Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
45 postów 107 komentarzy

Moim zdaniem

Lech Mucha - Pogodny, uczciwy, inteligentny, leniwy konserwatysta.Mężczyzna,katolik,mąż i ojciec, motocyklista. Zawodowo - chirurg, amatorsko - muzyk, pisarz, płetwonurek...

Partiokracja i Socjalizm. Kilka słów o rządzącej nami lewicy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Posłowie i senatorowie Prawa i Sprawiedliwości głosując za takim skandalicznym prawem stanęli po stronie lewackich organizacji nazywających się „ekologicznymi”

Władza, która pochodzi z wolnych, demokratycznych wyborów ma prawo podejmować decyzje i kształtować ustawodawstwo. Jest oczywiste, że nie wszyscy będą się zawsze zgadzać z tym prawami, właściwie to jest nawet więcej niż pewne, że w miarę stanowienia praw, każda władza musi sobie narobić wrogów, aż do momentu, gdy społeczeństwo podejmie przy urnie decyzję o zmianie władzy i cała karuzela zakręci się od nowa. Oczywiście to, że władza wysmażyła prawo, które się nam nie podoba nie zwalnia nas od obowiązku przestrzegania tego prawa. Z tym, że jest jedno ale. Są pewne wyjątki. Prawo stanowione przez władze nie może być sprzeczne z prawem naturalnym. Nawet w czasach, gdy władcy pełnili władzę – teoretycznie - znacznie bardziej autorytarną, jeśli próbowali stanowić prawo niezgodne z naturalnym, legislacje takie można i trzeba było zakwestionować!
Łowiectwo nie cieszy się uznaniem w szeregach Prawa i Sprawiedliwości. Podobno sam Prezes Kaczyński nie lubi myśliwych i ich stylu życia. To jest moim zdaniem nieuzasadnione i nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem ani faktami dotyczącymi tego zagadnienia, może jeszcze o tym więcej napiszę, ale dziś chcę się skupić tylko na jednym szczególe, jednym zakazie, którym uraczyła nas nasza władza. Otóż w ramach pisania na nowo ustawy o łowiectwie, rządzącym przyszło do głowy posłuchać lewaków nazywających się ekologami i zakazać dzieciom udziału w polowaniach. Przez dzieci posłowie i senatorowie PiSu zrozumieli osoby poniżej osiemnastego roku życia, a przez polowanie rozumie się nawet chodzenie po lesie z rozładowaną bronią. Za złamanie zakazu przewidziano nawet rok więzienia!
Ponieważ myśliwych jest stosunkowo niewiele, podobno mniej niż 1 % społeczeństwa poluje, można założyć, że zdecydowanej większości czytelników jest najzupełniej obojętne to, czy myśliwi mogą wziąć swoje dzieci na polowanie, czy też nie. Może nawet większość z Państwa uważa, że to dobrze, bo to przecież strzelanie do zwierząt… i w ogóle… Szanowni Państwo, świat jest tak urządzony, że drapieżniki polują na swe ofiary. Tak jest ten świat urządzony! To tylko ekoterroryści uparcie twierdzą, że wilki polujące na jelenie to natura, a człowiek polujący na dzika, to patologia. Jednak ja rozumiem, że nikogo nie należy zmuszać do tego, by pokazywał swym dzieciom prawdziwy świat. Jak ktoś ma taki plan, to niech wmawia swoim dzieciom, że mięso pochodzi z fabryki, mleko produkuje się od razu w kartonach, a sandacz na talerzu nigdy nie pływał w wodzie jak rybka Nemo, dla mnie nie ma problemu. Jeśli ktoś nie chce pokazywać swoim dzieciom świata takim, jaki jest, to oczywiście ma do tego prawo, ale nie wolno odbierać prawa innym rodzicom do postępowania zgodnie z ich przekonaniami.
Posłowie i senatorowie Prawa i Sprawiedliwości głosując za takim skandalicznym prawem stanęli po stronie lewackich organizacji nazywających się „ekologicznymi”, które z ekologią nie mają nic wspólnego, przekroczyli linię stanowiąc prawo sprzeczne z naturalnym. Dokładnie te same idee, tych samych ekoterrorystów spowodowały klęskę kornika w Puszczy Białowieskiej, dzięki czemu opozycja totalna mogła otworzyć nowy front przeciw Polsce w Unii Europejskiej. A teraz posłowie partii rządzącej powielają te idee wprowadzając w życie nowe prawo. Prawo, które ogranicza prawa rodzicielskie!
Wszystkim z Państwa, którzy nie wiedzą problemu w tym, że jacyś tam rodzice nie będą mogli wychować dzieci tak, jak uważają za słuszne, wszystkim tym, którym jest obojętne to, że jacyś tam myśliwi nie mogą spróbować przekazać swoim potomkom tej pasji powiem – trawersując Aleksandra Fredrę - tak:
 
