienawiści na styku religijnym ma być przyczyną totalnego konfliktu po którym niewielu pozostanie przy życiu. A tu coś jeszcze: https://publicdisorder.wordpress.com/2010/08/03/243/
 • "Jak dorosnę, to cię zabiję…".
  http://niezlomni.com/wp-content/uploads/2017/06/mus-1.jpg "Jak dorosnę, to cię zabiję…". Były minister Obrony Narodowej przytacza autentyczną historię z udziałem małej muzułmanki w polskiej parafii... Romuald Szeremietiew, były p.o. ministra obrony narodowej, podzielił się z czytelnikami taką historią. Jej świadkiem była jego żona, która działa we wspólnocie parafialnej. W zajęciach bierze również udział mała muzułmanka…Żona działa w pewnej wspólnocie parafialnej w naszej miejscowości. Wróciła ze spotkania w którym brała udział siostra zakonna prowadząca w dużym mieście na Wybrzeżu przedszkole. Opowiadała, że wśród dzieci, które rodzice przyprowadzają do jej placówki jest też dziewczynka muzułmanka. Jej rodzice mają już polskie obywatelstwo i oboje pracują. Są bardzo uprzejmi i dbają bardzo o swoją córeczkę napisał Szeremietiew. Są bardzo uprzejmi i dbają bardzo o swoją córeczkę. Ostatnio ta dziewczynka przytuliła się do zakonnicy i powiedziała, że ją kocha. A po chwili dodała – jak dorosnę to cię zabiję, ale tak żeby cię nie bolało. Kto to dziecko nauczył takiej formy „wyrażania miłości”? zakończył. Szeremietiew opatrzył historię takim zdjęciem: http://niezlomni.com/wp-content/uploads/2017/06/ssz-1024x519.jpg "Jej rodzice mają już polskie obywatelstwo i oboje pracują. Są bardzo uprzejmi". Może ostrożniej z nadawaniem obywatelstwa ludziom z dalekich od nas kultur, by nie powiedzieć cywilizacji. Nawet tym szalenie uprzejmym. Europejczyków w ogóle myli uprzejmość ludzi innych kultur. Często jest to tylko "uprzejmość", którą Europejczycy biorą za szczerą sympatię i życzliwość.
 • @kula Lis 67 22:53:24 Jakieś rozdwojenie jaźni.
  Chociaż jedna będzie zabijać z miłością, kulturalnie po prostu, aż się chce umierać. Widocznie już się zasymilowała ! To co słyszy dziecko w domu powie na ulicy, rodzice mili i sympatyczni to są tylko złudzenia ci ludzie mają zakodowane genetycznie zabijać niewierzących w islam. Ach jaka kochana dziewuszka! Czy będzie taka tak samo miłosierna jak dorośnie? Przecież lubią powiercić nożykiem w brzuszku, na przykład? A tak poważnie to eksmisja z Polski - cała rodzinka WON. Deportacja, jedyne wyjście! Bez tłumaczenia i prawa powrotu. W trzy dni po takim zajściu już by ich nie było w Polsce gdyby to ode mnie zależało. Niby mili i uprzejmi ale... innowiercę zabić trzeba tak? No to WON na zbity ryj !!!
 • Takich oto "wykształconych" jak na zdjęciu nam podeślą!
  http://niezlomni.com/wp-content/uploads/2017/06/czeczeni1-1024x576.jpg Zachód znalazł sposób na imigrantów. Dotknie to Polski. 16 tys. uchodźców czeka na wyjazd do naszego kraju. Nic nie można zrobić! Tych imigrantów Polska musi przyjąć i nie ma na to rady. Od początku roku trafiło do nas 700 osób, a to dopiero początek. Całość tu http://niezlomni.com/zachod-znalazl-sposob-na-imigrantow-dotknie-to-polski-16-tys-uchodzcow-czeka-na-wyjazd-do-naszego-kraju-nic-nie-mozna-zrobic/ Ps..My Polacy nie mamy żadnego obowiązku im w czymkolwiek pomagać ! Dlaczego mamy ponosić koszta za kraje Arabskie ?! Mamy do nakarmienia własny naród !!! Wydalić ich do Rosji. Przecież tam nie ma wojny. A tam są ośrodki wypoczynkowe przystosowujące do pracy. Jak im dupy poodmarzają, to każda zaproponowana praca będzie im pasowała.A przy okazji niska temperatura wybije im z tych durnowatych łbów Allaha.