Socjalizm PiSowski wszystkim równo nosa utrze.
Myśliwym utrze jutro,
A całej reszcie utrze –
                           - pojutrze!
 
Jednym z naczelnych sposobów marksistów, na zdobycie władzy nad społeczeństwami i urzeczywistnienie swoich poronionych idei jest wyrwanie dzieci spod władzy ich rodziców. Dziś jest to ułamek procenta myśliwych. A jutro? Jutro to może być każdy z nas. Takie działanie, posuwanie się małymi kroczkami jest sprawdzoną, marksistowską taktyką, od dawna stosowaną przez lewaków.
Odbieranie rodzicom prawa do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami jest absolutnie niedopuszczalne i stawia partię prezesa Kaczyńskiego na równi z innymi marksistowskimi organizacjami, których nie będę nigdy popierał. Od partii, która nazywa się prawicową, oczekujemy prawicowych zasad, praw zgodnych z naturalnymi i prawicowych decyzji. A to, co robi partia rządząca – nie tylko przy okazji prawa łowieckiego, ale w wielu innych dziedzinach życia, na przykład w ochronie zdrowia, w dostępie do broni palnej i wielu innych – jest zaprzeczeniem prawicowych idei. Jest wyrazem zasad lewicowych. To mieszanie się w wychowanie dzieci, zresztą mnie osobiście nie dotyczące, bo nie jestem myśliwym – przelało czarę goryczy, która wypełniana była sukcesywnie. I, jakkolwiek rozumiem różnicę między PiSem a opozycją, to jednak sądzę, że więcej na Prawo i Sprawiedliwość głosu nie oddam, bo nie chcę, by lewicowa partia polityczna miała w moim kraju większość konstytucyjną, a poza tym marksistów ukrywających swe plany pod płaszczykiem pseudoprawicowości, nie lubię jeszcze bardziej niż tych jawnych!
 
 
Lech Mucha
Tekst ukazał się w dwutygodniku Polska Niepodległa(28.03.2018.)
 
P.S. Prezydent Andrzej Duda błyskawicznie chwycił za pióro i podpisał ustawę o łowiectwie, mimo próśb środowisk związanych z myślistwem o namysł i o sprawdzenie jej zgodności z Konstytucją. Podpis ten, w obliczu jego weta wobec tzw. ustawy degradacyjnej, pokazuje, że Prezydentowi bliżsi są generałowie postkomunistyczni i ich prawo do obrony, niż prawo rodziców do wychowywania dzieci wedle swojej woli…

KOMENTARZE

 • Zgadzam się z przesłaniem tej notki
  Sam nie zabijam i nie jadam swoich kur, ale to nie powód by innemu tego zabronić. Świni już nie może nawet rzeźnik zabić , a gospodarz jej zjeść. Niedługo zabronią informować dzieci, że żeby zjeść kawałek mięsa , to wcześniej trzeba pozbawić żywota dawcę tuszki.
 • @zadziwiony 15:45:05
  O to właśnie chodzi.
 • @Lech Mucha 16:00:15
  Ale dziwi mnie, że "generałowie prowadzący" nie skopali PADowi dupska za podpisanie tej ustawy "myśliwskiej". Przecież w dużej mierze dotyczy ich środowiska! Chyba, że mają jakieś oddzielne prawa...
 • idee prawicowe to kupa.... prawdziwe idee są lewicowe xD
  prawicowiec chce się nakraść, postawić sobie budę z kolumienkami, potem znowu się nakraść, zrobić dobrze biskupowi, i wystawić sobie pomniczek pod same chmury. Lewicowiec chce zrobić coś dobrego, dla narodu. Nie musi zarabiać nie wiadomo ile. Tak wygląda chrześcijaństwo, a nie bogacić się rabować kraść... no a mordować na pewno nie.

  prawica rozmija się z chrześcijaństwem, lewica nie.

  Nie potrzebujemy więcej bandytów na ulicach, raz, dwa dzieci nie są takie durne, żeby nie wiedzieć, że mordowanie zwierzaczków to coś złego. To prawo po prostu chroni dzieciaczki. Myśliwy niczego dobrego w lesie nie robi, to zwykły pajac który niszczy genetykę zwierzyny. Niszczą dobre dorodne sztuki, bo myśliwy to tępy buc, jak większość bandytów. Zające wymordowali? Wymordowali. DZiki planują wymordować? Planują. Wilki im nie pasują? A taki wilk to naprawdę jest w lesie potrzebny, natomiast myśliwy, który zamiast chorych osobników morduje zdrowe, do niczego w tym lesie nikomu nie jest potrzebny.
  Na początku na świecie był chaos.. to samo mamy w lesie - mamy tam chaos... Do ogrodu czy też raju eden takiej puszczy jest daleko. TAk że nie pitol pan, że to jest porządek naturalny w lesie, i że tak ma być. Niczegoś pan nie doczytał, i jesteś pan nie w lesie nawet, ale w buszu.. No nie mogłem się powstrzymać, aby nie wrzucić swojej opinii. Jak to bydło się rozzuchwaliło. Strzelać przy domostwach ludziom. We wsi... normalnie podwożę gościa pokazuje domek i mówi za tym domkiem polują.... W środku wsi... Cała wieś słyszy te wasze zbrodnie. Bydło, bydło, pijane z bronią mafijne układy... i jeszcze słyszymy że ubecja czy tam TW na dowodzeniu tego bydła... Bandyckie przepisy. Wchodzicie komuś na teren mordować zwierzaczki... jakim zbójeckim prawem.... Tylko te wasze lewe układziki, picie na mordę z władzą i resztą tałatajstwa... tylko to na takie zdziczenie obyczajów wam myśliwym pozwala..
  Powołujesz pan się na prawo naturalne. NO to naucz pan biskupów pieszo chodzić... zobaczymy tę naturę.
  Ten 1 procent społeczeństwa, jako myśliwych, pokazuje, co reszta narodu o tym myśli. Myśliwi to margines, i niech tak zostanie. Przy celności myśliwych powinni ogłaszać w gazetach, gdzie będą polować, tydzień przed polowaniem... 5 km wokół stawiać znaki informujące. Jak masz pan żarcie na talerzu, to nienaturalne jest iść do lasu mordować zwierzaczki... nawiasem podobno sieje się przy tym ołowiem i zanieczyszcza lasy.... dobra szkoda gadać. Prawica udaje chrześcijaństwo, a morduje i uciska narody, jest wrzodem na tyłku społeczeństwa. Klasa "średnia" - krwiopijców i złodziei.... dobra szkoda gadać xD...
  Jakież to prawicowe idee przyświecają służbie zdrowia? Biedni do gazu? Chyba tak. Jaśniepanowie wywyższający się nad innych to nie chrześcijaństwo, ale diabelizm... psu na buty taka filozofia i tyle. Partia pis nie jest lewicowa. Diabeł się ubrał w ornat i ogonem na mszę dzwoni xD.... Też się nie spodziewam jakoś, aby Pis czegoś dokonał. Może Morawiecki coś zdziała, ale nie PiS.... Myśliwi i leśnicy to nie intelektualiści, to cepy.... to tępe cepy. To dlatego w puszczy jest kornik, ekolodzy dawno napisali o co tam chodzi. A pan tu dziamdziasz że kornik jest przez ekologów... bredzisz pan.... jesteś pan kolejnym pionkiem propagandy.... i tyle. Kornik jest przez cepów z leśnictwa białowieskiego i centrali.... i przez to że nie słuchali ekologów. Ekolodzy wam niewygodni bo nie dają tak kraść, jakby to towarzystwo sobie chciało... domków nie dają budować, lasu wycinać w pień.... niedobrzy ekolodzy oj bo się popłaczę.... oj oj....
  Ja jak chodzę po podlaskich lasach to powiem wam jedna bida z nędzą, tam nie ma niczego... nędza i nędza... wszystkich leśników powinni razem z myśliwymi wsadzić, pozamykać, i wyrzucić klucz. Nie ma zwierzyny, nie ma ptactwa. W jednej puszczy białowieskiej gdzie leśnik nie wlezie tak z pazurami, jest z tym nieco lepiej. Las powinien kipieć życiem, zwierzakami. Tak jest w górach, gdzie leśnik z siekierą łatwo nie podlezie. A tu bida z nędzą. To nie lasy, to wyrób lasopodobny... żbiki wymordowane przez takich szyszko i spółę... rysie pomordowane.... paru myśliwych dla przykładu pod jakiś sąd polowy by się przydało... giną gatunki bo cepy patrzą tylko jak sobie pomordować, z niczym się nie liczą. Toż jełopy jak wyrżniecie dziki w pień, to jaka pula genetyczna tego narodu dzików będzie? BAnda zbójów i nic więcej.... takie jest moje laika zdanie w tej kwestii ... Nie mogę patrzeć, jak zabija kto inny ;-)
 • @Leon. 01:16:03
  Ależ seria bdur, bredni i zwykłych kłamstw.... Panie Leonie, niech {an idzie bałakać gdzieś indziej. JA tu PAna nie chcę.
 • ???
  "Odbieranie rodzicom prawa do wychowania dzieci zgodnie ze swoimi przekonaniami jest absolutnie niedopuszczalne i stawia partię prezesa Kaczyńskiego na równi z innymi marksistowskimi...."