 • Szanowny autorze.
  "Uchodźców" u nas niby nie ma. Proszę popatrzeć na pasażerów wielkomiejskiej komunikacji: hałaśliwe grupy 4-5-6-osobowe ludzi nie stąd, którzy za nic mają obecność pasażerów. Nowoczesne smartfony, tablety i inne gadżety; kto to jest i skąd na to pieniądze. "Uchodźcy"? Dlaczego nie podaje się informacji z Hamburga gdzie islamski nożownik biegał po Hamburgu i ranił 7 przypadkowych osób - info sprawdzone bo mój kolega tam jest w tej chwili. W Paryżu z kolei do knajpy wrzucili koktaile mołotowa - wiele osób ciżko poparzonych - info jeszcze nie sprawdzone.
 • O projekcie referendum w sprawie nachodźców prez. Dudy-zbyteczne i szkoda forsy na nie!
  Pomyślmy trochę, mamy Strefę Schengen, emigranci, uchodźcy mogą sobie przekraczać wewnętrzne granice jak chcą i kiedy chcą, a rządy najchętniej pozbywają tego balastu kierując ich do krajów sąsiednich. To całe referendum to fikcja. Niby w jaki sposób Polska chce się przed tym zabezpieczyć, wybudować mury na każdej granicy? Przecież to głupota totalna. Ci ludzie już tu są jakbyście jeszcze nie zauważyli. Póki co jest w miarę spokojnie. Od tego mamy służby bezpieczeństwa aby monitorowały i reagowały. W razie jakichś odstępstw podyktowanych Kodeksem Karnym, po prostu paka i tyle. UE bawi się w ceregiele, bo dla nich to wygodne, przynajmniej na jakiś czas Bruksela odwraca uwagę od o wiele ważniejszych spraw. A media jak to media, posłusznie po linii poprawności politycznej pokazują to co muszą. Polityków europejskich kompletnie nie interesują uchodźcy czy terroryzm a głupoty przez nich wypowiadane aż rażą, niech przykładem będzie obecna premier UK, która walki z terrorystami upatruje w ograniczaniu treści w Internecie. I to ma być poważne???
 • Jeszcze raz o tym referendum prezydenckim.
  To jest unik, który będzie prezentem nie tylko dla zwycięzców wyborów parlamentarnych, ale przede wszystkim dla obecnych totalistów, nie wiedzieć czemu chcących uchodzić za opozycję - dlatego że wymogiem uznania referendum za ważne jest frekwencja wynosząca minimum 50% uprawnionych. A nieśmiało przypominam - i Panu Prezydentowi, i wszystkim zainteresowanym, że pierwszy i ostatni raz (przy wyborach parlamentarnych, i wszystkich innych) frekwencja przekroczyła 50% - w 1989 r.! Pytam się więc - dlaczego Prezydent chce uniknąć referendum w sprawie uchodźców? Prezent dla Brukseli? Dlaczego nie oba pytania - i o konstytucję, i o uchodźców - w jednym referendum? Bo podany argument jest mało poważny! "Bezpieczeństwo i przyszłość" Polski zależy przecież właśnie (w b. dużym stopniu) od "ustroju"!! Poza tym - jest przecież oczywiste, że im więcej pytań referendalnych, tym prawdopodobieństwo większej frekwencji wzrasta. Ja bym dodał trzecie - o wiek emerytalny. Przy takim zestawie tematów - frekwencja być może przekroczy 45%, bo przy tylko jednym pytaniu, jednym temacie, o konstytucję - pójdzie mniej niż 35%. Ludzi bardziej interesują, bezpośrednio dotyczą, emerytury, i zagrożenie uchodźcami, zamachami - niż jakaś teoretyczna konstytucja. Czy nikt w Kancelarii PAD tego nie rozumie? Oceniam to wszystko jako prezydenckie bicie piany, żeby utopić wszystkie referenda. Co do tego referendum konstytucyjnego, jeśli ma to być tylko kosmetyka, to serdecznie podziękuję takiemu referendum. Bo już widać, że politycy kombinują, jakby tu nieco zminimalizować skutki dla nich samych. Albo poważna dyskusja o nowej konstytucji albo zabawa w farsę. Póki co widzę to drugie, obym się nie mylił. Tu trzeba potwierdzić w konstytucji nadane przez Boga naturalne prawo do posiadania broni palnej i prawo do obrony własnego życia przed agresorem. Z niewolnika niema wojownika ani pracownika. Broń musi być dostępna bez problemu dla wszystkich pełnoletnich Polaków.