  To są brednie!! W ramach prawicowego wychowania proszę zabrać dzieci na wycieczkę do rzeźni.
 • Prawicowe idee = prawa dżungli
  "A to, co robi partia rządząca – nie tylko przy okazji prawa łowieckiego, ale w wielu innych dziedzinach życia, na przykład w ochronie zdrowia, w dostępie do broni palnej i wielu innych – jest zaprzeczeniem prawicowych idei."

  To już skalpel nie wystarcza, zachciało się Panu dubeltówki- a może nawet czegoś bardziej skutecznego w zabijaniu? Proszę poczytać sobie, ile osób (w tym dzieci w szkołach) jest rocznie mordowanych w USA przez osoby posiadające broń palną.
 • @AgnieszkaS 17:35:51
  Niech Pani swoje dzieci wychowuje. A moje ja wychowam. Ręce precz od moich dzieci marksistko!!
 • @AgnieszkaS 17:46:18
  A ile ginie pod kołami? NIech sobie Pani poczyta coś poza Wyborczą!
 • @Lech Mucha 18:19:11
  " Ręce precz od moich dzieci marksistko!!"????
  "NIech sobie Pani poczyta coś poza Wyborczą"


  Proszę się nie obawiać, mieszkam na innym kontynencie. Ludzi podobnych Panu trzymam na dystans - fizyczny i emocjonalny. You are safe, Mr Mucha.


  P.S.
  Gazety Wyborczej nie czytam.
 • @Lech Mucha 18:19:45
  "A ile ginie pod kołami?"

  Tego rodzaju rozumowanie, w przypadku prawicowca i chirurga (bardzo wysoka pozycja na liście psychopatów), wcale mnie nie zaskakuje.
 • @AgnieszkaS 18:45:12
  Dobrze. Mniej marksizmu będzie w Polsce... Raczej nie namawiam do powrotu...
  Marksistów staram sie też trzymac z daleka...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930