  http://trybun.org.pl/2017/06/1...
 • Czy to szkolenie przed obcinaniem głów kafirom/niewiernym? Chyba tak.
  http://wrealu24.pl/images/2017/06/piesislam.jpg http://wrealu24.gq/images/2017/06/dog2.jpg http://wrealu24.gq/images/2017/06/dog.jpg http://wrealu24.gq/images/2017/06/dog3.jpg Co za BYDLAKI! Muzułmanie obcięli psu uszy i jeszcze się tym chwalą w sieci! Jak można być takim zwyrodnialcem? Oczywiście można, wiadomo jaka doktryna tacy wychowankowie. Muzułmanie obcięli psu uszy i jeszcze chwalą się tym w sieci. Islam to najbardziej krwawa i radykalna doktryna polityczna na świecie. Co raz widzimy zamach za zamachem, muzułmanie się nie cyrtolą i mordują kogo się da z tzw "niewiernych". Muzułmanie nie liczą się z żadnym życiem, tym razem wzięli sobie za cel pieska, któremu obcięli uszy. Po tym jak wrzucili zdjęcia tego co zrobili w internecie zawrzało. Od razu ruszyła lawina detektywów, którzy zapragnęli zemsty na behawiorystach. Oczywiście kazali się Turkami - muzułmanami. Tak więc ich czyn tak bardzo nie dziwi ludzi, którzy wiedzą czym jest islam. Dwóch Turków czyli, Hasan Kuzu i Neset Yaman. O ich występku poinformowało władze i mężczyźni czekają na proces. Miejmy nadzieję, że sąd nie będzie miał nad nimi litości, zwłaszcza, że w ich domach znaleziono nagranie wideo, ukazujące ich okrutny czyn i doskonałe humory, jakie im wtedy towarzyszyły. W tej chwili internauci pilnie szukają miejsca zamieszkania obu panów. Tak więc mogą się spodziewać, że kara ich spotka sroga i żaden Allah i Mahomet ich nie obroni. Szkoda tylko, że ludzie bardziej reagują na śmierć zwierzaka a nie na ludzką. Gdyby zrobili to człowiekowi, najprawdopodobniej w ruch by poszły kredki i kolorowe baloniki, kolory tęczy i inne...tatuaże pszczół, bąków. Ps..Żałosne! W necie aż dudni i to o psa - i słusznie! Ale jeśli wysadzą w powietrze lub zarżną kilkanascie czy kilkadziesiąt ludzi to idą bazgrać kredkami po asfalcie albo robią sobie tatuaże... Co za bydło! To nie sa przysłowiowe "ciekawe czasy" to już moralny Armagedon! Pewnie Białas ze swymi akolitami by taki wrócił, o ile by wrócił po 3 miesięcznym pobycie w ośrodku dla muzułmanów, chyba że przeszedłby na islam.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930